Forum Kobiet Kobieca Strona 砰cia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 
bi簑teria srebrna sklep

Pierwszy raz - ile mia造鄉y lat?
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nast瘼ny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

P貫: Kobieta

Do陰czy豉: 26 Wrz 2007
Pochwa: 1
Sk康: Krak闚

PostWys豉ny: Wto 21-06-2011, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mia豉m 20 lat. To by這 po dw鏂h tygodniach bycia razem, ale nie 瘸逝j, bo nadal jeste鄉y ze sob. U鄉iechni皻a

Podpis Niezwyk貫 mo積a spotka na 軼ie磬ach zwyk造ch ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆  

jagoda23

Zodiak: Bli幡i皻a
Zodiak chi雟ki: Kot
Do陰czy豉: 25 Cze 2010

PostWys豉ny: Czw 30-06-2011, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mia豉m 19 lat i 3 miesi帷e - do dzisiaj jak wspominam to mam u鄉iech na twarzy, bo to zaplanowali鄉y i 鄉iesznie by這 Bardzo szcz窷liwa mimo, 瞠 prze篡豉m to z facetem z kt鏎ym ju nie jestem to nie 瘸逝je - oboje nie 瘸逝jemy, rozmawiali鄉y o tym po rozstaniu. To by m鎩 i jego pierwszy raz. Ale magicznie by這..
Powr鏒 do g鏎y

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chi雟ki: Pies
Do陰czy豉: 17 Maj 2010
U篡tkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWys豉ny: Czw 30-06-2011, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisa豉:
A czy powinno si 瘸這wa, je郵i pierwszy raz odby si z partnerem, z kt鏎ym obecnie nie jeste鄉y? Podejrzliwa
Nawet jesli to by nieodpowiednia osoba, a kto by gotowy i przekona si o tym po jakim czasie - chyba nie ma czego 瘸這wa.

W moim przypadku tak by這, po nim mia豉m jeszcze kilku partner闚. Ale jestem taka, ze teraz 瘸逝j. 畝逝j r闚nie kilku przygodnych zbli瞠. C騜 by這 min窸o.
Powr鏒 do g鏎y

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chi雟ki: Kogut
Do陰czy豉: 19 Maj 2006
Pochwa: 2
Ostrze瞠: 1
Sk康: po逝dnie Polski

PostWys豉ny: Czw 30-06-2011, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mia豉m prawie 20 lat i zrobili鄉y to po 2 latach bycia ze sob.
Czy 瘸逝j? Nie. By豉 to jak najbardziej 鈍iadoma decyzja.
Chocia do dzisiaj pami皻am, 瞠 m鎩 partner by wtedy w skarpetkach co wspominam z wielkim u鄉iechem na ustach 妃iej帷a si . Dzisiaj seks w skarpetkach ju by nie przeszed 妃iej帷a si . Fuj !!

Podpis Syneczku, zanim zosta貫 pocz皻y- pragn窸am Ci.
Zanim si urodzi貫- kocha豉m Ci.
Zanim min窸a pierwsza minuta Twojego 篡cia- by豉m gotowa za Ciebie umrze!
Powr鏒 do g鏎y

Van'yess
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Do陰czy豉: 11 Lut 2009
Pochwa: 4

PostWys豉ny: Czw 30-06-2011, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata napisa豉:

Chocia do dzisiaj pami皻am, 瞠 m鎩 partner by wtedy w skarpetkach co wspominam z wielkim u鄉iechem na ustach 妃iej帷a si . Dzisiaj seks w skarpetkach ju by nie przeszed 妃iej帷a si . Fuj !!

Chodzi Ci o takie zwyk貫 skarpetki czy to taka przeno郾ia? Z這郵iwa

Podpis Wol bez. Z這郵iwa
Powr鏒 do g鏎y

scoto
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Do陰czy豉: 15 Mar 2011

PostWys豉ny: Czw 30-06-2011, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisa豉:
Chodzi Ci o takie zwyk貫 skarpetki czy to taka przeno郾ia? Z這郵iwa

Dobre. 妃iech do 貫z

Ja 瘸逝j nie tego, 瞠 pierwszy raz by z facetem, z kt鏎ym mi nie wysz這, tylko tego jak on si zachowywa po. Bo jak kto mi m闚i, 瞠 skoro nie by這 krwi to nie mog豉m by dziewic i tak wypomina co jaki czas to sorry, ale nerwy puszczaj.
Poza tym nie 瘸逝j. Jako utrata dziewictwa nie by豉 dla mnie wielkim prze篡ciem. Puszcza oko

I taka uwaga dla rozrywki - chwil przed pierwszym razem facet spyta si mnie czy b璠 chcia豉 zachowac b這n dziewicz na pami徠k... bo my郵a, 瞠 ona odpada. 妃iech do 貫z Nie powiem jak mia豉m min i co sobie pomy郵a豉m przy tym. Z這郵iwa Facet by po 20 a g逝pi jak but. Diablica lub Bardzo w軼iek豉
Powr鏒 do g鏎y

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chi雟ki: Pies
Do陰czy豉: 17 Maj 2010
U篡tkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWys豉ny: Czw 30-06-2011, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

scoto napisa豉:
I taka uwaga dla rozrywki - chwil przed pierwszym razem facet spyta si mnie czy b璠 chcia豉 zachowac b這n dziewicz na pami徠k... bo my郵a, 瞠 ona odpada. 妃iech do 貫z Nie powiem jak mia豉m min i co sobie pomy郵a豉m przy tym. Z這郵iwa Facet by po 20 a g逝pi jak but. Diablica lub Bardzo w軼iek豉

To dobrze, 瞠 z nim nie jeste, trzyma by t b這n w jakim specjalnym s這iczku. 妃iech do 貫z 妃iech do 貫z 妃iech do 貫z
Powr鏒 do g鏎y

jagoda23

Zodiak chi雟ki: Kot
Do陰czy豉: 25 Cze 2010

PostWys豉ny: Czw 30-06-2011, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Trz瘰ie sie ze 鄉iechu Trz瘰ie sie ze 鄉iechu Trz瘰ie sie ze 鄉iechu Trz瘰ie sie ze 鄉iechu O MATKO Z T BΜN TO DOBRE. FACET CHYBA TROCH COFNI邛Y..

Uwagi  Pisz帷 post du瞠j litery u篡waj wy陰cznie na pocz徠ku ka盥ego zdania.
dotka.
Powr鏒 do g鏎y

scoto
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

PostWys豉ny: Czw 30-06-2011, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maja_82 napisa豉:
To dobrze, 瞠 z nim nie jeste, trzyma by t b這n w jakim specjalnym s這iczku. 妃iech do 貫z 妃iech do 貫z 妃iech do 貫z

Ja w pierwszej chwili pomy郵a豉m o zasuszeniu. Z這郵iwa I w這瞠niu do pami皻nika. 妃iech do 貫z
Powr鏒 do g鏎y

Blondynka

Do陰czy豉: 17 Wrz 2009

PostWys豉ny: Czw 30-06-2011, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Scoto pad豉m jak to przeczyta豉m. Zszokowana 妃iech do 貫z
Powr鏒 do g鏎y

scoto
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

PostWys豉ny: Czw 30-06-2011, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Blondynka napisa豉:
Scoto pad豉m jak to przeczyta豉m. Zszokowana 妃iech do 貫z

To pomy郵 co by zrobi豉 na 篡wo. Ja si ba豉m za鄉ia 瞠by go czasem nie urazi, ale wierz mi, by這 ci篹ko. Og鏊nie przynajmniej mam fajne wspomnienia z pierwszego razu. Z這郵iwa
Powr鏒 do g鏎y

Blondynka

Do陰czy豉: 17 Wrz 2009

PostWys豉ny: Czw 30-06-2011, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Scoto bym si chyba rozmy郵i豉 i bra豉 nogi za pas. Z這郵iwa Chocia jaki plus widzisz w tym- popraw humoru. Puszcza oko
Powr鏒 do g鏎y

scoto
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

PostWys豉ny: Czw 30-06-2011, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Blondynka napisa豉:
Scoto bym si chyba rozmy郵i豉 i bra豉 nogi za pas. Z這郵iwa Chocia jaki plus widzisz w tym- popraw humoru. Puszcza oko

Ju nie przesadzaj, za niewiedz si nie karze. Z這郵iwa Zw豉szcza, 瞠 ch這pak si nie幢e naczeka zanim si zdecydowa豉m.
Powr鏒 do g鏎y

may
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chi雟ki: Koza
Do陰czy豉: 03 Maj 2008
Pochwa: 1
Sk康: 奸御k :)

PostWys豉ny: Czw 30-06-2011, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O kurde, Scoto sk康 Ty wytrzasn窸a takiego mena? 妃iech do 貫z

Podpis 05.11.2007 - Jeste鄉y razem! inlove
01.06.2010 - Zar璚zyny! inlove
08.09.2012 - Powiemy "TAK" inlove
Powr鏒 do g鏎y

blinka89

Zodiak chi雟ki: W捫
Do陰czy豉: 14 Sie 2009
Sk康: z (prawie) naszego mieszkania.

PostWys豉ny: Czw 30-06-2011, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mia豉m 18 lat. Zrobi豉m to z moim obecnym m篹em. On w tamtym czasie by ju "do鈍iadczony" w tych sprawach. A zrobili鄉y to po oko這 8 miesi帷ach. (w pokoju obok by m鎩 brat z kuzynem) i chyba by這 jeszcze jasno na dworze.

No i tak jak Edzia troszk 瘸逝j 瞠 nie mia豉m wi璚ej partner闚, cho nie koniecznie musia豉bym si z nimi kocha.

Podpis Kocham
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Odwied stron autora  

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nast瘼ny
Strona 3 z 6

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach