Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pierścionki zaręczynowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Biżuteria
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
inek

PostWysłany: Czw 27-11-2014, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Proszę bardzo.
Taki mam:

Podpis Kocha się za nic i mimo wszystko. Nie tylko wtedy gdy jest dobrze i pięknie.Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 27-11-2014, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ladny i skromny i pasuje do Ciebie. Uśmiechnięta

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

inek

PostWysłany: Czw 27-11-2014, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziękuję Aikaterina Uśmiechnięta

Podpis Kocha się za nic i mimo wszystko. Nie tylko wtedy gdy jest dobrze i pięknie.Serduszko
Powrót do góry

ZlotaLinia

PostWysłany: Pią 30-01-2015, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No i mamy zdjęcie, dzięki że nie zapomniałaś o tym wątku tylko pokazałaś nam pierścionek:) Faktycznie jest bardzo ładny i zarazem skromny, wydaje mi się wręcz idealnym połączeniem.
Powrót do góry

grisalle

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 22-04-2015, 7:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny, nie ważne jest jaki jest pierścionek, czy złoto, czy złoto białe, czy połączenia ich, czy szafir czy diament czy bez. Ważne jest czy pierścionek dany był z sercem i szczerze.

Moje pierwsze zaręczyny były huczne, niestety po kilku dniach od tego wydarzenia dowiedziałam się, że nie było to szczere, pierścionek kupił, bo tak rodzina kazała, bo tyle lat ze sobą, bo delikatnie mu wszyscy sugerowali. Związek się rozpadł szybko, bo w niecały rok. Powiedziałam sobie, że jak mój przyszły nowy narzeczony ma mi dać pierścionek w taki sposób, to ja nie chcę w ogóle pierścionka. Oczywiście bez żadnych sugestii i nacisku na faceta z mojej strony.

Także uważam, że każdy pierścionek dany szczerze i z miłością jest najbardziej wartościowy. Jak dla mnie, może być nawet srebrny, byleby osoba która go daje, dała go z sercem.
Powrót do góry

Justyna87

PostWysłany: Pią 24-04-2015, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pewnie, że tak . Co tam po pierścionku za 5 tysięcy, jak potem związek się rozlatuje.
Powrót do góry

ZlotaLinia

PostWysłany: Czw 14-05-2015, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cena nie jest i nigdy nie była wyznacznikiem atrakcyjności pierścionka, to kwestia gustu jaki wykonania. Akurat biżuterią zajmujemy się na co dzień,to nasza rodzinna tradycja więc chętnie pomożemy i doradzimy podczas wyboru.
Powrót do góry

dkowalska

PostWysłany: Pon 09-04-2018, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój samiec mi kupił pierścionek z [url]https://gold4u.pl/ [/url] I jestem strasznie zadowolona, pierścionek jest prześliczny Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Biżuteria Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strona 15 z 15

Skocz do: