Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pies czy kot?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zlosnicazla

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 06-01-2017, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wszystko można pogodzić. Mamy dwa koty, ale szykujemy się na psa Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

pmarek

PostWysłany: Pią 13-01-2017, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teraz mam kota, w posagu był Bardzo szczęśliwa choć zdecydowanie wole psy. Ale z racji teog, że kocham wszystkie zwierzęta szybko zostalismy przyjaciółmi Uśmiechnięta nie wchodzimy sobie w drogę i szanujemy się podczas snu Złośliwa ja nie budzę kota, kot nie budzi mnie w nocy (tylko mojego faceta, który potrafi wybudzić go z największego snu pod pretekstem, że w nocy będzie biegał, a ja wiem, że on później na złość rano budzi = takie są koty) i przy mnie ma iwęcej swobody, ale jak powiem np żeby przestał drapać w kanapę to od razu przestaje, mojego męża za to w ogóle nie słucha.. sytuacja jest na prawdę ciekawa Puszcza oko
Powrót do góry

tęczowababka

PostWysłany: Nie 12-02-2017, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wolę psiaki. Zawsze byłam psiarą. Co prawda mam kotka w domu, którego uwielbiam, ale ogólnie cydze kotki średnio lubię Puszcza oko
Powrót do góry

gocha80

PostWysłany: Wto 14-02-2017, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie pies. Jestem zauroczona mopsami Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Adam87

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 20-02-2017, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zawsze wolałem koty, bez dwóch zdań. Zdradliwe i niewdzięczne bestie, ale ma to swój urok. Wolę wiedzieć, że za zakrętem czai się taki głupol, który wiecznie będzie małym dzieckiem, niż pies.
Powrót do góry

Marenka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 23-02-2017, 14:57    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My mamy dwa koty Uśmiechnięta
Piesek to jednak dużo większy obowiązek choćby ze względu na potrzebę spacerów. Może w przyszłości i na pieska sie zdecydujemy Uśmiechnięta
Powrót do góry

Debbie

PostWysłany: Nie 12-03-2017, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pies Uśmiechnięta. Mam nadzieję że w niedługim czasie będę miała w domu.
Powrót do góry

misiax

PostWysłany: Sro 05-04-2017, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zdecydowanie wolę psa, za kotami jakoś nie przepadam, a sama wlaśnie zbieram się żeby jakiegoś przygarnać.
Powrót do góry

Ranna Ptaszyna

PostWysłany: Czw 06-04-2017, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kocham wszystkie zwierzaki, ale w domu mam psa
Powrót do góry

zyta

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 14-07-2017, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gdyby były warunki miałabym cały zwierzyniec, a tak mam tylko psa, który ze względu na wiek wymaga szczególnej troski. Niby jest zdrowy, ale 14-letni pies raczej do młokosów nie należy. Dlatego uzupełniam jego karmę preparatem GeriatiVet - VetExpert, po to żeby uchronić go przed schorzeniami charakterystycznymi dla jego wieku.
Powrót do góry

Tequilla

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 01-08-2017, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak byłam młodsza miałam zawsze kota, a teraz odkąd jestem na swoim mam pieska Uśmiechnięta
Powrót do góry

Patka67

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 06-10-2017, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie lubię zwierząt, zresztą mieszkam w bloku, więc nigdy nie brałam pod uwagę tego, aby mieć jakiekolwiek zwierzątko.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strona 11 z 11

Skocz do: