Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Oszukane

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 15-05-2013, 17:51    Temat postu: Oszukane Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

"„Oszukane” to polski film dramatyczny z 2013 roku w reżyserii Marcina Solarza. Obraz powstał na podstawie ujawnionej kilka lat temu historii podmienionych w szpitalu dzieci, która wstrząsnęła opinią publiczną. Scenariusz napisały Monika Góra i Michał Godzic. Muzykę skomponował Bartłomiej Gliniak, a za produkcję odpowiada Krystyna Lasoń oraz Tomasz Blachnicki. Przypadkowe spotkanie dwóch bardzo podobnych do siebie nastolatek prowadzi je do odkrycia nieprawdopodobnej pomyłki sprzed lat. Historia sióstr podmienionych w jednym ze szpitali, nagłośniona przez media wzbudziła ogromne emocje. Wstrząsnęła życiem dwóch rodzin, które od tego momentu nie było już takie samo..."
źródło: film.wp

Był ktoś na tym filmie, jak wrażenia?
Ja jutro się wybieram i słyszałam różne opinie Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 15-05-2013, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja znajoma, która ma podobny gust filmowy do mojego, twierdzi, że arcydzieło to to nie jest. Gra na emocjach w ten ewidentny sposób i raczej nie skłania do głębszych rozmyślań.
Pewnie obejrzę, ale na pewno nie w kinie.
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Pią 17-05-2013, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Film może byłby dobry, gdyby pokazali kto zawinił, jakie są losy głównych bohaterek.

Mam mieszane uczucia, ale raczej nie polecam.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

madzia

Zodiak: Skorpion
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 03-10-2013, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wlasnie skonczylam ogladac.
Zastanawia mnie zachowanie Natalii, czyzby obwiniala za to wszystko swoja matke?
Ja bym powiedziala, ze film niezly.

Podpis 06.03.2003 r. Zakochany
[*]
polnoc 31.12.2013/01.01.2014 - 'tak'
Powrót do góry

lilianka11

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 03-10-2013, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

madzia napisała:
Wlasnie skonczylam ogladac.
Zastanawia mnie zachowanie Natalii, czyzby obwiniala za to wszystko swoja matke?
Ja bym powiedziala, ze film niezly.

Mnie też się podobał i również mam mieszane uczucia względem Natalii. Nie rozumiem jej zachowania wobec matki. W całej tej sytuacji najbardziej współczułam Anecie.

Podpis 25.08.2012
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: