Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ozdoby Wielkanocne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 20-03-2008, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ulunius napisała:
Oj kurcze, coś Ci się żytko zbuntowało... Niezdecydowana To chyba rzeczywiście przez ziarenka...

Nie mogłam patrzeć na to żytko i stwierdziłam, ze najwyższa pora żeby skończyło swój żywot w koszu na śmieci. Za rok skombinuję sobie świeże ziarenka.

Janka śliczne te jajeczka, które wkleiłaś !!

ja wtym roku poszłam na łatwiznę i kupiłam termokurczliwe "ubranka" na jajka Śmiejąca się Nie będe się bawiła w malowanie, bo mi się nie chce.

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

janina21

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 20-03-2008, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uśmiechnięta Agata Dziękuję Zakłopotana te jajka ja nie malowałam ,a do święconki ,to dam niemalowane.

Podpis "Ważne są tylko te dni ,których jeszcze nie znamy"'
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 04-04-2008, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiem, że juz po świętach ale chciałam się moim mazurkiem pochwalić Bardzo szczęśliwa

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pią 04-04-2008, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Smaluszku fajny Ci ten mazurek wyszedł. Normalnie zdolna bestia z Ciebie... Bardzo uśmiechnięta

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Jasylwia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 04-04-2008, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Smaluszek super, ja swoj zdjadla i fotki nie zrobilam, ale za to stroik mam.

kwiaty w nim sa zywe, pieknie rosly.
A w jajeczkach rzezucha sie bardzo rozrosla, nie zrobilam fotki, ale nawet ladnie wygladalo, jednak w bialych chyba lepiej.
Jak u WAs, macie fotki?
Powrót do góry

Jasylwia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 27-03-2009, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

do świąt 2 tygodnie- a tu cisza...
W tym roku - już nie siejemy żyta i rzeżuchy ....nie robimy żadnych ozdób?
Ja własnie jutro pójdę na podbój tego co można kupić. Pooglądam i coś będę wymyślać.

A jak u WAS?

Podpis ...Śpiewamy bluesa, bo czwarta nad ranem
Tak cicho, by nie zbudzić sąsiadów ....
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pią 27-03-2009, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jasylwia ja też powoli zaczynam myśleć o ozdobach na Wielkanoc. Jutro jadę na zakupy to pewnie coś wypatrzę. Muszę kupić już też kartki do bliskich i w przyszłym tygodniu zacząć wysyłać.

A jak wygląda Wasz wielkanocny stół, co się na nim znajduje z ozdób?

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Pią 27-03-2009, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja juz w tamtym tygodniu mylalam o ozdobach. Złośliwa

Przypomnialo mi sie ze robilismy w podstawowce jeszcze takie pisanki wielkie, jak jajko strusia. Dmuchało się balon do odpowiednich rozmiarów, potem się go gipsowało, a po całkowitym wyschnięciu, trzeba było zetrzeć papierem sciernym na gładko i wymalować. Bardzo szczęśliwa

Widziałam gdzieś też podobny "przepis" na wielką pisankę, z tą różnicą, że zamiast masy gipsowej można użyć gazety z klejem mącznym.

I wlasnie sie zastanawiam czy przypadkiem czegos takiego nie zrobić, bo troszke mi sie w tym domu nudzi. Złośliwa

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pią 27-03-2009, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Efrell to jak zrobisz taką ozdobę to się pochwal koniecznie.

Ja w tym roku idę na łatwiznę i kupię wszystko. W ostatnim tygodniu ciąży już nie chce mi się bawić w robienie samodzielnych ozdób, pisanek i stroików. Mimo, że to takie przyjemne zajęcie...

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

kaju

Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 27-03-2009, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zawsze gotuję jajeczka w wywarze z liści cebuli a potem delikatnie "rysuję" igłą po tym:)

Podpis "Każdy ranek daje szansę na to, by wieczorem móc powiedzieć: to był szczęśliwy dzień."
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 27-03-2009, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja już kupiłam koszyczek ,mam stary ale ten mi się spodobał i nie mogłam się oprzeć oraz bombki-jajka Puszcza oko
Powrót do góry

Kwiat_sniegu

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sob 28-03-2009, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też mam jajka bombki które w przyszłą sobote powieszę na firankach, mam też taki stroik ramkę wieszaną, w której jakby z okienka patrzą dwa zajączki z marchewkami w łapkach Bardzo szczęśliwa też powieszę na firankach.. w sumie niewiele ale to zawsze coś...
Bo moj J. nie lubi takich rzeczy w swoim pokoju, ale jak bedziemy na własnym mieszkanku to bedę rządzic stoikowo po swojemu Puszcza oko

Podpis ..You can't feel anything that your heart don't want to feel...
Powrót do góry

Jasylwia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 30-03-2009, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Coś w tym roku- widzę zupełną ciszę w wątkach świątecznych- to znaczy przed świątecznym.
Dziwna sytuacja? Zszokowana .
Ja dziś popołudniu mam w planie poszperać co mam w domku, co dorobić a co dokupić.

Podpis ...Śpiewamy bluesa, bo czwarta nad ranem
Tak cicho, by nie zbudzić sąsiadów ....
Powrót do góry

alanml

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 30-03-2009, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rzeżucha posiana, koszyczek kupiony aby iść ze święconką z synusiem. Jak już rzezucha wyrośnie to przyozdobię ją jajkami i kurczaczkami. Niczego więcej nie planuje bo nie mam miejsca.
Powrót do góry

miraga

Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 01-04-2009, 8:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ooo właśnie..rzeżucha...kurcze muszę ją dziś kupić i zasadzić.

a z dekoracji wczoraj zrobiłam wielkanocnego kurczaczka Uśmiechnięta

o takiego...
Uśmiechnięta

Podpis ostatnio plusuję Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 13 z 15

Skocz do: