Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Paczki z zagranicy do Polski
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zagranica
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 24-11-2008, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kurier już zamówiony, wczoraj dostałam potwierdzenie przyjęcia zamówienia i kurier odbierze paczuszkę ode mnie w niedzielę, a na miejsce w Polsce powinna dotrzeć w ciągu max 6 dni. Uśmiechnięta

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 30-11-2008, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziś paczka została odebrana przez kuriera. Grzecznie zadzwonił na 2 godz. przed przyjazdem do mnie, potem jak już był na miejscu. Paczka ważyła 12 kg i zapłaciłam 24 euro. Więc cena naprawdę dobra.
Teraz tylko czekam aż paczuszka dojdzie do rodziny w Polsce, ma dotrzeć w piątek lub sobotę. Zobaczymy. Jak będzie wszystko ok, to będę szczerze polecać tą firmę. Uśmiechnięta

Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 05-12-2008, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Paczka już dotarła na miejsce. Bardzo uśmiechnięta Polecam firmę w stu procentach!!

Powrót do góry

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 16-09-2009, 5:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wysylalam kilka razy paczki poczta,dotarly na miejsce tak do tygodnia. Nie byly to duze paczki wiec tez duzo nie placilam za nie ale raz zrezygnowalam bo mialam mala paczuszke a facetka policzyla sobie za nia 25 czy 28€. Zszokowana A zawartosc paczki nie byla nawet tyle warta.
Powrót do góry

martunia_12

PostWysłany: Sro 16-09-2009, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moi rodzice mają gdzieś w swojej okolicy sklep polski w którym można wysłać paczkę do Polski. Po prostu zawożą paczkę do tego sklepu, stamtąd zabierają ją chyba samochodem do Polski a później w Polsce rozsyłają kurierem. Trwa to 10 dni a za kilogram trzeba zapłacić 0,99 £.

Podpis 14.08.2010 inlove
Powrót do góry

justyna1981

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sob 22-06-2013, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A co zazwyczaj przesyłacie w paczkach? Jedzonko czy jakies materialne rzeczy?
Moja koleżanka ostatnio nawet się zastanawiala, czy jej mama nie może z Polski wysłać tort urodzinowy dla dziecka, ale w koncu stwierdziła, że bez przesady. Bardzo szczęśliwa Mimo że jej mama robi najlepsze.
Mi rodzinka zazwyczaj wysyła słoiki, chociaż też nie zawsze sie opłaca, bo jednak ważą...
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 24-06-2013, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tort to chyba przesada. Justyna serio wysyłają Ci słoiki? Nie masz polskich sklepów u siebie? U mnie teraz to praktycznie wszystko można dostać, są też polskie piekarnie więc chlebek i inne wyroby też są. A ja mieszkam w dość małym mieście.

Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 24-06-2013, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Odkąd jeździmy samochodem, to nie robię paczek, bo ze wszystkim mieszczę się w auto. Wcześniej wysyłałam to, co było mi niezbędne. Jedyny wyjątek zrobiłam teraz w maju, kiedy byłam w Polsce samolotem i nie wykupywałam pokładówki. Musiałam przesłać córce lekarstwa, które przepisał mi lekarz w Polsce a wiem, że tu ich bym nie dostała. Zrobiłam większa paczkę, łącznie z ubrankami dla dzidzi i wysłałam kurierem.

Słoików chyba się nie opłaca, bo ważą trochę. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 24-06-2013, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko napisała:

Słoików chyba się nie opłaca, bo ważą trochę. Uśmiechnięta

Chyba, że puste. Złośliwa

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zagranica Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: