Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Pepco
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 19-08-2016, 20:03    Temat postu: Pepco Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Robicie w Pepco zakupy, jak tak to co sobie chwalicie?
Ja nie moge polecic ciuchów ale bardzo mi sie podobaja akcesoria do domu.
Dzisiaj poszlam po 1 rzecz a wydałam 150 zł Bardzo szczęśliwa.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 19-08-2016, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sun a co Ty tam takiego drogiego kupiłaś? Puszcza oko

Ja lubię tam kupować koszulki dla Szymka. Mają kolorowe, z nadrukiem i całkiem niezłej jakości za niewielkie pieniądze. Dla chłopców ciężko ogółem znaleźć jakiś kolor, a tam są wszystkie- czerwone, żółte, pomarańczowe, niebieskie, zielone, białe Złośliwa. Dobra, reszty nie będę wymieniać Złośliwa. Oczywiście trzeba trafić Puszcza oko.
Dla niemowlaków też jest całkiem całkiem- trzeba patrzeć oby bawełna była dobra Uśmiechnięta.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pią 19-08-2016, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lubie Pepco, maja fajne rzeczy i niedrogie Uśmiechnięta.
Ciuchów tam za dużo nie kupuję, ale mam parę dla Małego to są ok. Modne wzory i jakość nie jest zła, chociaż tak mówią, że lipna jakość, że dwa prania i szmata się robi Złośliwa. Ja tam długo ciuchy z Pepco mam Puszcza oko.

Kiedyś kupowałam tam trochę świecidełek, ale mi przeszła miłość do takiej biżuterii Puszcza oko.
Podobają mi się ozdoby do domu, zawsze coś tam znajdę Puszcza oko.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 19-08-2016, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I często tam można znaleźć tanie zabawki- puzzle, gry- tańsze niż w normalnych "zabawkowych".

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pią 19-08-2016, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
I często tam można znaleźć tanie zabawki- puzzle, gry- tańsze niż w normalnych "zabawkowych".

Dokładnie. Ceny są przystępne i duży wybór mają.
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Pią 19-08-2016, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
Sun a co Ty tam takiego drogiego kupiłaś? Puszcza oko
Haha, matka poszla na zakupy Złośliwa. Ramki, miski, kapcie, biżuteria itd Złośliwa.
Cytat:

Ja lubię tam kupować koszulki dla Szymka. Mają kolorowe, z nadrukiem i całkiem niezłej jakości za niewielkie pieniądze. Dla chłopców ciężko ogółem znaleźć jakiś kolor, a tam są wszystkie- czerwone, żółte, pomarańczowe, niebieskie, zielone, białe Złośliwa. Dobra, reszty nie będę wymieniać Złośliwa. Oczywiście trzeba trafić Puszcza oko.
Dokladnie duzo maja dla dziewczynek, malo dla chlopcow. Kupilam pare razy fajne body za niecałe 5 zł Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 19-08-2016, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja czesto cos tam kupie czy do domu czy ciuszki. Uśmiechnięta Do domu ostatnio to sloiki na patyczki do uszu i waciki wykorzystalam Uśmiechnięta wszedzie szukałam ,to ceny kosmiczne po 50 zł i wiecej, a tam po 10 zł. Złośliwa
Jeśli chodzi o ciuszki to trzeba po prsotu "macać". Dobra jakość tylko tak się sprawdzi, a dużo jest w porządku. Bawełniane bluzeczki w fajnych kolorach za 8-10 zł to uważam super! W takim Smyku mam kilka gorszych rzeczy... Teraz np. jest duzy wybór dla chłopców, jak nigdy. Uśmiechnięta Często kupuję spodnie, bo mają bawełniane i fajne kolory i są wąskie!
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 23-08-2016, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też kupuję. Zarówno ubranka dla Gabrysia, czasem dla i dla siebie, jak i różne pierdółki do domu, filiżanki itp, jak potrzebuję.Uśmiechnięta

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Nie 18-09-2016, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny orientujecie się czy w pepco są już kurtki zimowe dla dzieci? Konkretnie chodzi mi o chlopieca 86.
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Nie 18-09-2016, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka sa Uśmiechnięta bylam 2 tygodnie temu i byly Uśmiechnięta. Nawet kombinezony widzialam.

Powrót do góry

Fretka

PostWysłany: Nie 18-09-2016, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki Sun Uśmiechnięta. Będę musiała się wybrać.
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pon 19-09-2016, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O to musze zerknac, moze i u mnie beda kombinezony Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 19-09-2016, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Są, Synek wczoraj dostał w prezencie od babci kurtkę na zimę. Rozmiar 92.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pon 19-09-2016, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adzia napisała:
Są, Synek wczoraj dostał w prezencie od babci kurtkę na zimę. Rozmiar 92.

A jaki nosi rozmiar w ogole?

Wlasnie w Pepco musze brac wieksze bo jak dla nas zawyrzona maja rozmiarowke.
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 19-09-2016, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja teraz niestety nie mam nigdzie Pepco w zasięgu ręki, kiedyś miałam 5 minut od domu. Najczęściej kupowałam ubrania dla Adasia - i jakość jest różna, trzeba po prostu "na macanego" kupować Złośliwa.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: