Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Paris Hilton
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Gwiazdy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 09-06-2007, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Rosalinda

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 6

PostWysłany: Sob 09-06-2007, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata, takie zdjęcia mnie nieco pocieszają-wygląda tak jak ja Puszcza oko Śmiejąca się
A tak serio, to oczywiscie wielka niesprawiedliwosć spotkała biedaczke, ciekawa jestem czy chociaz menu ma to samo co więźniowie czy może dowożą jej catering z restauracji holetu Hilton?

Podpis 14 lipca 2007-początek nowego życia Zakochany
"Kocham Cię"- 27 października 2007 Zakochany
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 09-06-2007, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

agaat napisała:
Taaaak to faktycznie wyjątkowo "niesprawiedliwe". Śmiejąca się Śmiejąca się Śmiejąca się Tym razem i mamusia nie pomogła - może jestem wredna, ale niech ją coś to nauczy i niech odsiedzi tyle ile powinna.

Dokładnie. Uśmiechnięta
Trzeba było wcześniej myśleć co się robi.
Teraz niech ponosi konsekwencje swoich głupich czynów. Złośliwa
Powrót do góry

madzia

PostWysłany: Sob 09-06-2007, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moim zdaniem teraz powinna odsiedzieć te 45 dni, które miała wymierzone wcześniej.

Podpis 06.03.2003 r. Zakochany
[*]
polnoc 31.12.2013/01.01.2014 - 'tak'
Powrót do góry

agaat

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sob 09-06-2007, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Madziu z tego co się doczytałam to tak właśnie będzie - Paris odsiedzi teraz 45 dni. No i w sumie dobrze, skoro nie raczyła się nawet pofatygować na rozprawę o czasie. A ponoć sędzia był do niej przychylnie nastawiony... No cóż, sama do tego dążyła... Niezdecydowana
Powrót do góry

madzia

PostWysłany: Sob 09-06-2007, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W takim razie ja tego nie doczytałam Zakłopotana .
Bardzo dobrze, że wróciła do więzienia.

[*]
Powrót do góry

laurette

Zodiak: Baran

PostWysłany: Sob 09-06-2007, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam pytanko: czy któraś z Was odwiedzała kiedyś więzienie albo areszt śledzczy? Ja tak, wiele z nich widziałam i nikomu tego nie życzę (spędzenia tam chociażby jednego dnia). Przewraca oczami

Podpis banan=papa, ptak=pa, a mama=mama
Powrót do góry

agaat

PostWysłany: Sob 09-06-2007, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja życzę - życzę tego wszystkim mordercom, złodziejom, gwałcicielom i tego typu ludziom. Uważam, że Paris jest takim samym człowiekiem, jak inni i powinna ponieść sprawiedliwą karę. Złamała zasady i wydawało jej się, że nikt jej nie ruszy, bo jest bogata. jak widać pieniądze i sława to nie wszystko. I bardzo dobrze.
Powrót do góry

laurette

PostWysłany: Sob 09-06-2007, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

agaat napisała:
A ja życzę - życzę tego wszystkim mordercom, złodziejom, gwałcicielom i tego typu ludziom. Uważam, że Paris jest takim samym człowiekiem, jak inni i powinna ponieść sprawiedliwą karę. Złamała zasady i wydawało jej się, że nikt jej nie ruszy, bo jest bogata. jak widać pieniądze i sława to nie wszystko. I bardzo dobrze.

Ja oczywiście tym typom, o których piszesz, też życzę tego tylko mam wrażenie, że naskakujemy na Paris bo jest snobką, bogatą panienką i cieszymy się z jej nieszczęścia. Jasne złamała prawo, ale chyba już dostała karę co? Podejrzliwa

Powrót do góry

agaat

PostWysłany: Sob 09-06-2007, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Laurette ja właśnie uważam, że ona nie dostała kary... Spędziła 5 dni w więzieniu i wyszła - dzięki czemu upewniła się tylko w tym, że może więcej niż zwykły, szary człowiek. Nawet sędzia chciał dla niej dobrze - a ona go zignorowała. Uważam, że nie zaszkodzi jej jeśli zostanie potraktowana tak samo, jakby był w tym przypadku potraktowany każdy inny.
Powrót do góry

madzia

PostWysłany: Sob 09-06-2007, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie dostała żadnej kary.
Sama pomyśl, czy gdybyś Ty trafiła do więzienie, wypuściłby Cię ktoś po 5 dniach, gdy miałaś odsiedzieć 23?

[*]
Powrót do góry

laurette

PostWysłany: Sob 09-06-2007, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bym wolała, w naszych realiach, aby zabrali jej prawko - wiecie ile kosztuje utrzymanie więźnia? Od 1500-2000 miesięcznie, a żołnieża ok. 650zł o emerytach nie wspomnę. A kto siedzi głównie: alimenciarze i inni przestępcy mniejszego kalibru! Potem słyszymy, że rząd nie ma pieniedzy na chore dzieci, które umierają bo nie stać ich na leki. Trochę siedzę w tym temacie i mam inny punkt widzenia! Skonsternowana

Powrót do góry

agaat

PostWysłany: Sob 09-06-2007, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Laurette ale patrzmy na to z punktu widzenia osób, które zostały za to skazane i siedzą w więzieniu... Gdzie ta sprawiedliwość?
Chyba każdy ma jakiś ogląd na ten temat, nie ważne czy w tym siedzi, czy nie. Ja prawnikiem nie jestem, z więzieniem też nie miałam nic wspólnego, ale swoje zdanie na ten temat jak najbardziej mam.

Dołączone po 1 minucie 43 sekundach:

Nie dyskutujemy tu o kwestiach finansowych, ale o kwestiach sprawiedliwości. Prawo jest takie, jakie jest - przy okazji Paris specjalnoe nikt go nie zmienił na szczęśćie. Skoro mamy takie prawo i egzekwuje się go w stosunku do innych to czemu nie w stosunku do niej?
Myślę, że kwestie utrzymania w więzieniu, to zupełnie inny temat.
Powrót do góry

laurette

PostWysłany: Sob 09-06-2007, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kwestia finansowa się po części z tym wiąże tzn. z moim zdaniem.
A jeśli chodzi o sprawiedliwość to:

sprawiedliwości nie było, nie ma i nie będzie to normalka, do której już każdy powinien się przyzwyczaić.
Ja nie jestem hipokrytką i powiem jedno. Jakbym miała te same pieniądze co ona, też bym np. zapłaciła kaucję, opłaciła prawników itp, aby wyjść - a Wy nie?

Właśnie wróciła do więzienia.
Siedzi za brak prawa jazdy.

Powrót do góry

Rosalinda

Zodiak: Wodnik
Pochwał: 6

PostWysłany: Sob 09-06-2007, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Laurette, rozumiem Twoje zdanie i w sumie jeśli chodzi o koszta utrzymania więźniów to w 100% się zgadzam. Poniewaz utrzymywani są z naszych podatków to powinno się dążyć do tego, żeby do wiezienia trafiali ludzie którzy faktycznie powinni być trzymani w zamknięciu czyli niebezpieczni z różnych powodów. A tacy jak Paris czy inni tego kalibru mogliby byc trzymani w areszcie domowym, nie ma problemu. Ale dobór kary to problem sędziego-jesli już skazał ją na 45 czy nawet 23 dni aresztu to absolutnie powinna to odsiedzieć niezależnie od tego, czy jest to adekwatne do winy czy nie. Chodzi o jasny przekaz dla społeczeństwa, że kara dosięgnie wszystkich. A tu wyszło jak wyszło. Oczywiscie współczuję tej dziewczynie bo za nic nie chciałabym być na jej miejscu być może została tak po prostu wychowana że do tej pory wydawało jej się, że żyje w innym świecie w którym dziedziczkom wszystko wolno. Ale sama przyznaj-czy pozwalanie jej na obecność makijażystki i fryzjerki w celi to nie przesada? Ja też nie jestem naiwna i wiem, że nie ma sprawiedliwości ale można chociaż jakies pozory zachować... Skonsternowana

Podpis 14 lipca 2007-początek nowego życia Zakochany
"Kocham Cię"- 27 października 2007 Zakochany
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Gwiazdy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

Skocz do: