Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pierwszy raz
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
macabre

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 17-07-2010, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adzia mój tato też ma wyczucie z telefonami... Ja bym się nie zdziwiła jakby on do mnie zadzwonił w noc poślubną Śmiech do łez

Ja się w temacie nie mam co wypowiadać, ale powiem, że to co napisała Małgo to mnie rozwaliło Bardzo szczęśliwa

Podpis 'I'm gonna live anyhow. Untill I die'
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Anielica

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sob 17-07-2010, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I u mnie to było dawno.
Z mężczyzną którego bardzo kochałam i On mnie.
Dziś już nie jesteśmy razem, ale wspominam to miło, choć bez fajerwerków.

Poziomka, jak masz to jeszcze przed sobą to możesz czekać i czekać nawet do ślubu, to Tylko Twoja decyzja Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Sob 17-07-2010, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie pamiętam czego chciał moj ojciec wtedy Bardzo szczęśliwa no ale chwile pogadalismy, żeby nie było Bardzo szczęśliwa

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Nie 18-07-2010, 0:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pierwszy raz był z moim byłym i pierwszym facetem. Nie wspominam źle, ale fajerwerków nie było. WIęcej stresu i strachu niż przyjemności. Puszcza oko
Powrót do góry

Zatroskana01

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 19-07-2010, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pierwszy raz z facetem, którego bardzo kochałam i byłam z nim 2lata. Mimo to chyba byłam za młoda i ogólnie rzecz biorąc więcej strachu się najadłam niż to wszytko było warte Uśmiechnięta

Podpis 30 VII 2010 - witaj Kluseczko:*

14 VIII - zaręczyny inlove
Powrót do góry

RedBerry

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 19-07-2010, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój pierwszy raz, z facetem z którym już nie jestem ale dalej miło wspominam nasze wspólne chwile, tylko główne wspomnienie to, to że mnie cholernie bolało, do tego plamiłam przez jakiś czas, nie było źle ale ten ból...

Podpis Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje...
Powrót do góry

Dolloress

PostWysłany: Sro 25-08-2010, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój pierwszy raz był zaplanowany.Na studiach mieszkałam ze starszą siostrą a mój chłopak przyjeżdżał na weekendy.Wiedziałam że moja siostra na weekend wyjedzie już jakiś czas wcześniej-odpowiedzialnie podeszłam do sprawy i odpowiednio wcześniej zaczęłam brać pigułki. Wiedziałam że mój chłopak mnie kocha,byliśmy ze sobą ponad 8 miesięcy i byłam zdecydowana że chce i że to ten.Kiedy przyjechał wszystko było gotowe, mieszkanie na błysk, świece romantyczna kolacja, wino i nowa sexy koszulka nocna-wymarzone warunki na ten pierwszy raz. I kiedy przystąpiliśmy do 'dzieła' ja nie mogłam-byłam tym wszystkim tak przejęta że jakoś...chyba za bardzo to wszystko zaplanowałam a zapomniałam psychicznie i o tym że wypadałoby się podniecić-i choć mój partner działał na mnie jak magnes wtedy miałam jakąś blokade-pocałował mnie w czoło, i wtuleni zasnęliśmy....
ale nie na długo, chyba we śnie dostałam olśnienia i w nocy było pięknie,mój chłopak doświadczony (6 lat starszy)był bardzo czuły i delikatny, nie bolało i było bardzo przyjemnie-rzecz jasna bez fajerwerków, ale samo to że byliśmy ze sobą tak blisko było dla mnie fenomenalne i wspaniałe, pamiątką z tej nocy jest prześcieradło, ponieważ lekko krwawiłam a plama nie do końca się sprałaBardzo szczęśliwa

Dołączone po 5 minutach 30 sekundach:

Zapomniałam dodać że z tym samym chłopakiem jestem nadal i bardzo się kochamy,we wrześniu mijają nam 2lata i czuje że jest moim pierwszym i ostatnim.
Pierwszy raz dziewczęta jest bardzo ważny,bo my kobiety jakkolwiek byśmy go nie przeżyły każda z nas będzie to pamiętała, więc ważne jest z kim, jak i gdzie i żeby to była przemyślana odpowiedzialna decyzja i piękna chwila.
Powrót do góry

azar

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 25-08-2010, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pamiętam jak się zastanawiałam jak mam się zachowywać, bo tak naprawdę to nie było to dla mnie coś nadzwyczaj poruszającego, pomimo że kochałam nad życie mojego partnera- czyli obecnego męża.
W miarę upływu czasu kobieta rozsmakowuje się w seksie.
Bardziej usiłowałam celebrować to wydarzenie niż tego było godne.
Cieszyłam się, że oddałam swoje dziewictwo mężczyźnie, którego kochałam i z którym się związałam na całe życie, ale to jedyne godne uwagi wrażenia.
Uśmiechnięta

Podpis "Bądź niczym bijące źródło, nie zaś jak staw, w którym zawsze stoi ta sama woda."
Powrót do góry

neszpla

PostWysłany: Pią 27-08-2010, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

a ja się bardzo cieszę, że udało nam się doczekać do ślubu i do nocy poslubnej - nawet cykle tuż przed ślubem lekko mi się wydłużyły, że nie trafiliśmy na czerwone morze, a tak miało właśnie być.
Chyba jednak byłam zbyt zdenerwowana i trochę źle do tego podeszłam - uznałam, że należy mieć to już za sobą, bo na pewno będzie boleć. Bolało bardzo i to niestety rzutuje na dalsze pożycie. No, ale od ślubu nie minęło aż tyle, więc myślę, że będzie nam szło coraz lepiej Uśmiechnięta
Powrót do góry

Oli

PostWysłany: Wto 31-08-2010, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witajcie Dziewczyny:)

Chciałam się dowiedzieć jakie jest uczucie na pierwszy stosunek z partnerem ??
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 31-08-2010, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oli napisała:
Witajcie Dziewczyny:)

Chciałam się dowiedzieć jakie jest uczucie na pierwszy stosunek z partnerem ??

Ja nie rozumiem pytania Przewraca oczami

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Oli

PostWysłany: Sro 01-09-2010, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej .

Jak to jest na pierwszym Razie ??
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 01-09-2010, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak sobie myślę, że jestes trochę niedojrzała i nie powinno Cię to zbytnio interesowć Złośliwa
Ale to tylko moje skromne zdanie Złośliwa
Powrót do góry

Oli

PostWysłany: Sro 01-09-2010, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzieki za informacjie Złośliwa
Powrót do góry

AdzyndzinPałka

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pią 03-09-2010, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

większosc z was chciałaby żeby ten pierwszy raz był wyjątkowy nie powtarzalny ,najlepiej przy swiecach albo na tle zachodzącego słonca jesli moge cos napisac to mój pierwszy raz był na dziko i nie lubie go wspominac,zdażyło się to na dyskotece z jedną desperatką która mi się tak wydaje chciała ostro zaszalec no to zaszalał ,padło na mnie byłem troszke podbity więc zaciągła mnie do WC i stało się .Tyle dobrze że zdążyłem się zabezpieczyc.

Uwagi  Zwróć uwagę na styl wypowiedzi, ortografię i interpunkcję. Zdania zaczynaj od wielkiej litery. Poprawnie stawiaj znaki przestankowe.
dotka.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: