Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ozdoby Wielkanocne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 20-04-2009, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja, co prawda po czasie no ale, wrzucę fotkę pisanek, które "wydrapuje" moja siostra - co roku jedno jajo - i trwa to tak chyba od 1190 Uśmiechnięta.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Menju

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 20-04-2009, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

smaluszek napisała:
Ja, co prawda po czasie no ale, wrzucę fotkę pisanek, które "wydrapuje" moja siostra - co roku jedno jajo - i trwa to tak chyba od 1190 Uśmiechnięta.

Rany Boskie!! Zszokowana Jajeczko całkiem, całkiem . Nie wiedziałem, iz Twoja siostra pamięta czasy założenia Zakonu Szpitala Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie Zszokowana . Dłuuuuuuugooooo pożyjesz Smaluszku Śmiejąca się . Ale rodzinka, fju, fju....A ile nabijesz postów wielkanocnych o jajeczkach drapanych....
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 20-04-2009, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

OK, OK - miało być od 1990 Puszcza oko.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strona 15 z 15

Skocz do: