Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ozdoby Wielkanocne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gabi32

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sob 31-03-2007, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak cos jeszcze wymysle to zrobie fotki , a musze chyba tesciowa do mnie zawita uuuuuu cienko to widze Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

agaat

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 02-04-2007, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A u mnie w domu to jest szał świątecznych ozdób - na jedne i na drugie święta Bardzo szczęśliwa Ja najbardziej lubię owies posiany w takich ładnych doniczkach i przystrojony pisankami i kurczaczkami i bazie we flakonie z kokardkami Uśmiechnięta Do tego rzecz jasna różne stroiki... Aha i śliczne są świeczki małe takie podgrzewacze - króliczki i kurczaczki Bardzo szczęśliwa Już się nie mogę doczekać wyjazdu do domu...
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Pon 02-04-2007, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny ale macie niesamowite ozdoby. Miodzio. Zakochany

agaat koniecznie napstrykaj fotek. Bardzo szczęśliwa

Ps. Gabi a tak na marginesie te obrazki na ścianie za drzewkiem to jakieś mandale?

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

gabi32

PostWysłany: Pon 02-04-2007, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Efrel , to orginalne papirusy Egipskie , przywiezione w zeszlym roku . Na drugiej mam podobne z Paryze zrobie fotke to pokaze . Uśmiechnięta
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 03-04-2007, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agaat u mnie w domu tez sie owies sialo Bardzo szczęśliwa
Bylam teraz w Polsce to szukalam zeby kupic i do dzis nie mam pojecia skad go moja babcia a potem mama braly!! Nigdzie nie moglam tego znalezc Bardzo smutna
Powrót do góry

agaat

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 03-04-2007, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mojej mamie to przynosi koleżanka z pracy, która na wsi mieszka i ma gospodarstwo Uśmiechnięta Uśmiechnięta A wczoraj widziałam we Wrocławiu panią, która sprzedawała owies - śliczny - już posiany Uśmiechnięta
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 03-04-2007, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kupilam mase malych zoltych kurczaczkow Bardzo szczęśliwa
Poprzypinam szpileczkami gdzie sie da, mam jeszcze kilka par kurczaczkow w koszyczkach, na stole poustawiam.
Kupie zonkile i cos jeszcze zielonego i bedzie ladnie Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

gabi32

PostWysłany: Wto 03-04-2007, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No i pozmienialam troche , bylam w Ikei i tak mnie jeszcze naszlo, i zas kupilam kwiata , zrobie fotki to powklejam .
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 03-04-2007, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Do moich kurczaczkow dokupilam bialy obrusik i 4 serwetki. Po co az 4 skoro nas 2, nie wiem Puszcza oko Moze ktos do nas przyjdzie? Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Kasia

Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 03-04-2007, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Narobiłyście mi strasznej ochoty na jakieś ozdóbki wielkanocne Puszcza oko Chyba się przejdę do sklepu po jakiś koszyczek, albo coś w tym stylu Uśmiechnięta

Podpis Jeszcze 12 dni Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 04-04-2007, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie żytko już zasiane, zaczyna kiełkować:

To moja kokoszka z pisankami:

A to ozdoby na patyku:

Dołączone po 5 minutach 7 sekundach:

A dzisiaj na gazetowym forum znalazłam taką propozycję ozdoby:

Szkoda, że odkryłam ją dzisiaj bo żytko nie zdąży mi urosnąć do Świąt Niezdecydowana . Ale za rok zrobię to na 100% bo bardzo mi się podoba taka ozdoba Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion

PostWysłany: Sro 04-04-2007, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata świetnego masz tego roztrzepanego kurczaczka... taki słodziuchny. Śmiejąca się
A to żyto w jajku po prostu wystrzałowe!!! W przyszłym roku też chcę takie!!! Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 04-04-2007, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata napisała:

A dzisiaj na gazetowym forum znalazłam taką propozycję ozdoby:

Bardzo uśmiechnięta

Fajowe, bardzo mi się podoba.
Jeśli miałabym robić jakieś dekoracje świąteczne to coś takiego.
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 04-04-2007, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jajka są bombowe, ja nie mam zadnych dekoracji, bo nie miałam czasu o tym myśleć, moze cos wykołuje na szybkiego Puszcza oko
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 04-04-2007, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W tych jajkach można też posadzić rzeżuchę i też powinno ładnie wyglądać Bardzo uśmiechnięta .
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
Strona 2 z 15

Skocz do: