Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Piekarnik

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
missale

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pią 15-03-2013, 20:14    Temat postu: Piekarnik Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zakładam zbiorczy temat dla piekarników, tym bardziej, że sama jestem obecnie w potrzebie i czegoś szukam. To nie musi być coś taniego, ale też nie chcę przepłacić, stąd moje obawy. Na pewno przydatne są termosondy i termoobiegi, ale co ponadto? Czym się kierować? Co wy macie u siebie?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

umywaleczka

PostWysłany: Pią 22-03-2013, 10:37    Temat postu: Re Piekarnik Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

missale napisała:
Zakładam zbiorczy temat dla piekarników, tym bardziej, że sama jestem obecnie w potrzebie i czegoś szukam. To nie musi być coś taniego, ale też nie chcę przepłacić, stąd moje obawy. Na pewno przydatne są termosondy i termoobiegi, ale co ponadto? Czym się kierować? Co wy macie u siebie?

Przy zakupie tego rodzaju sprzętu na pewno należy kierować się oczekiwaniami. Jeśli dużo korzystamy z piekarnika warto wybrać taki, który ma więcej funkcji. Ja jestem zdania, że fajną opcją jest piekarnik z funkcją pirolizy, dzięki czemu kwestię czyszczenia mamy od razu z głowy.
Powrót do góry

missale

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pon 15-04-2013, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie słyszałam o tym, że niektóre piekarniki mają teraz spore ułatwienia w czyszczeniu. Nie ukrywam, że taki by się przydał, tym bardziej, że sporo piekę.
Powrót do góry

la_loca

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 17-04-2013, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam jakiś stary, który kupiliśmy z weselnych pieniędzy. Był dobry, ale lat ma już sporo na karku, więc się "skiepścił" mocno... Neutralna
Chciałabym sobie kupić taką kuchenkę Stoves, ponoć są bardzo dobre:
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 06-05-2013, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

la_loca napisała:
Chciałabym sobie kupić taką kuchenkę Stoves, ponoć są bardzo dobre:

Wygląda super - jest dokładnie w moim stylu Uśmiechnięta.

Mnie czeka wybór piekarnika do zabudowy i mam totalny mętlik w głowie - wizualnie nic się specjalnie nie wyróżnia, nic nie przykuwa mojej uwagi. A na samą myśl o porównywaniu parametrów to mi się niedobrze robi Złośliwa.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 06-05-2013, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No tak, porównywanie parametrów to raczej nic ciekawego. Ważne chyba żeby klasa oszczędności była jak najwyższa, wszystkie przydatne funkcje, które będziemy używać. Mama moja ma na przykład jakieś takie funkcje, że wystarczy wcisnąć w obrazek jakiejś potrawy: ciasto, ryba, mięso i coś dziwnego i od razu się ustawia temperatura i czas. Nigdy tej funkcji nie używaliśmy.

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry

umywaleczka

PostWysłany: Sro 12-06-2013, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na pewno przydatne są takie funkcje jak: grill, rozmrażanie, program pizza/chleb czy ciasta.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 12-06-2013, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

smaluszek napisała:

Mnie czeka wybór piekarnika do zabudowy i mam totalny mętlik w głowie - wizualnie nic się specjalnie nie wyróżnia, nic nie przykuwa mojej uwagi. A na samą myśl o porównywaniu parametrów to mi się niedobrze robi Złośliwa.

To tak jak i mnie. Bardzo smutna Chciałabym piekarnik w stylu amerykańskim i koniecznie pod zabudowę. Całą resztę łącznie z parametrami pozostawię małżowy. Bardzo uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 12-06-2013, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko napisała:
Chciałabym piekarnik w stylu amerykańskim i koniecznie pod zabudowę.

A jaki to jest, bo nie mam pojęcia ?

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 12-06-2013, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przepraszam miał być angielski.

Coś takiego:

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

amriell

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 11-07-2013, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też by mi się przydał do zabudowy, ale już niekoniecznie musiałby być amerykański Uśmiechnięta Byle był solidny i miał sporo programów.
Powrót do góry

umywaleczka

PostWysłany: Pią 12-07-2013, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

amriell napisała:
Też by mi się przydał do zabudowy, ale już niekoniecznie musiałby być amerykański Uśmiechnięta Byle był solidny i miał sporo programów.

Ja mam w swojej kuchni Whirlpoola: mam sporo programów i jest bardzo łatwy w obsłudze.
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sob 14-09-2013, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aha... A teraz piszę z koleżanką i mi chwali swój piekarnik- z Amica... Przewraca oczami

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: