Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pies czy kot?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaja_xxo

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sob 16-01-2016, 0:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wolę psy!

Podpis Kaja, 19 lat, Warszawa Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Darunia

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Nie 17-01-2016, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ze mnie psiara,więc zdecydowanie psy.
Powrót do góry

Izabelax

PostWysłany: Pon 22-02-2016, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie kotek Uśmiechnięta są potwornie wkurzające czasem i zwalają wszystko co im wpadnie pod łapki, ale jak przyjdzie to potem i się przytuli to wszystko się wybacza Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 23-02-2016, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie psiur Uśmiechnięta .
Powrót do góry

BasiaFL

PostWysłany: Wto 01-03-2016, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kocham psy, koty lubię gdybym miała warunki miała bym tez kota więc da się to połączyć Uśmiechnięta
Powrót do góry

michelle13

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 16-03-2016, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam!
Zdecydowanie kot Śmiejąca się Jak dla mnie w porównaniu do psa o wiele sympatyczniejsze i milusińskie zwierzę. Sama posiadam rudego kocurka, którego uwielbiam i przytulam każdego dnia Uśmiechnięta Przygarnęłam go ze schroniska i od prawie dwóch lat widzę go codziennie Uśmiechnięta Nie wyobrażam sobie życia bez niego. Jako, że pracuję i nie ma mnie 8 godzin w domu, nie muszę się martwić o niego, że coś spoci lub posika podłogę. Trzeba przyznać, że z kotem jest mniej obowiązków i kłopotów niż z psem. Poza tym słodko mruczą, a nie szczekają jak oszalałe Uśmiechnięta Dlatego jeśli się wahacie, czy wybrać kota lub psa, zdecydowanie wybierajcie kota Uśmiechnięta
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Sro 16-03-2016, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedys pisalam, ze pies i zdania nie zmienie Uśmiechnięta. Jakos koty mnie nie przekonuja. Jak dziecie podrosnie to mamy w planach przygarnac ze schroniska jakiegos kundelka Uśmiechnięta.

Dołączone po 2 minutach 46 sekundach:

Michelle co kto lubi. Z tym szczekaniem to takie naciagane bo ja moge napisac, ze koty miaucza jak glupie (szczegolnie w marcu Śmiejąca się ).
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

marlenka1990

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sob 19-03-2016, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zdecydowałam się na psiaka. Mam wrażenie, że są weselsze od kotów i można się z nimi pobawić. Jestem właścicielką półrocznego maltańczyka. Jest jeszcze malutki i niezdarny przez co staje się taki uroczy Uśmiechnięta Chętnie bawi się z moimi dzieciakami. Wszyscy domownicy go kochają Uśmiechnięta
Powrót do góry

kobietkaaaaa

Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Nie 20-03-2016, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też wolę psiaki Bardzo szczęśliwa zdecydowanie bardziej przekonują mnie do siebie Uśmiechnięta
Powrót do góry

Sevilla

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Koń
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Sro 27-04-2016, 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja na wolę psy, choć koty jakoś dziwnie mnie lubią Złośliwa
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 28-04-2016, 7:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam takie samo zdanie jak wcześniej.
Kot to mniejszy obowiązek względem wychodzenia na spacery i dłużej wytrzyma sam w domu, bo przy naszym trybie pracy to...
Może kiedyś uda się mieć pieska. Póki co jest kicia i też jest super.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 28-04-2016, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak jak pisałam kiedyś, tak się stało. Puszcza oko Kot był pierwszy, piesek pojawił się niedawno, bo mamy podwórko, a ja nie wyobrażam sobie psa w domu.
Powrót do góry

Fretka

PostWysłany: Czw 28-04-2016, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny a jak to jest z kotem w domu pod względem czystości? Gubi sierść tak jak pies? Czuć kotem w domu? Złośliwa
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 28-04-2016, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka napisała:
Dziewczyny a jak to jest z kotem w domu pod względem czystości? Gubi sierść tak jak pies? Czuć kotem w domu? Złośliwa

Kota nie czuć, no prostu kot nie pachnie jak dla mnie. Pies ma ten swój zapaszek i tam go czuję zawsze. Chyba, że nie wykastrujesz kocura to będzie znaczył teren, niewysterylizowana kotka też czasem może posikiwać. Wtedy wiadomo, mocz kota jest intensywny. Jeśli chodzi o sierść, to niestety trzeba się liczyć z tym, że ten kot ją zostawia. Puszcza oko Plus taki, że w przeciwieństwie do psa, odkurzaczem czy wałkiem sierść schodzi bez problemu.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 28-04-2016, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka napisała:

Jak nie wymienisz kuwety to czuć. Złośliwa

A Tak poważnie to nie mam nic do dodania ponadto co Aurinko napisała. Uśmiechnięta

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11

Skocz do: