Forum Kobiet Kobieca Strona 砰cia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 
bi簑teria srebrna sklep

Pierwszy raz - ile mia造鄉y lat?
Id do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Nast瘼ny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
Monia :)

P貫: Kobieta
Zodiak: Ryby
Zodiak chi雟ki: W捫
Do陰czy豉: 19 Sie 2010

PostWys豉ny: Nie 19-06-2011, 15:03    Temat postu: Pierwszy raz - ile mia造鄉y lat? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z ka盥ej strony s造szy si o tym, 瞠 w dzisiejszych czasach nastolatki coraz szybciej decyduj si na seks. Jak to by這 w waszym przypadku?
Ile mia造軼ie lat, kiedy prze篡造軼ie sw鎩 pierwszy raz? Jaki by wtedy wa sta zwi您ku? Czy teraz, z perspektywy czasu uwa瘸cie, 瞠 to by豉 dobra decyzja, czy mo瞠 s康zicie, 瞠 za bardzo si pospieszy造軼ie? A mo瞠 wr璚z przeciwnie? Mo瞠 瘸逝jecie, 瞠 czeka造軼ie tak d逝go?

Ja sw鎩 pierwszy raz prze篡豉m w wieku 18 lat po 1,5 miesi帷a bycia z M. By豉m ca趾owicie gotowa na seks i uwa瘸m, 瞠 sta這 si to w bardzo dobrym czasie, chocia gdyby okoliczno軼i sprzyja造, wydarzy這by si to wcze郾iej.
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆  

maja18
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chi雟ki: Koza
Do陰czy豉: 14 Lis 2010

PostWys豉ny: Nie 19-06-2011, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mia豉m 18 lat, z P. byli鄉y razem 2 miesi帷e.

Do陰czone po 1 minucie 17 sekundach:

Uwa瘸m, 瞠 to by odpowiedni moment dla mnie w豉郾ie na to.

Podpis Zuzanna 11.02.2017
Najwi瘯sza mi這嗆!
Powr鏒 do g鏎y

dzastek
M這dsza Moderatorka
M這dsza Moderatorka

Do陰czy豉: 20 Kwi 2011

PostWys豉ny: Nie 19-06-2011, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mia豉m 17 lat i zrobili鄉y to po roku spotykania si. Raczej nie by豉m wtedy na to gotowa, bo m鎩 nast瘼ny raz by a 4 lata p騧niej. Zszokowana Oczywi軼ie z innym. Z這郵iwa
Powr鏒 do g鏎y

scoto
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Do陰czy豉: 15 Mar 2011
Pochwa: 4

PostWys豉ny: Nie 19-06-2011, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mia豉m jakie 20 lat, spotykali鄉y si ju blisko 3 lata, ale by豉m bardzo niezdecydowana. Czy 瘸逝j? Tego, 瞠 zacz窸am nie, ale z biegiem czasu 瘸逝j, 瞠 z t osob. I wiem, 瞠 to g逝pie bo by豉m z nim d逝uugo, ale mimo up造wu czasu w dalszym ci庵u pami皻am wi璚ej tych nieprzyjemnych ni przyjemnych chwil.

Z moim drugiem partnerem, obecnie narzeczonym, sko鎍zyliby鄉y pewnie w 堯磬u ju na pierwszej randce, ale jako uda這 si to przeci庵n望 do trzech tygodni. Z這郵iwa Nasza historia jest troch pokr璚ona wi璚 i tak jeste鄉y z siebie dumni. 妃iech do 貫z
Powr鏒 do g鏎y

Van'yess
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Do陰czy豉: 11 Lut 2009

PostWys豉ny: Nie 19-06-2011, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szczerze? To nawet ju teraz nie pami皻am jak to by這. 妃iech do 貫z
Nie pamietam nawet, czy by豉m gotowa czy nie. 妃iej帷a si

Podpis Wol bez. Z這郵iwa
Powr鏒 do g鏎y

dziuba

Zodiak: Bli幡i皻a
Zodiak chi雟ki: Smok
Do陰czy豉: 28 Sty 2009
Pochwa: 1
Ostrze瞠: 1
Sk康: Anglia

PostWys豉ny: Nie 19-06-2011, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mieli鄉y po 18 lat i chodzili鄉y ze sob caaaaaa造 rok. :] Nie wiem czemu tak d逝go czekali鄉y...Tacy porz康ni byli鄉y?Bardzo szcz窷liwa P. by bardzo cierpliwy, nie naciska i tak jako zlecia這.
Fakt faktem, po takim czasie by豉m pewna, 瞠 to z nim chc prze篡 pierwszy raz, wi璚 chyba by這 warto poczeka. Bardzo dobrze wspominam to wydarzenie, wi璚 by豉m gotowa. :]
Co ciekawe - byli鄉y p馧 roku wcze郾iej razem na wakacjach pod namiotem i patrz帷 na to z perspektywy czasu - nie mam zielonego poj璚ia dlaczego wtedy si nie skonsumowali鄉y...Podejrzliwa

Van - pijana by豉?Z這郵iwa

Podpis You'll never know if you don't go,
You'll never shine if you don't glow!
Powr鏒 do g鏎y

Van'yess
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Do陰czy豉: 11 Lut 2009

PostWys豉ny: Nie 19-06-2011, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziuba - nie, nie by豉m. Z這郵iwa
Ale jako nie jest to dla mnie wydarzeniem 篡cia, wi璚 i nie musz za鄉ieca sobie nim d逝瞠j g這wy. Puszcza oko
By這, min窸o.

Podpis Wol bez. Z這郵iwa
Powr鏒 do g鏎y

may
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chi雟ki: Koza
Do陰czy豉: 03 Maj 2008
Pochwa: 1
Sk康: 奸御k :)

PostWys豉ny: Nie 19-06-2011, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mia豉m 16 lat. Z perspektywy czasu patrz帷 - nie 瘸逝j, 瞠 to si zdarzy這, ale 瘸逝j 瞠 z t osob. U鄉iechni皻a Niestety, nie by ni P.

Podpis 05.11.2007 - Jeste鄉y razem! inlove
01.06.2010 - Zar璚zyny! inlove
08.09.2012 - Powiemy "TAK" inlove
Powr鏒 do g鏎y

nieaktywna1

Do陰czy豉: 27 Kwi 2011
Ostrze瞠: 2

PostWys豉ny: Nie 19-06-2011, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jeszcze nie prze篡豉m swojego pierwszego razu i nigdzie mi si nie 酥ieszy. Bardzo szcz窷liwa
Powr鏒 do g鏎y

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chi雟ki: Pies
Do陰czy豉: 17 Maj 2010
U篡tkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWys豉ny: Nie 19-06-2011, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mia豉m 20 lat, po 3 miesi帷ach znajomo軼i, z czasem jak sobie tym przypomn to 瘸逝j, 瞠 nie by to odpowiedni m篹czyzna.
Powr鏒 do g鏎y

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chi雟ki: Szczur
Do陰czy豉: 21 Cze 2007
Pochwa: 3
Sk康: Koszalin

PostWys豉ny: Nie 19-06-2011, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

M鎩 pierwszy raz mia miejsce jak mia豉m co ko這 24 lat, byli鄉y z M. wtedy jakie trzy lata. Z這郵iwa M. musia troch poczeka, bo ja za bardzo nie by豉m gotowa.

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dop鏦i nie wpadnie we wrz徠ek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Odwied stron autora  

justinkowa

Zodiak: Waga
Zodiak chi雟ki: W捫
Do陰czy豉: 28 Mar 2011
U篡tkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWys豉ny: Nie 19-06-2011, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja sw鎩 pierwszy raz mia豉m w wieku 17 lat z moim lubym. Jest moim jedynym m篹czyzn. Byli鄉y 瞠 sob miesi帷. Nie 瘸逝j, wiedzia豉m, 瞠 M. jest tym m篹czyzn, z kt鏎ym chc 篡 .

Podpis 砰j chwil. Lubi to.
17.01.2010- tak. Zakochany
Powr鏒 do g鏎y

Edzia
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Do陰czy豉: 16 Mar 2006
Sk康: Z drugiego pi皻ra

PostWys豉ny: Nie 19-06-2011, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mia豉m 20 lat i m鎩 闚czesny musia ponad 2 lata na to czeka. Z這郵iwa
Gdybym mog豉 cofn望 czas zrobi豉bym to dok豉dnie z t sam osob, tylko mo瞠 nie czeka豉bym a tyle. Puszcza oko

Podpis Z這郵iwa
Powr鏒 do g鏎y

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chi雟ki: Szczur
Do陰czy豉: 05 Sty 2010
Pochwa: 2
Sk康: z mojego ma貫go raju

PostWys豉ny: Nie 19-06-2011, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mia豉m 16 lub 17 lat nawet nie pami皻am dok豉dnie. By豉 to moja pierwsza wielka mi這嗆 z liceum. Byli鄉y razem rok. Pierwszy raz nie by spontanem ale by dok豉dnie zaplanowany(koledzy nam kupili w aptece prezerwatywy Bardzo szcz窷liwa ) a sta這 si to jak nasze mamy by造 na wywiad闚ce.
Niestety potem dosta豉m jak捷 infekcj i to by "pierwszy ostatni raz".

Podpis Dom-to tam gdzie,cho熲y pod go造m niebem, ludzie s razem
Powr鏒 do g鏎y

september
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Do陰czy豉: 06 Sie 2010

PostWys豉ny: Nie 19-06-2011, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mia豉m 19 lat, a byli鄉y ze sob 8 miesi璚y. Nie 瘸逝j.
Powr鏒 do g鏎y

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Nast瘼ny
Strona 1 z 6

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach