Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pierwsze dni w pracy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 10-09-2008, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gwiazdeczko, jak to mawiali - mierz siły na zamiary Puszcza oko Najpierw sie dobrze zastanów czy dasz radę wszystko ze sobą pogodzić i... czy Ci choć trochę czasu dla siebie i M. zostanie Puszcza oko

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

ewryl
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 10-09-2008, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gwiazdeczko teraz to masz niezły orzech do zgryzienia Puszcza oko Ale tak jak pisze Smaluszek mierz siły na zamiary. Nic na siłę...

Podpis Desde que sinta a brisa fresca no meu cabelo
E ver o sol brilhar forte nas folhas
Nao irei pedir por mais.

Ricardo Reis
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 10-09-2008, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kurczę to już jutro, troszkę się denerwuje tym zawrot glowy

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry

ewryl
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 10-09-2008, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dasz sobie radę Bardzo uśmiechnięta Pamiętaj, żeby się uśmiechać a zdobędziesz serca dzieciaków na pewno Puszcza oko Dzieci uwielbiają łądne, młode panie, które się ładnie uśmiechają Bardzo szczęśliwa

A jak bardzo strasznie się zdenerwujesz to zadzwoń do mnie na przerwie to ja Ci te nerwy z głowy wybiję Złośliwa

Nao irei pedir por mais.

Ricardo Reis
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 10-09-2008, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gwiazdeczko myślę, że powinnaś to wszystko na spokojnie przemyśleć, rozplanować i zobaczyć czy starczy Ci na to wszystko czasu. Kurs pewnie będzie dobrze płatny, ale jak wiadomo zawsze jest coś kosztem czegoś.. a w tym przypadku praca kosztem Twojego czasu wolnego itp.
Dlatego sama musisz to wszystko przemyśleć Uśmiechnięta
Powrót do góry

Agata

Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 11-09-2008, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ewryl czyli kolejne naukowe wyzwanie przed Tobą Śmiejąca się Śmiejąca się

Gwiazdeczko i co zdecydowałaś z tą pracą w firmie??

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

Gwiazdeczka

PostWysłany: Czw 11-09-2008, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeszcze nie odpisałam na tego maila w tej firmie bo nie miałam kiedy Przewraca oczami
Właśnie wróciłam z pracy, dzieciaki są fajne - teraz trzeba mi je sobie ułożyć Bardzo szczęśliwa (a i tak strasznie się nie denerwowałam) Złośliwa

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
Powrót do góry

kiara

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 11-09-2008, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gwiazdeczka zazdroszczę Ci tej pracy z dzieciakami! Uśmiechnięta
Sama byłam teraz opiekunem kolonii i było super - fakt, że dzieci potrafią zaleźć za skórę, jednak da się i to przeżyć Puszcza oko .

Podpis "Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż Twoje."
Serduszko 06.02.05 Serduszko
Powrót do góry

ewryl
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 11-09-2008, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gwiazdeczka no tak myślałam, że wszystko dobrze poszło, bo nie dzwoniłaś Puszcza oko Uśmiechnięta Cieszę się Bardzo uśmiechnięta

Nao irei pedir por mais.

Ricardo Reis
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Czw 11-09-2008, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiesz co Gwiazdeczko? Ja to Ci zazdroszczę tych dni przesyconych adrenaliną...ech te pierwsze dni będziesz długo pamiętać. Za jakiś czas nawet ten lekki dreszczyk emocji Ci się przypomni.... Uśmiechnięta
Powrót do góry

Gwiazdeczka

PostWysłany: Sob 13-09-2008, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kolejne dni w pracy nie były takie straszne, powoli już się przyzwyczajam do tego hałasu dzieciarni na przerwie oczko3 - na uczniów nie narzekam, bo dzieciaki są fajne - już zdążyłam zauważyć parę rozrabiaków, ale mam nadzieję że z nimi sobie poradzę. Puszcza oko

Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sob 13-09-2008, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gwiazdeczko fajnie, że podoba CI się ta praca Uśmiechnięta.
Ja pracowałam z dziećmi i na obozach tanecznych i ogólnie cały rok w studiu tanecznym i było świetnie Uśmiechnięta.
Szkoda, że już musiałam zrezygnować z tej pracy...
Powrót do góry

Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 15-09-2008, 6:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gwiazdeczko na pewno sobie dasz radę, nawet z tymi niektórymi "łobuzami". Do hałasu też się przyzwyczaisz Uśmiechnięta Wszystko na pewno będzie dobrze i myślę, że dzieciaczki też Cię polubią. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Gwiazdeczka

PostWysłany: Pon 15-09-2008, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Praca z dzieciakami przynosi mi satysfakcję (o wiele większą niż tymi dorosłymi w Cosinusie) Złośliwa . W środę jadę na dwa spotkania do szkoły, w tym na jedno z rodzicami Cool , a dzisiaj mi doszły materiały które zamówiłam do pracy w podstawówce i to za friko Bardzo szczęśliwa

Powrót do góry

Gwiazdeczka

PostWysłany: Wto 16-09-2008, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny liczę na Wasze pomysły bo ja kompletnie nie mam pojęcia co zrobić: w czwartek mam zajęcia z sześciolatkami, a nie mam kompletnie pojęcia co z nimi robić, jakieś propozycje Podejrzliwa

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

Skocz do: