Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Pielęgnacja ciała w ciąży
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tulipanek

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 16-10-2008, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Do biustu używałam Dax Perfecta z serii mama do biustu
oooo takiego:

Pomagał na obolałe piersi bo zawiera wyciąg z liści kapusty.
Także po porodzie się sprawdza.
Ale miałam też próbkę Musteli do biustu i jest jeszcze lepsza
ale jak dla mnie trochę za droga....

Podpis Szczęśliwa Żonka - 29 kwiecień 2006
Szczęśliwi rodzice - 15 czerwiec 2008
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Czw 16-10-2008, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sprawdzałam właśnie cene Musteli mi cena mnie delikatnie zdziwiła.
Ale Dax Perfecta widzę, że ma bardzo przystępne ceny - dzieki za podpowiedź. Uśmiechnięta

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Tulipanek

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pią 17-10-2008, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie ma za co. Uśmiechnięta
Miałam jedno opakowanie Musteli to wg mnie mało wydajna jest
nie dość, ze droga.....

Podpis Szczęśliwa Żonka - 29 kwiecień 2006
Szczęśliwi rodzice - 15 czerwiec 2008
Powrót do góry

Ekstrawagandzka

PostWysłany: Sro 07-10-2009, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja postanowiłam zakupić zachwalane specyfiki Musteli. Ale przyznam że mało wydajna jest pomimo zapewnień że jedna tubka starczy na całą ciążę. Ciężko powiedzieć czy pomoże. Generalnie postanowiłam smarować brzuszek wieczorem Mustelą i rano oliwką. Oliwka na pewno nie zaszkodzi. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 07-10-2009, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

[quote:7fe469a9bd=\"Ekstrawagandzka\"]Ja postanowiłam zakupić zachwalane specyfiki Musteli. Ale przyznam że mało wydajna jest pomimo zapewnień że jedna tubka starczy na całą ciążę. Ciężko powiedzieć czy pomoże. Generalnie postanowiłam smarować brzuszek wieczorem Mustelą i rano oliwką. Oliwka na pewno nie zaszkodzi. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Smarowalam sie Mustela i mam zdanie ze jesli maja wyjsc rozstepy to żadne kremy cud nie pomoga. Przewraca oczami

Podpis Czytaj regulamin!

Ostatnio zmieniony przez efrell dnia Sro 07-10-2009, 22:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 07-10-2009, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dokładnie i w drugą stronę tak samo. Ja nie ma się skłonności do rozstępów, to i tak się nie pojawią, chociażby nie stosowało się nic.

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Pinessska

Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Wto 24-11-2009, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell napisała:
Smarowalam sie Mustela i mam zdanie ze jesli maja wyjsc rozstepy to żadne kremy cud nie pomoga. Przewraca oczami

Też jestem tego zdania.
Choć ja smarowałam się oliwką i rozstępy mam Zły wyszły mi kiedy zaczęłam 39 tydzień.

Podpis Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość

Sierpień 2009* Nasze Szczęście
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 24-11-2009, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja miałam koło pępka 1 ślad. Ale zaniknął. Kilka dni temu zauważyłam, ze nie ma po nim żadnego śladu. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 03-04-2011, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja na razie smaruję się tylko oliwką i kremem Bambino, dla dzieci. Złośliwa
Niestety ale na biuście wylazły mi rozstępy, bardzo szybko - stąd oliwka, myślałam że pomoże ale niestety nie. Wyszło parę nowych.
Okazało się, że na Johnsona mam uczulenie, nie wiem jakim cudem ale mam. Puszcza oko
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 03-04-2011, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szukałam jakiś balsamów/oliwek, ale wszystko jest od 4 miesiąca. Więc poczekam jeszcze 2-3 tygodnie i wtedy kupię z Ziaji - podobno fajny:

Teraz używam tego:

Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 03-04-2011, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam oliwkę Bambino, tak jak i krem. Puszcza oko
Na razie jestem zadowolona, bo mam trochę odwodnioną skórę i właściwie muszę smarować się cała od stóp po twarz. Złośliwa

A balsamy/oliwki to wszystkie od 4 miesiąca? Podejrzliwa
W czym to może szkodzić, skoro nawet malutkie dzieci się nimi smaruje?
Czy chodzi o takie specjalne dla dorosłych? Puszcza oko
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 04-04-2011, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zwykłe oliwki raczej można stosować od początku ciąży.
Natomiast te z dodatkami mogą mieć jakieś przeciwskazania.

Z tych konkretniejszych produktów przeciwdziałających rozstępom jest krem/balsam przeciw rozstępom z Mustelli i jego można stosować od pierwszych dni ciązy.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Jaga

PostWysłany: Pon 04-04-2011, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Używałam w ciązy tego kremu zapobiegającego powstawaniu rozstępów i jestem bardzo zadowolona, skóra elastyczna, miękka, krem wydajny i ładnie pachnący, dobrze się wchłania.
Stosuje się go dopiero od 4. miesiąca ciąży, nie można stosować go na piersi.

Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 04-04-2011, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam nadzieję że brzuch będzie ok, bo nie jestem szczupła i w pasie trochę miałam - więc skóra była naciągnięta trochę.
No a do biustu coś muszę kupić, bo przez ten spadek wagi głównie tam mi poleciało, później urosło i mam efekt. Przewraca oczami

A ta Mustela na ile tyg wystarczy na sam biust?
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 05-04-2011, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van opakowanie 125 ml. ze spokojem powinno ci starczyc na 2-3 miesiące przy stosowaniu 2x dziennie na sam biust.

Jest bardzo wydajne. Trzeba oczywiscie pamietam tak jak przy kazdych tego typu specyfikach zeby przy wcieraniu, robić okrężne ruchy i tak podosić biust do góry ( do środka - nie pod pachy. Puszcza oko ). Do tego można smarować też dekolt, żeby skóra w tym miejscu też była naprężona i ściągała biust.

Jedyny minus to cena, bo jest w granicach 50-80 zł. Z tego co pamiętam.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: