Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pies czy kot?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
edysxt

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 02-01-2013, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U siebie w domu mam psa, a u mojego K. jest kot i pies, a raczej suczka i muszę przyznać, że tak jak wspomniała MaleństwO - sunia opiekuje się kotkiem jak własnym potomkiem, co nas wszystkich śmieszy. Mam wrażenie, że to taki jej instynkt macierzyński. Bardzo szczęśliwa

Co chodzi o mnie, lubię i koty i psy. Uśmiechnięta

Podpis "Daj mi siłę by wstać,
Daj mi siłę by iść,
Daj mi siłę by walczyć,
Daj mi siłę by żyć!"
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Blondynka

PostWysłany: Sro 02-01-2013, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wolę psy a mam w domu kota. Uśmiechnięta
Powrót do góry

jula35

PostWysłany: Sob 09-03-2013, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie pies !
Sama mam dwa psy i nie wyobrażam sobie życia bez nich. Za kotami osobiście nie przepadam.Moja przyjaciółka ma 3 koty i to mi wystarcza jeśli chodzi o kontakty z tą rasą. Puszcza oko
Powrót do góry

korneliap

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Wto 27-10-2015, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wolę psa niż kota jakoś tak nie przepadam za nimi;(
Powrót do góry

lisek_ula

Zodiak: Rak

PostWysłany: Sro 04-11-2015, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pies i kot, ja mam taką pare i są świetni obydwoje Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

pamcella

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 10-11-2015, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak to pies czy kot? Oczywiście że pies i kot!
Powrót do góry

agataszwed02

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 17-11-2015, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ma kota, ale psy też lubię Uśmiechnięta
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 18-11-2015, 1:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeszcze 2 lata temu chciałam i psa i kota a teraz nie chce żadnych zwierząt! Złośliwa
Powrót do góry

norshia

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 04-12-2015, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś uważałam, że koty są wredne, aż w końcu wybrałam się do schroniska i wyszłam z kotem Bardzo szczęśliwa Nie żałuję swojego wyboru w ogóle. Mój Zibek zachowuje się jak pies. Wita nas w progu, jak w wracamy z pracy, chodzi przy nodze, czasem lubi też sobie z nami pogadać Uśmiechnięta Wtedy ani on, ani my go nie rozumiemy. Czemu w schronisku zdecydowałam się na kota? Przeważyło moje lenistwo. Nie byłabym w stanie wychodzić z psem rano. Do tego dużo pracujemy, więc w ogóle wychodzenie ze zwierzęciem odpadało. A tak mamy zwierzaka, który jest cudowny, potrafi się sobą zająć, a jak coś przyjść i powtulać się.
Powrót do góry

Cery

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sob 05-12-2015, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczywiście, że pies!Uśmiechnięta Jakoś od dziecka nie mogę się przekonać do kotów (koty sąsiadów zrobiły sobie kuwetę w mojej piaskownicy!) Bardzo szczęśliwaBardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Melizza

PostWysłany: Sro 09-12-2015, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I pies i kot Uśmiechnięta Mój kot też chodzi do sąsiadów, na szczęście nie do piaskownicy, tylko pod drzewka. W ramach rekompensaty co jakiś czas daję sąsiadce pudełko czekoladek, a ona się nie gniewa Uśmiechnięta
Powrót do góry

Smieszka

PostWysłany: Sro 16-12-2015, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam kotka, a pies niestety nie było czasu na codzienne spacery - kociak sam zajmie sie soba i do kuwety nasika....
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Czw 17-12-2015, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam i kota i psa, oba są , dośc indywidualne.
Ale gdybym miała wybierać to zdecydowanie pies Puszcza oko
Powrót do góry

Aleksandra Kos

PostWysłany: Czw 24-12-2015, 0:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Da się. Można spokojnie mieć psa i kota. Jeśli są ze sobą od małego to się zaprzyjaźnią.
Powrót do góry

rozgwiazda

PostWysłany: Sob 09-01-2016, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pieski Bardzo uśmiechnięta Nie wiem jak z kotkami bo moje psy ich nie akceptują Smutna
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 8 z 11

Skocz do: