Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Oszczedzacie?A na czym?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Na czym najczęściej oszczędzacie?
ubraniach
21%
 21%  [ 25 ]
artykułach spożywczych
7%
 7%  [ 8 ]
kosmetykach
0%
 0%  [ 1 ]
na paliwie(np.chodząc do pobliskiego sklepu pieszo)
6%
 6%  [ 7 ]
na czym się da
37%
 37%  [ 43 ]
nie oszczedzam w ogóle
26%
 26%  [ 30 ]
Wszystkich Głosów : 114

Autor Wiadomość
kokoszka

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 18-01-2018, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na różnych rzeczach lubię szukać promocji, nie jestem też typem, który dużo gromadzi Mniej kupuje mniej wydaje - same plusy. Sporo wydaje się na jedzenie, dlatego dbam o to, żeby nic się nie psuło - żeby wszystko przetworzyć itp.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Thumbnalina

PostWysłany: Pon 29-01-2018, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oszczędzam na wszystkim dzięki czemu inwestuje. Warto oszczędzać nie tylko pieniądze ale również inne dobra.

Podpis Może dla ciebie istnieje tysiąc kolejnych dni albo trzy tysiące
Powrót do góry

buff7

PostWysłany: Pon 29-01-2018, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja oszczędzam głownie planując swoje wydatki. Nawet przed zwykłym wyjazdem po większe zakupy do kuchni robię listę rzeczy potrzebnych Uśmiechnięta

Podpis Mam taką teorię, że z wiekiem tracimy zdolność do bycia szczęśliwym
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Wto 30-01-2018, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My oszczędzamy na jedzeniu Puszcza oko
Nie kupujemy wszystkiego co wpadnie nam w dłonie...
Często też patrzymy co jest w promocji i kupujmy. Czasem na zapas
Powrót do góry

danuta51

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Nie 15-04-2018, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja oszczędzam na zniżkach np. strona /link/ pomogla mi znalezc kilka sklepow (tak jak juz wspominalam o ksiazkach) w ktorych jako senior mam rabaty i znizki to zawsze jakies tam pieniazki uda sie dzieki temu odlozyc
Powrót do góry

Ody

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 30-10-2018, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oszczędzać można na wszystkim, tam gdzie tylko płacimy. Więcej zaoszczędzimy, kiedy wybudujemy mniejszy dom, kupimy ekonomiczny samochód, gotowe meble do kuchni, zobaczcie ceny https://www.meblewersal.pl/168-system-creativa i porównajcie z meblami na zamówienie. Drobne oszczędności na energii, wodzie też się liczą.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

Skocz do: