Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pierwsze dni w pracy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 06-09-2008, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ewryl napisała:
Wszytsko zależy od predyspozycji... Ja na przykład strasznie nie czuję się przy dorosłych... wstydliwy Krępuje mnie wręcz uczenie ich, przez jestem straszną sztywniarą na zajęciach (dlatego między innymi z tego zrezygnowałam). A z dzieciakami to mam taki ubaw po pachy czasami i mogę z nimi zrobić wszytsko, nie czuję żadnych oporów haha

Chodziło mi o to, że grupa dziecięca może być trudniejsza do "ujarzmienia" bo przecież dzieciaki to żywe srebra. Ale zgadzam się z Tobą całkowicie, że zajęcia z dziećmi będą o wiele przyjemniejsze i o wiele weselsze Uśmiechnięta Ja też uwielbiałam swoją pracę w przedszkolu Zakochany

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 06-09-2008, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gwiazdeczka nie bój się, bo dzieciaczki będą tak samo zestresowane jak Ty. Nowa pani i w ogóle. A poza tym z takimi maluchami najszybciej się łapie kontakt i zawsze coś śmiesznego powiedzą albo zrobią. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sob 06-09-2008, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rzeczywiście niska frekwencja w tej jednej szkole Przewraca oczami Może będzie lepiej jak się dowiedzą kto uczy Bardzo szczęśliwa
A z dzieciakami będzie pewnie łatwiej, bo mają mniejsze opory przed mówieniem, uczeniem się i szybciej "załapują".

Bałaś się jednej pracy- było dobrze. Teraz boisz się pracy z dziećmi- i też będzie dobrze, zobaczysz Bardzo szczęśliwa

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Sob 06-09-2008, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gwiazdeczko - to dopiero pierwsze dni. Jestem pewna, że dzieci bardzo szybko rozpowiedzą o super-pani która teraz uczy w szkole i niedługo zabraknie miejsca w ławkach Cool
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Pochwał: 3

PostWysłany: Sob 06-09-2008, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny kochane jesteście, takiego wsparcia jakie mam u Was i Połówka to chyba tylko ze świecą szukać Kwiatek Bardzo szczęśliwa

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Gwiazdeczka

PostWysłany: Pon 08-09-2008, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam jednak pół etatu - doliczą mi się zajęcia z zerówką i w piątej klasie (no i mogę zacząć już staż) taniec2 Bardzo szczęśliwa szczesliwy2

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 08-09-2008, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No proszę proszę! Moje gratulacje Gwiazdeczko! Uśmiechnięta Uśmiechnięta
Czyli teraz w sumie masz dwie prace - w szkole prywatnej plus staż w podstawówce tak?
Powrót do góry

Gwiazdeczka

PostWysłany: Pon 08-09-2008, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

majekbe napisała:
Czyli teraz w sumie masz dwie prace - w szkole prywatnej plus staż w podstawówce tak?

Yesss!!! Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Tak się cieszę, że wszystko się układa!
No i jeszcze dojdzie niemała (mam nadzieję) kaska z korepetycji. Cool

Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 08-09-2008, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to super Gwiazdeczko! Teraz tylko byle do pierwszej wypłaty, którą koniecznie musisz całą przetracić - to tak na szczęćie Uśmiechnięta
Powrót do góry

Zuzia Fruzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 08-09-2008, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gwiazdeczka moje gratulacje Klaszcze
Tak się martwiłaś o pracę a teraz masz dwie Bardzo szczęśliwa i wszystko się układa Złośliwa

Podpis Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić,
bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny.
(Hemingway)
Powrót do góry

Gwiazdeczka

PostWysłany: Pon 08-09-2008, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A na dobry początek czeka mnie czyściutka papierologia w postaci pisania konspektów do każdej lekcji Złośliwa

Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 08-09-2008, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gwiazdeczka, jak dojdą korki to będziesz poważnie zarabiać. Bardzo szczęśliwa
Nic tylko gratulować. Uśmiechnięta Opłacało się uzbroić w cierpliwość.

A na korki ju masz jakiś chętnych?

Powrót do góry

Gwiazdeczka

PostWysłany: Pon 08-09-2008, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
A na korki ju masz jakiś chętnych?

Walą do mnie drzwiami i oknami Złośliwa - jak na razie mam dwie pewne osoby (w tym jedną już umówioną) Bardzo szczęśliwa plus jeżdżę w poniedziałki do jednej firmy i tam udzielam korków szefostwu Złośliwa Za dużo też nie mogę wziąć, bo czasowo się nie wyrobię- zwłaszcza że na chwilę obecną muszę dojeżdżać do Koszalina.

Powrót do góry

Agata

Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 08-09-2008, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gwiazdeczka napisała:
A na dobry początek czeka mnie czyściutka papierologia w postaci pisania konspektów do każdej lekcji Złośliwa

No to rzeczywiście trochę przed Tobą, ale da się przeżyć Śmiejąca się
Najważniejsze to wzbogacać swoją teczkę Cool

Gratuluję stażu, pracy, korepetycji i wszystkiego po kolei Uśmiechnięta

Gwiazdeczko a można wiedzieć ile sobie życzysz za godzinę korków?? Pytam, bo nie wiem czy ja za mało się nie cenię Zakłopotana Jak nie chcesz to nie odpowiadaj, zrozumiem Złośliwa

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 08-09-2008, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gwiazdeczka napisała:
Walą do mnie drzwiami i oknami Złośliwa - jak na razie mam dwie pewne osoby (w tym jedną już umówioną) Bardzo szczęśliwa plus jeżdżę w poniedziałki do jednej firmy i tam udzielam korków szefostwu Złośliwa Za dużo też nie mogę wziąć, bo czasowo się nie wyrobię- zwłaszcza że na chwilę obecną muszę dojeżdżać do Koszalina.

Bogato! Ale faktycznie nie przesadź z ilością, bo nie będziesz mieć nic czasu dla siebie. Puszcza oko
Aczkolwiek lepiej dużo niż mało. Uśmiechnięta

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

Skocz do: