Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Osłonka na ekran laptopa
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 12-05-2011, 15:38    Temat postu: Osłonka na ekran laptopa Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szukam osłonki (foliowej lub materiałowej) na ekran laptopa. Chodzi mi o taki pół-pokrowiec, pół-etui, który zakłada się tylko na tę otwieraną część laptopa. Nie wiem jak inaczej to wytłumaczyć, nigdzie nie mogę czegoś takiego znaleźć, są tylko pokrowce na cały komputer. Słyszałyście może o czymś takim, widziałyście? Jeśli tak, proszę o podpowiedź.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 12-05-2011, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A czemu to ma służyć, bo nie bardzo rozumiem. Przewraca oczami
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 12-05-2011, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Podejrzewam, że nierysowaniu się ekranu. Uśmiechnięta
Ja się z czymś takim nie spotkałam.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Czw 12-05-2011, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie tylko o nie rysowanie ekranu, ale też eliminuje kurzenie się.
Z chęcią bym taką osłonkę nabyła.
Ja mam taką cienką osłonkę, którą kładę na klawiaturę jeśli laptop jest nieużywany. Ale z taką gotową na ekran się nie spotkałam.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 12-05-2011, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie rysowanie się to okej, tylko wtedy lepiej taką wkładkę zostawić. Tego kurzenia się to nie rozumiem, bo przecież ta nakładka na sam ekran przed tym nie uchroni. Nie potrafię znaleźć uzasadnienia tego. Śmiejąca się
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 12-05-2011, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aurinko, zostaw otwartego laptopa przy otwartym oknie/balkonie w pokoju i po jakims czasie popatrz jak jest pięknie przykryty kurzem.
Przecież chodzi wlasnie o to, aby taką osłonkę nakładać w momencie kiedy się z laptopa nie korzysta.

Aby zapobiec rysowaniu się, wystarczy taka szmatka położona na klawiaturze i przy zamykaniu nic się nie będzie rysowało.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 12-05-2011, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mari
czy wygląda to tak mniej więcej:

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 12-05-2011, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Znalazłam takie pokrowce na ekrany LCD, do laptopów nie ale trzeba byłoby przymierzyć czy by pasował.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 12-05-2011, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój lapek czy otwarty czy zamknięty kurzy się niemiłosiernie. Mam osłonkę, ale nie taką nakładaną na cała górną część, a może faktycznie własnie taka by pomogła.
Wnioskuje, że chodiz o taką co pokazała Efrell. Ja bym popytała w sklepach komputerowych czy np. w Media Markt.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 12-05-2011, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Efrell to po to się zamyka laptopa. Uśmiechnięta
To co pokazała Majek to może być folia przeciw zarysowaniom lub odblaskom.
Ewentualnie pokrowce na monitor to są.

Dołączone po 49 sekundach:

efrell napisała:
Znalazłam takie pokrowce na ekrany LCD, do laptopów nie ale trzeba byłoby przymierzyć czy by pasował.

Coś takiego miałam na myśli. Uśmiechnięta
Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Czw 12-05-2011, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aurinko, chodzi o to, o czym pisze Efrell - ekran zbiera bardzo kurz, a chodzi mi jednocześnie o przykrycie samego ekranu, jak i zewnętrznej strony, gdy laptop jest zamknięty. Przykrywanie ściereczkami czy szmatkami dziwnie wygląda.

Majek, nie o to chodzi właśnie, ale dzięki Puszcza oko.

Efrell, coś w tym stylu właśnie - gdzie to można kupić (najlepiej jakiś sklep internetowy)? W Media, z tego co się orientowałam, nie ma czegoś takiego. A przynajmniej do niedawna nie było.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 12-05-2011, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślę, że takich de facto do laptopów nie ma, ale jak kupisz na monitor LCD to powinno być okej. Uśmiechnięta Z tego co widzę to taki pokrowiec na monitor był kiedyś na allegro.
Powrót do góry

kama-koma

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 16-05-2011, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Naprawdę bardzo ciekawy 'wynalazek', pierwszy raz spotykam się z nim ale uważam się za przekonaną i chyba coś takiego sobie sprawię...
Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Pon 16-05-2011, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja w ogóle wyciągnęłam temat, bo kiedyś moja współlokatorka taki miała. Niestety, nie utrzymuję z nią kontaktów i nie mogę zapytać, skąd osłonkę miała. Ale zastanawiam się i zastanawiam i stwierdziłam, że w sumie kawałek materiału i można spokojnie uszyć takową, nawet ręcznie oblecieć nitką Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Senpo

PostWysłany: Pon 01-08-2011, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeżeli tylko masz czas, to spokojnie można uszyć taką osłonkę Uśmiechnięta Ja nie miałabym do tego cierpliwości i wolałabym kupić, oczywiście poszukiwania należy rozpocząć od sklepów internetowych. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: