Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pawlacz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Meble
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 04-01-2013, 15:52    Temat postu: Pawlacz Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witajcie. Z racji braku miejsca w domu od pewnego czasu myślę nad zakupem pawlacza. Zastanawiam się tylko, czy to praktyczna rzecz. Jakie są wasze doświadczenia z tym meblem i czy warto inwestować w niego?

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Pochwał: 8

PostWysłany: Pią 04-01-2013, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W moim domu rodzinnym był pawlacz i powiem ci, że swoją funkcję spełniał bardzo dobrze. Moja mama trzymała tam różne rzeczy, od butów po jakieś inne drobiazgi. Jakbym miała trochę większe mieszkanie to pewnie bym w niego zainwestowała, bo teraz mi się nie opłaca, bo nawet nie ma gdzie go umieścić. Ale jak u ciebie jest gdzie to polecam. Uśmiechnięta Bardzo praktyczny mebel.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Yussi

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 04-01-2013, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U moich rodziców także jest pawlacz i uważam, że warto w coś takiego zainwestować. Miejsca generalnie nie zajmuje, a można przechowywać tam różne rzeczy, zwłaszcza te mniej używane. Także może za jakiś czas sama pomyślę nad takim zakupem Uśmiechnięta .

Podpis Myśl o tym, co najlepsze, bo Twoje myśli zmieniają się w rzeczywistość.
Powrót do góry

Margoth

PostWysłany: Pią 04-01-2013, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Coraz bardziej sie przekonuje do tego zakupu. Miejsce mam a będę musiała kilka szuflad opróżnić więc wszystko znajdzie się w pawlaczu.

Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Pią 04-01-2013, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam zrobiony pawlacz na wymiar. Dużo tam się mieści. Moi rodzice mają aż dwa i mama tam chowa bardzo dużo rzeczy, których nie używa na co dzień. Puszcza oko
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 04-01-2013, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My w mieszkaniu już mieliśmy pawlacz, nieco go tylko odnowiliśmy żeby pasował do całokształtu. Nie przechowujemy tam żadnych rzecz, mamy skrzynkę z routerem, dysk i inne !ły telewizyjno-internetowe.
Jak mieszkałam w blokach z rodzicami to w pawlaczu były ozdoby bożonarodzeniowe i wielkanocne i masa innych głupot.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 04-01-2013, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U moich rodziców był pawlacz, ale źle mi się kojarzy. Takie zbiorowisko rzeczy zbędnych. Puszcza oko
Raczej będę starała się tego uniknąć. Wolę szafę po sufit i na tej najwyższej pólce układać rzeczy które potrzebne są raz w roku. Takich rzeczy jest niewiele w sumie. Nie chciałoby mi się sięgać rzeczy które używam częsciej. Zapewne leżałyby tam przedmioty, które już mi się nie przydadzą a nie mogę się zebrać na pozbycie sie.
Powrót do góry

Margoth

PostWysłany: Sob 05-01-2013, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko napisała:
U moich rodziców był pawlacz, ale źle mi się kojarzy. Takie zbiorowisko rzeczy zbędnych. Puszcza oko
Raczej będę starała się tego uniknąć. Wolę szafę po sufit i na tej najwyższej pólce układać rzeczy które potrzebne są raz w roku. Takich rzeczy jest niewiele w sumie. Nie chciałoby mi się sięgać rzeczy które używam częsciej. Zapewne leżałyby tam przedmioty, które już mi się nie przydadzą a nie mogę się zebrać na pozbycie sie.

Ja raczej myślałam, żeby tam trzymać ubrania sezonowe w torbach próżniowych i buty. W sumie to jeszcze mi się nie pali i na razie się zastanawiam nad tym, ale wraz z powiększeniem rodziny będziemy potrzebowali większej powierzchni szufladowej Złośliwa. Mam już jedną szafę do sufitu, ale jest już maksymalnie zapchana.

Powrót do góry

dudi

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 06-01-2013, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W domu nie mam, ale u mojej babci w mieszkaniu kiedyś był, w prawdzie stał pusty, ale myślę, że to fajna sprawa, jak ktoś ma nadmiar niepotrzebnych rzeczy, a nie chce isch wyrzucać.
Powrót do góry

Silwa

Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 11-01-2013, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam, praktycznie 2 takie robione na wymiar. Trzymam w nim właśnie ubrania sezonowe i buty, ozdoby świąteczne w drugim zbędne doniczki, przybory do malowania i tapetowania, resztki farb lakierów, tapet, kafelek.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 11-01-2013, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Silwa napisała:
Ja mam, praktycznie 2 takie robione na wymiar. Trzymam w nim właśnie ubrania sezonowe i buty, ozdoby świąteczne w drugim zbędne doniczki, przybory do malowania i tapetowania, resztki farb lakierów, tapet, kafelek.

To samo bylo u moich rodzicow.
Oprocz tego to bylo super miejsce jak sie bawilismy w chowanego. Śmiejąca się

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Linka

PostWysłany: Pią 11-01-2013, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wiedziałam, że na takie coś mówi się pawlacz. Musiałam wpisać w google żeby wiedzieć co masz na myśli. Złośliwa
Z tego co widzę to fajna rzecz. Ja mam coś takiego w garderobie. Przydaje się. Rzeczy które tam trzymam nie wiszą mi na wieszakach i nie zajmują miejsca.

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

martta

Zodiak: Ryby

PostWysłany: Sob 12-01-2013, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:

Oprocz tego to bylo super miejsce jak sie bawilismy w chowanego. Śmiejąca się

O matko Zszokowana , nie wpadłabym nigdy na taką kryjówkę Bardzo szczęśliwa . U mnie w domu pawlacz jest, ale są tam naprawdę niepotrzebne rzeczy Bardzo uśmiechnięta , myślę, że przy małych powierzchniach może się sprawdzić bardzo dobrze!

Podpis "Niedojrzała miłość mówi: 'Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję'. Dojrzała miłość mówi: 'Potrzebuję cię, ponieważ cię kocham'."

T. Zakochany
Powrót do góry

Assure

PostWysłany: Nie 28-01-2018, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najlepiej pawlacz zbudować samodzielnie. Wcale nie jest to nic trudnego.

Podpis Wyobrażanie sobie przyszłości to rodzaj beznadziejnej tęsknoty.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Meble Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: