Forum Kobiet Kobieca Strona 砰cia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 

Pierwszy raz - ile mia造鄉y lat?
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
lilianka11

P貫: Kobieta
Zodiak: Rak
Zodiak chi雟ki: W捫
Do陰czy豉: 19 Sty 2013
Sk康: Z domku ;-)

PostWys豉ny: Czw 24-01-2013, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mia豉m 16 lat i zdecydowa豉m si po roku zwi您ku.
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆  

Doti1000pns

Do陰czy豉: 03 Kwi 2011

PostWys豉ny: Czw 24-01-2013, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie "sta這 si" to tu przed moj 18-k. T decyzj poj窸am znacznie szybciej, gdy uwierzy豉m swoim kole瘸nkom, 瞠 jestem jedn z ostatnich dziewczyn, kt鏎a jest dziewic. Wiem, 瞠 to s豉be, ale do dnia dzisiejszego nie rozpami皻uj tego w kategoriach "czy by這 warto lub czy to by odpowiedni m篹czyzna". Na tamten czas, mia豉m do嗆 d逝go fajnego ch這paka i du穎 wcze郾iej my郵a豉m o seksie. W ko鎍u kt鏎ego dnia powiedzia豉m, czemu nie?

Podpis „Cz這wieka mo積a znacznie lepiej pozna obserwuj帷 jego reakcje wtedy, kiedy przegrywa, ni w闚czas, gdy wygrywa.”
Powr鏒 do g鏎y

bober

Zodiak: Kozioro瞠c
Do陰czy豉: 15 Lis 2012
Pochwa: 1
Ostrze瞠: 1

PostWys豉ny: Sob 26-01-2013, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mia豉m 17 lat,byli鄉y ze sob rok;) Nie 瘸逝j,ciesz si 瞠 to si sta這 w豉郾ie z nim. Bardzo szcz窷liwa Cho teraz jestem ju z kim innym.

Podpis Bo zawsze jest kto kto powie: nie dasz rady ,nie mo瞠sz,wtedy wsta, odwr鵵 si i powiedz:" no to patrz…. ”Puszcza oko
Powr鏒 do g鏎y

dagi13

Zodiak: Strzelec
Zodiak chi雟ki: 安inia
Do陰czy豉: 21 Mar 2013
Sk康: 3-miasto

PostWys豉ny: Czw 21-03-2013, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mia豉m prawie 18 lat.
Powr鏒 do g鏎y

roko

Do陰czy豉: 06 Sie 2013

PostWys豉ny: Wto 06-08-2013, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mia豉m 16 lat on 19. Po 3 miesi帷ach znajomo軼i. Do tej pory jeste鄉y razem czyli 4,5 roku.
Powr鏒 do g鏎y

Divergent

Do陰czy豉: 18 Gru 2013

PostWys豉ny: Czw 06-02-2014, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Swoj pierwszy raz mialam w wieku 19 lat, pierwszym facetem nie byl moj maz. Puszcza oko To bylo po ok. pol roku zwiazku.
Powr鏒 do g鏎y

kiciaricia

Zodiak: Waga
Do陰czy豉: 20 Lut 2016

PostWys豉ny: Wto 23-02-2016, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mia豉m 18 lat, tydzie przed matur. By豉m gotowa, ale nie wspominam dobrze powiedzmy przez r騜nice anatomiczne- p騧niej si zgrali鄉y ale pierwszy raz by straszny.
Powr鏒 do g鏎y

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach