Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Paprotki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kwiaty, rośliny ozdobne, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 13-07-2007, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No i jak tam wasze paprotki, kurcze, bo ja swoja musze przesadzic i sie boje, bo chyba nie mam reki do kwiatów, co paprotke przesadze to mi pada Smutna
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 13-07-2007, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja paprotka stoi sobie nadal w ganku ale wygląda "niebardzo". Skonsternowana
Przyznam sie, ze po prostu ją zaniedbałam. Zakłopotana Rzadko kiedy pamiętam o jej podlewaniu, no i efekty mam w postaci wpółususzonej paprotki... Niezdecydowana
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Pią 13-07-2007, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wiki napisała:
No i jak tam wasze paprotki, kurcze, bo ja swoja musze przesadzic i sie boje, bo chyba nie mam reki do kwiatów, co paprotke przesadze to mi pada Smutna

Wiesz wiki - ja z przesadzaniem poczekałabym do września czy października. Wtedy większa szansa, że nic jej nie będzie Uśmiechnięta
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 22-03-2008, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z racji tego, że moja panieńska paprotka została w domu rodziców kupiłam sobie nową.

Jest całkiem malutka i mam nadzieję, że wyrośnie z niej piękna paproć.

A jak tam Wasze paprotki??

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

agaat

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sob 22-03-2008, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam w domu kilka paprotek i wszystkie pięknie rosną. jedna trochę się zmarnowała i nie za bardzo chce odbić jakoś. Ciągle usychają jej liście - może jakaś chora jest. Niezdecydowana
Powrót do góry

martii

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sob 22-03-2008, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam paprotkę w łazience (mam łazienkę z oknem). Ale też niekóre liście jej podsychają. I nie za bardzo wiem, jak sobie z tym radzić.
Powrót do góry

agaat

PostWysłany: Sob 22-03-2008, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Martii może ona ma tam zbyt wilgotne powietrze? Ja w łazience tez mam kwiatki - ale jakieś inne i jest ok - może paprotka nie za dobrze się po prostu w tych klimatach czuje. Złośliwa
Powrót do góry

martii

Zodiak: Panna

PostWysłany: Sob 22-03-2008, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślisz? Kurcze, to może ja ją gdzies przestawię i zobaczę jak sobie radzi.
Tylko musze coś innego wstawić do łazienki, bo smutno będzie bez zielonej plamy :d . jaki ekwiatki masz w łazience, agaat?
Powrót do góry

Agata

PostWysłany: Sob 22-03-2008, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny a czy paprotka lubi jak się jej zrasza liście, czy podlewać ją tylko prosto do ziemi?

Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 22-03-2008, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata napisała:
A jak tam Wasze paprotki??

Moja jest w opłakanym stanie. Przewraca oczami
W ogóle o nią nie dbam, Zakłopotana postawiłam ją w ganku na parapecie nad grzejnikiem, no i prawie w ogóle jej nie podlewam... Bardzo smutna
Tylko ona to chyba normalnie jakaś super wytrwała jest i jak ją mój K. od czasu do czasu podleje to sobie "odżywa". Rambo czy jak... Podejrzliwa
Mam nadzieję, że po przeprowadzce postawię ją w jakimś fajniejszym miejscu i sobie będzie ładnie żyła. Puszcza oko

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

agaat

PostWysłany: Sob 22-03-2008, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata napisała:
Dziewczyny a czy paprotka lubi jak się jej zrasza liście, czy podlewać ją tylko prosto do ziemi?

Agatko u mnie w domu wszystkie kwiatki podlewane sa normalnie do ziemi i jest ok. Uśmiechnięta
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 5

PostWysłany: Sob 22-03-2008, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja padła, Była taka piękna a zostało kilka suchych strąków Bardzo smutna nie mam reki do paprotek.Podlewałam, dbałam, zraszałam i kolejna paprotka padła. No nic odpuszcze sobie chyba paprotki Puszcza oko
Powrót do góry

j_lo

Zodiak: Lew

PostWysłany: Czw 02-10-2008, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wiki napisała:
Moja padła, Była taka piękna a zostało kilka suchych strąków Bardzo smutna nie mam reki do paprotek.Podlewałam, dbałam, zraszałam i kolejna paprotka padła. No nic odpuszcze sobie chyba paprotki Puszcza oko

To widze że mamy ten sam problem:) Ja swoją przesadziłam i też mi padła Skonsternowana

Podpis ...::: Mówię do chwili zatrzymaj się, jesteś zbyt piękna aby odejść :::...
Powrót do góry

Agata

PostWysłany: Czw 02-10-2008, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja paprysia wylądowała u rodziców, bo u nich zdecydowanie lepiej rośnie.
U mnie jakby stała w miejscu, a u rodziców rośnie jak należy Uśmiechnięta

Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 02-10-2008, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam teraz dwie paprotki, starą, którą staram się "odratować" i nową, którą dostałam od babci K.
Stara była w opłakanym stanie, ale widzę, że powoli powoli dochodzi do siebie, a nowa jest tak wielka, że zajmuje połowę pokoju. Przewraca oczami
Strasznie mi sie ona nie podoba, ale babcia chyba by się obraziła gdybym ją wyrzuciła. Skonsternowana

W ogóle jakoś paprotki ostatnio mi się znudziły, przerzuciałam się na orchidee. Śmiejąca się

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kwiaty, rośliny ozdobne, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

Skocz do: