Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Orgazm
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwunia20

PostWysłany: Sro 05-09-2007, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

bo chodzi o to, że jeszcze nigdy mój połowek nie doprowadził mnie do orgazmu ufff... trochę to trwało zanim wydusiłam to z siebie... znaczy jak mieliśmy pieszczoty takie przez ciuchy to doszłam, ale w innej sytuacji nie mogę. No to tyle. Ojej cała czerwona jestem i mi ten no głupio...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

gabi32

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 05-09-2007, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moze warto przy tym nie myslec o nim tylko o sobie , ponoc to pomaga UśmiechniętaBardzo szczęśliwa

Podpis ''
Nie rozmawia się z tym, kto nie rozumie znaczenia słów.''
Powrót do góry

LeeLoo

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 06-09-2007, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mogę polecić Ci tylko lekturę gazety COSMOPOLITAN i przejęcie steru w swoje ręce. Wszystko co wiem o seksie wypływa z tego pisma, no i mam chyba tyle szczęścia, że mój facet jest w tej sferze dość doświadczony.

Zwracaj uwagę na soje reakcje, co Cię podnieca, jak gdzie i kiedy, a później powiedz o tym swojemu facetowi.

Podpis Aresek w serduszku moim na zawsze...
Kocham Cię malutki Płacze
Powrót do góry

netka34

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Czw 06-09-2007, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sylwunia20, a czy Twój partner wie o tym, że Ty nie masz orgazmu?
Powrót do góry

laurette

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Czw 06-09-2007, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny z tego co wiem, to mało kobiet przeżywa orgazm pochwowy tak na prawdę. Większość doznaje orgazmu łechtaczkowego i chyba o tym właśnie pisała nasza sylwunia Śmiejąca się . Trening czyni mistrza.

Podpis banan=papa, ptak=pa, a mama=mama
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Czw 06-09-2007, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja proponuję google. Poczytaj, poćwicz sama, z partnerem etc. W seksie jak w miłości trzeba dawać, ale też brać. Puszcza oko
jak osiągnąć szczyt rozkoszy

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

janka
Gość

PostWysłany: Czw 06-09-2007, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uśmiechnięta Nie zawsze za każdym razem mam orgazm ,ale nie udaje jak nie mam ,to nie mam , ważna jest bliskość.
Oraz partner. Jeden chce krzyk ,drugi cicho. sprawa jest delikatna i trzeba uzgadniac między partnerem. Dialog jest ,miedzy partnerami to sukces do 'orgazmu".

Z wiekiem inaczej patrzy się na sprawę seksu. Zakłopotana
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 06-09-2007, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Musisz uważnie obserwować swoje reakcje na różne pieszczoty, niczego nie udawać i szczerze rozmaiać o tym ze swoim połówkiem... Kobiety orgazmu muszą się "nauczyć" Puszcza oko

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

sylwunia20

PostWysłany: Czw 06-09-2007, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój partner wie, że nie mam orgazmu i za kazdym razem rozmawiamy szczerze ze sobą i nieprawdą jest, że myślę tylko o sobie w trakcie seksu. Tylko tak się zastanawiałam, czy przypadkiem nie jest ze mną coś nie tak....
Powrót do góry

Rosalinda

Pochwał: 6

PostWysłany: Czw 06-09-2007, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sylwunia, powiem tak-ja nie miałam orgazmu ani razu z moim poprzednim facetem (dawne dzieje) i myślałam, że coś ze mną nie tak. Ale zmieniłam faceta i jest cudownie. Ale oczywiście to dość radykalne rozwiązanie, może póki co spróbujcie jakichś innych pozycji czy co?

Podpis 14 lipca 2007-początek nowego życia Zakochany
"Kocham Cię"- 27 października 2007 Zakochany
Powrót do góry

sylwunia20

PostWysłany: Czw 06-09-2007, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Seks nie jest dla mnie sprawą najwązniejszą w związku. Jest tylko urozmaiceniem. Stosujemy różne pozycje i w każdej jest przyjemnie, ale nie aż tak by dojść.
Powrót do góry

Rosalinda

PostWysłany: Czw 06-09-2007, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sylwunia, myślę, że dla żadnej z nas seks nie jest najważniejszy i ja bynajmniej nie z tego powodu zmieniłam partnera, spokojnie. Uśmiechnięta Może po prostu musicie się do siebie jeszcze przyzwyczaić i bardziej "zgrać"?

Powrót do góry

sylwunia20

PostWysłany: Czw 06-09-2007, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No bo już sie wystraszłam tą zmianą partnera Rosalinda Uśmiechnięta A czy normalne jest, że po długim seksie odczuwam ból?? Czym to może być spowodowane?
Powrót do góry

Rosalinda

PostWysłany: Czw 06-09-2007, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sylwunia, ja też odczuwałam ból...Kiedyś. Może przejdź się do ginekologa na wszelki wypadek? Możesz mieć jakieś otarcia, dostaniesz maść i już.

Powrót do góry

kiara

Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 07-09-2007, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Często brak orgazmu spowodowany może być też lękami np. lękiem przed ciążą. Zastanów się czy u Ciebie nie ma czegoś takiego, a przede wszystkim nie myśl w trakcie stosunku o orgaźmie... przyjdzie z czasem sam Uśmiechnięta .

Podpis "Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż Twoje."
Serduszko 06.02.05 Serduszko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11

Skocz do: