Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Piękne istoty [2013]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 10-05-2013, 11:16    Temat postu: Piękne istoty [2013] Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

"Piękne istoty" to film oparty na pierwszej części powieści autorstwa Kami Garcii oraz Margaret Stohl. Opowiada historię szesnastoletniego Ethana Wate'a, który mieszka na południu Stanów Zjednoczonych. W małym miasteczku Gatlin w Karolinie Południowej czas stanął w miejscu, a ludzie ciągle postrzegają wojnę secesyjną poprzez pryzmat "północnej agresji". Jednakże pierwszego dnia kolejnego roku szkolnego Wate (Alden Ehrenreich) spotyka tajemniczą Lenę Duchannes (Alice Englert), siostrzenicę lokalnego odludka (Jeremy Irons), a także... dziewczynę swoich marzeń. Ethan szybko odkrywa, że Lena nie jest typową nastolatką, a ich rodzący się związek nie opiera się tylko i wyłącznie na fizycznym przyciąganiu, lecz również na tajemniczej więzi, która już niedługo zmieni ich życie.

Wpadłam na ten film zupełnie przypadkiem i nie tyle tematyką, co obsadą (Jeremy Irons Zakochany) zdecydowałam się obejrzeć. I muszę przyznać, że miło się rozczarowałam! Film mi się naprawdę podobał, popłakałam się dwa razy, zachwyciłam Irons'em jak zawsze i zastanawiam nad przeczytaniem książki. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 10-05-2013, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Musze go poszukac, bo wlasnie obsada fajna. Emmy Rossum gra w Shameless, super serial. Uśmiechnięta

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 24-06-2013, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Obejrzałam i... miło, magicznie, romantycznie. Całkiem spoko, choć wiadomo, ze raczej młodzieżowo, to jednak bez hollywoodzkiego przegięcia bym powiedziała. 7/10 na filmwebie dam. Puszcza oko

Uwagi  Emotka nie zastępuje kropki!!!
scoto.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: