Forum Kobiet Kobieca Strona 砰cia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 

Pierwszy raz - ile mia造鄉y lat?
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nast瘼ny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
zania112
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

P貫: Kobieta

Do陰czy豉: 11 Kwi 2009
Pochwa: 6

PostWys豉ny: Nie 19-06-2011, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mia豉m ponad 18 lat. By to m闚 闚czesny partner po 2 latach zwi您ku. Trudno powiedzie czy 瘸逝j czy nie. Raczej nie by這 to co na spontanie.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, kt鏎y dodaje warto軼i wszystkim zerom w 篡ciu."---
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆  

avelina

Zodiak: Kozioro瞠c
Zodiak chi雟ki: Tygrys
Do陰czy豉: 24 Maj 2010
Sk康: Moonlight shadow

PostWys豉ny: Nie 19-06-2011, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mia豉m 23 lata, i zrobili鄉y to po 2,5 roku bycia razem, . by moim pierwszym i jedynym. Dodam tylko, 瞠 w planach mia豉m dotrzymanie czysto軼i przed郵ubnej i wcze郾iej mia豉m kilku ch這pak闚 z kt鏎ymi si spotyka豉m. Dopiero przy . si prze豉ma豉m.. a by這 to dla mnie wielkie przye篡cie bo zacz窸am p豉ka wtedy, wiedzia豉m, 瞠 przekroczy豉m pewn granic, kt鏎 sama sobie wyznaczy豉m. No i inna sprawa, 瞠 zawsze by豉m wychowywana tak, 瞠 seks przed 郵ubem to z這.. Z perspektywy czasu wiem, 瞠 to bardzo siad這 mi na psychik i przez d逝gi okres czasu mia豉m blokad, unika豉m zbli瞠 itd. S康z, 瞠 swojej c鏎ce b璠 takie zasady moralno軼i t逝maczy豉 nieco inaczej.

Podpis 25.11.2010 r. - ukl瘯n掖 Puszcza oko
08.09.2012 r. - nasz 郵ub:*
22.02.2014 r. - Zuzia:)
04.06.2017 r. - Zosia U鄉iechni皻a
Powr鏒 do g鏎y

Blondynka

Do陰czy豉: 17 Wrz 2009

PostWys豉ny: Pon 20-06-2011, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mia豉m 19lat i kilka miesi璚y. Dosz這 do tego po ponad roku bycia razem. Nie 瘸逝j, 瞠 to zrobili鄉y- P. by moim pierwszym i ostatnim partnerem, a teraz jest moim m篹em. U鄉iechni皻a
Powr鏒 do g鏎y

Gizmowa
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Do陰czy豉: 15 Lut 2010
Pochwa: 1
Ostrze瞠: 1

PostWys豉ny: Pon 20-06-2011, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mia豉m prawie 18 lat. Byli鄉y wtedy 2 i p馧 roku razem. Puszcza oko
Nie 瘸逝je, bo by這 to z A. Puszcza oko
Powr鏒 do g鏎y

Male雟twO
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chi雟ki: Kot
Do陰czy豉: 26 Lis 2008
Sk康: za siedmioma g鏎ami :)

PostWys豉ny: Pon 20-06-2011, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mia豉m jakie 21 latek, by這 to niesamowite..nerwy mnie t逝k造 chyba wiedzia豉m co si stanie. Z這郵iwa Byli鄉y 鈍ietnymi przyjaci馧mi, co przerodzi這 si w wi瘯sze uczucie. W sumie to chyba by pocz徠ek prawdziwego zwi您ku, wcze郾iej si znali鄉y chyba z 2 lata. Nie 瘸逝je, wr璚z przeciwnie zrobi豉bym to kolejny raz z t sam osob. Z moim A. Bardzo szcz窷liwa

Podpis KIEDY B犵 OKROPNIE SZCZ呇LIWA!!! Pe軟a marze i niezapomnianych wra瞠!!!

luty i wrzesie 2013!!!
stycze 2016!!! taktak
Powr鏒 do g鏎y

Van'yess
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Do陰czy豉: 11 Lut 2009
Pochwa: 4

PostWys豉ny: Pon 20-06-2011, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A czy powinno si 瘸這wa, je郵i pierwszy raz odby si z partnerem, z kt鏎ym obecnie nie jeste鄉y? Podejrzliwa
Nawet jesli to by nieodpowiednia osoba, a kto by gotowy i przekona si o tym po jakim czasie - chyba nie ma czego 瘸這wa.

Podpis Wol bez. Z這郵iwa
Powr鏒 do g鏎y

Gizmowa
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

PostWys豉ny: Pon 20-06-2011, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van to zale篡. Ja mam taki charakter, 瞠 pewnie bym 瘸這wa豉. Poza tym m鎩 charakter nie pozwoli豚y mi i嗆 do 堯磬a z kim kim jestem jaki czas i go kocham. U mnie si wszystko 陰czy.
A je瞠li by to by這 w sta造m zwi您ku - to chyba nie ma czego 瘸這wa. Puszcza oko
Powr鏒 do g鏎y

may
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chi雟ki: Koza
Do陰czy豉: 03 Maj 2008
Sk康: 奸御k :)

PostWys豉ny: Pon 20-06-2011, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van je郵i chodzi o mnie, to ja 瘸逝je tego, 瞠 to nie by這 z moim P.
Chcia豉bym 瞠by P. by pierwszym i jedynym no ale... m這da by豉m. U鄉iechni皻a

Podpis 05.11.2007 - Jeste鄉y razem! inlove
01.06.2010 - Zar璚zyny! inlove
08.09.2012 - Powiemy "TAK" inlove
Powr鏒 do g鏎y

Edzia
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Do陰czy豉: 16 Mar 2006
Pochwa: 4
Sk康: Z drugiego pi皻ra

PostWys豉ny: Pon 20-06-2011, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisa豉:
A czy powinno si 瘸這wa, je郵i pierwszy raz odby si z partnerem, z kt鏎ym obecnie nie jeste鄉y? Podejrzliwa

W 瘸dnym wypadku. Z這郵iwa Ja tak jak pisa豉m, gdybym mog豉 cofn望 czas, zrobi豉bym to dok豉dnie z tym samym partnerem, mimo 瞠 ju z nim nie jestem.

Ja to raczej 瘸逝j, 瞠 tak ma這 partner闚 w "tym" sensie mia豉m. 妃iej帷a si

Podpis Z這郵iwa
Powr鏒 do g鏎y

irishangel

Zodiak: Kozioro瞠c
Do陰czy豉: 13 Sty 2009
Sk康: My soul in... Eire:)

PostWys豉ny: Pon 20-06-2011, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wcze郾ie. Ale nie 瘸逝je.
To by te jego pierwszy. Mojej wielkiej nastoletniej mi這軼i.
Nigdy nie zapomn. Bajka.

Podpis Czasem ludzie patrz na mnie jak na g逝pca- a ja jestem po prostu szcz窷liwa!
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Odwied stron autora  

dziuba

Zodiak: Bli幡i皻a
Zodiak chi雟ki: Smok
Do陰czy豉: 28 Sty 2009
Sk康: Anglia

PostWys豉ny: Pon 20-06-2011, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja te nie jestem ju z tym pierwszym, ale wiem, 瞠 on by odpowiedni osob. Byli鄉y wtedy w sobie na maksa zakochani! U鄉iechni皻a nie ma lepszej, bardziej odpowiedniej osoby, ni kto kogo si kocha i kto kocha Ciebie. :]
P騧niej to ro積ie bywa, ale liczy si co si czu這 w tym momencie.

Podpis You'll never know if you don't go,
You'll never shine if you don't glow!
Powr鏒 do g鏎y

kaju

Zodiak: Ryby
Zodiak chi雟ki: Ko
Do陰czy豉: 27 Lut 2009
Sk康: Miasto bez rzeki :)

PostWys豉ny: Pon 20-06-2011, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mia豉m 18 lat, by豉m bardzo zakochana, dobrze to wspominam i nie 瘸逝j.

Podpis "Ka盥y ranek daje szans na to, by wieczorem m鏂 powiedzie: to by szcz窷liwy dzie."
Powr鏒 do g鏎y

Sylwia89

Zodiak: Lew
Zodiak chi雟ki: W捫
Do陰czy豉: 19 Lut 2011
Sk康: Police:)

PostWys豉ny: Wto 21-06-2011, 7:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

17 lat. W sumie przy tym na prawd pierwszym razie jak tylko zobaczy豉m krew, uciek豉m pod prysznic i na tym si sko鎍zy這. Z這郵iwa Za drugim dopiero nie spanikowa豉m, cho te by豉 krew. I w sumie bardziej ten drugi mog nazwa tym pierwszym. Z這郵iwa

Podpis Ze szcz窷ciem czasami bywa tak jak z okularami, szuka si ich, a one siedz na nosie. U鄉iechni皻a
Powr鏒 do g鏎y

Margoth

Zodiak: Byk
Do陰czy豉: 16 Lut 2010
Sk康: Z magicznego miejsca

PostWys豉ny: Wto 21-06-2011, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mia豉m 19 lat i by這 to w 2 nasza rocznic. Wszystko by這 zaplanowane, kolacja 鈍iece , muzyka itp. Teraz cz瘰to to wspominamy U鄉iechni皻a.

Podpis " Znalaz豉 pewna Pani aparat do bani......"
皋neczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dosta豉m pi瘯ny prezent od Miko豉ja!
Powr鏒 do g鏎y

Adzia
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Zodiak: Bli幡i皻a
Zodiak chi雟ki: Smok
Pochwa: 2
Sk康: z mieszkanka :P

PostWys豉ny: Wto 21-06-2011, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mia豉m wtedy 17 lat i niczego nie za逝j. To by豉 moja licealna mi這嗆, tak wi璚 wtedy uwa瘸豉m 瞠 to b璠zie mi這嗆 a po gr鏏. Puszcza oko

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powr鏒 do g鏎y

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nast瘼ny
Strona 2 z 6

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach