Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pies czy kot?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 17-01-2011, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Yakamoz mój pies ma niektóre kocie zachowania. Puszcza oko Więc wiem o czym piszesz.

Jestem za psami zdecydowanie. Kotów nieznoszę. Są wredne i złośliwe.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 17-01-2011, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa napisała:

Jestem za psami zdecydowanie. Kotów nieznoszę. Są wredne i złośliwe.

To tak, jakby powiedzieć "nienawidzę kobiet, bo są wredne i złośliwe". Puszcza oko

Zwierzęta nie są wszystkie takie same, tak jak i ludzie.
A to że pies ma cechy "kocie", chyba świadczy właśnie o tym, że nie sa to cechy przypisane wyłącznie kotom. Złośliwa

Z jakiegoś powodu niektóre koty są złośliwe, i z jakiegoś powodu niektóre psy są złośliwe. Zazwyczaj przez ludzi.
Przewraca oczami
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Pon 17-01-2011, 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miałam w dzieciństwie kotkę, która chyba dla odmiany posiadała psie cechy. Gdy wracałam ze szkoły, to wybiegała na powitanie, a gdy leżałam chora, to większość czasu spędzała przy łóżku i ku utrapieniu mojej mamy, przynosiła mi w prezencie upolowane myszy. Uśmiechnięta

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 17-01-2011, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moje wszystkie koty takie były. Puszcza oko Dlatego ja te cechy przypisuję zwierzętom,a nie jakiemuś określonemu gatunkowi.

Te obecne, jak tylko usłyszą którys z naszych samochodów jak są na zewnątrz, od razu biegną się przywitać.
A jak widzą kogoś obcego przez okno, idącego do naszych drzwi to się "jeżą" i biegną zobaczyć kto to. Puszcza oko

Dlatego trochę się dziwię, jak ktoś mówi jakie to są wredne.
Psy też są wredne, zwłaszcza jak mają głupiego właściciela.
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 18-01-2011, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van mój pies bawi się jak kot, to tyle z jego kocich zachowań. Poza tym, to jest zachowanie typowe dla jego rasy.
A nie znam kota który nie jest złośliwy, wredny i obrzydliwy (bo jedzenie gołębia na środku drogi takie jest). Puszcza oko
Kot był zawsze w moim domu, nauczyło mnie to jednego - ja sobie takiego nie sprawie nigdy. Puszcza oko
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 18-01-2011, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie lubię kotów. Zdecydowanie bardziej wolę psiaki. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 18-01-2011, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj Gizmowa, to powinnam Cię zapoznać z moimi kotkami. Uśmiechnięta
One nie jedzą biegającego jedzenia, bo miski mają pełne więc po co się męczyć z piórami. Puszcza oko
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Wto 18-01-2011, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie jeszcze w kotach trochę przeszkadza to, że są nie tyle czyste, co pokryte śliną, a w psach, że jedzą odchody. Niestety, wiele zachowań zwierząt, może się nam wydawać obrzydliwych. Nie zmienia to jednak faktu, że dla mnie wszystkie pieski, kotki, słoniątka, żółwiki oraz inne żyjątka są piękne i już.Puszcza oko

Ciekawe jest natomiast to, że takie podziały w poglądach i upodobaniach mają miejsce głównie pomiędzy zwolennikami psów i kotów, a nie innych zwierząt. Puszcza oko

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 18-01-2011, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van nie sądze, żeby miało jakieś znaczenie czy kot jedzący gołębia ma pełną miskę czy nie. Złośliwa
Nie lubie kotów i raczej nie polubię bo jeden czy dwa będą inne od reszty. Puszcza oko

Moi rodzice mają ślicznego rudzielca, jest ładny, to byłoby na tyle. Puszcza oko
Powrót do góry

yakamoz

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 18-01-2011, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowita napisała:
Mnie jeszcze w kotach trochę przeszkadza to, że są nie tyle czyste, co pokryte śliną, a w psach, że jedzą odchody. Niestety, wiele zachowań zwierząt, może się nam wydawać obrzydliwych. Nie zmienia to jednak faktu, że dla mnie wszystkie pieski, kotki, słoniątka, żółwiki oraz inne żyjątka są piękne i już.Puszcza oko

Takiemu psu można spróbować podawać żwacze (suszone żołądki chyba krowie). Przy X. podziałało na odchody, jednak jak na łące znajdzie coś nieżywego to jednak okazji nie przepuści. Przewraca oczami

Podpis Żal, że się za mało kochało, że się myślało o sobie ...
Choćby się łzy wypłakało, to teraz wszystko za mało ...
Powrót do góry

Domatorka22

PostWysłany: Sob 19-02-2011, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie jestem kociarą. Mieszkać z kotem to tak, jakby mieć współlokatora Uśmiechnięta lubię je za charakter (a nawet charakterek)
Powrót do góry

ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 19-02-2011, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko napisała:
Myślałam, że tylko ja tak mam, ale widzę, że nie jestem sama. Uśmiechnięta Małe kotki jestem w stanie jeszcze zdzierżyć, bo dorosłe już nie. Niezdecydowana Większą sympatię wzbudzają we mnie psy. Uśmiechnięta
Powrót do góry

eta1986

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sob 19-02-2011, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja lubie to i to Uśmiechnięta
Mieszkamy w bloku wiec mamy kota - norweskiego leśnego... chodząca gaduła Uśmiechnięta Ułożyłam go sobie wiec z nim problemów nie mam Uśmiechnięta
psa bym chciała ale PSA nie popierdółke co sie tylko drze. Jak będzie dom będzie i duży pies Uśmiechnięta

Ten co nie miał kota nie powinien mówić ze go nie lubi Uśmiechnięta bo sa kochane... a nie takie jak je ludzie opisują ;/

Podpis Razem od --> 15.02.2003
Malzenstwem od --> 15.01.2011 <--
Powrót do góry

ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 19-02-2011, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Eta, wystarczy, że mój sąsiad miał koty, które paskudziły gdzie popadnie i smród był okropny. Niezdecydowana Może dlatego nabrałam wstrętu do tych zwierzaków. Oczywiście nie mam nic przeciwko kotom, które są dobrze wychowane i wiedzą, gdzie swoje potrzeby fizjologiczne mają załatwiać. Jednak zdecydowanie wole psy.
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sob 19-02-2011, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko napisała:

Zgadzam się, chociaż psa też nie chciałabym mieć. Ja wolę rybki Złośliwa.

Podpis Zuzanna 11.02.2017
Największa miłość!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Strona 2 z 11

Skocz do: