Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Pachnidelka w domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 01-12-2008, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja dziś kupiłam taką świeczkę:

Właśnie płonie i pachnie. Uśmiechnięta

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 01-12-2008, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maja ja tez mam taka Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

inka

PostWysłany: Wto 02-12-2008, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

smaluszek napisała:
Ja ostatnio sprzątając w szafie odgrzebałam zapachowe tea-lighty, które z rok temu kupiłam w IKEA Bardzo szczęśliwa Na święta będą jak znalazł, bo są o zapachu czekolady, pomarańczy i cynamonu Bardzo szczęśliwa

Dołączone po 2 minutach 10 sekundach:

Ja mam coś takiego ale Air Wick'a o zapachu białych kwiatów. Dla mnie rewelacja. Wystarczy jeden odświeżacz i w moim małym mieszkanku ładnie pachnie Uśmiechnięta

No to mi sie popindolilo-mam Air wick a nie ambi.I to jest roza z Ylang Ylang.

Podpis "Jedyna milosc, ktora nas nigdy nie zdradzi, to milosc wlasna"_C.K.N._
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 18-12-2008, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak pachą te świeczki? Są lepsze od zwykłych świeczek zapachowych?

Mam na nią ochotę i nie wiem czy warto wydać kasę. Smutna

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 20-05-2009, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja niedawno dostałam w prezencie nawilżacz powietrza- taki a'la lampa, z kolorkami świecącymi-nie pamietam jak się nazywa. Do wody dolewa się olejek zapachowy- obecnie mam Jaśminowy- i wszędzie pięknie pachnie:))

Już wiem- przeczytałam na pudełku:) Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza. Znalazłam w necie jakieś zdjęcia, ale nie oddają pełnego uroku tego urządzenia, które tak ładnie paruje-zimną parąPuszcza oko
Tylko ja mam na krótkich nóżkach:)

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 20-05-2009, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sisi świetnie to wygląda!

Ja mam chyba Ambi Pur zapach różany i jestem zadowolona Uśmiechnięta. Taki trochę "romantyczny" Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

sisi

PostWysłany: Czw 21-05-2009, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moniko- mnie też się podoba;) Lubię na tą mgiełkę wieczorem popatrzećPuszcza oko Jak odzyskam aparat to zrobię zdjęcia- jak się świeci;)

A ta świeczka różana- to nie pachnie przypadkiem jak różańce? Bo kiedyś kupiłam jakąś taką i pachniała jak różaniec- nie za ładnie;)

Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 21-05-2009, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sisi napisała:
A ta świeczka różana- to nie pachnie przypadkiem jak różańce? Bo kiedyś kupiłam jakąś taką i pachniała jak różaniec- nie za ładnie;)

Różana to dokładnie zapach Summer Romance i pachnie intensywnymi kwiatami Uśmiechnięta. I sprostuję- jest AirWick Puszcza oko.
Dzisiaj kupiłam też z tej firmy o zapachu Mandarynki i Zielonej Herbaty Uśmiechnięta. Odświeżająca i orzeźwiająca odrobinę Uśmiechnięta.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

sisi

PostWysłany: Pią 22-05-2009, 6:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak będę dziś w jakimś sklepie to sobie taką kupie;))

Powrót do góry

jump

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 07-06-2009, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uwielbiam zapach opium w mieszkaniu. Miałam kiedyś świeczki o tym zapachu, jednak ciężko mi je obecnie gdzieś kupić. Niedawno otrzymałam kadzidełka od Cioci o zapachu zielonej herbaty. Zupełne przeciwieństwo do opium, jednak równie pieknie pachnie w mieszkaniu. Wystarczy raz na jakiś czas zapalić kadzidełko. Kiedyś używałam róznych olejków, które podgrzewało się w takich domkach. Wsadzało się do nich świeczkę, a do komina wlewało się olejek. Domek jednak się rozbił, więc pozostały póki co kadzidełka Uśmiechnięta
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Nie 07-06-2009, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jump na allegro widzialam kadzidelka i olejki o zapachu opium, ja nie przepadam za tym zapachem.

Ja mogę Wam bardzo polecić Ambi Pur z trzema wkladami olejkowymi, zapachy można sobie wybrać, a każdy z nich jest intenstywny, długo i ładnie pachnie.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Nie 07-06-2009, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od mojej szefowej dostałam w prezencie zestaw kosmetyków i świeczek firmy Arran Aromatics. Zarówno kosmetyki, jak i świeczka rewelacja.
Świeczki bardzo wolno się topią, ale zapach wydzielają niesamowity. Pięknie pachnie całe mieszkanie.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

mari_cruz

Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 13-08-2009, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sisi, kiedyś widziałam taki sprzęt w kwiaciarki i nie mogłam oczu oderwać Uśmiechnięta

Moja mama bardzo lubi świeczki. Kiedyś były takie świetne podgrzewacze (waniliowe i nie tylko) w Biedronce. Kosztowały chyba ze 4 zł, bardzo wolno się topiły, a zapach był cudowny. Czasem próbowała też zapalić kadzidełka, ale całą rodziną zgodnie podnosiliśmy larum, nie znosimy ich smrodu. U znajomych z kolei wypatrzyłam jakiś odświeżacz powietrza w łazience. Nie pamiętam co to było, ale można było regulować go i np. co 15 min wydzielał powiew zapachu - rewelacja, tylko że trochę ich to kosztowało (muszę dopytać, swoją drogą, co to było).
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 13-08-2009, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mari a to nie był czasem taki odświeżacz powietrza Ambi Pur? On jest na baterie i można go zaprogramować, co jaki czas ma psikać. Uśmiechnięta

Dołączone po 3 minutach 53 sekundach:

Ale kurcze zdjęcia znaleźć nie mogę. Niezdecydowana

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

mari_cruz

Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 13-08-2009, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiesz co, no może. Muszę zapytać. Ale jeśli dobrze pamiętam, to kosztowało ponad 40 zł.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: