Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Pies czy kot?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mary_bee

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 28-02-2018, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie koty <3 jak dla mnie są o wiele czystsze niz psy, mój brat ma pieska w mieszkaniu i nie wiem jak on to znosi
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

martakurek0

PostWysłany: Pon 14-05-2018, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I koty i psy mają swoje uroki. Wady i zalety. Ja osobiście mam i kota i psa. To jest dopiero wybuchowy duet. Ale osobiście nie zdecydowałabym się na psa mieszkając w bloku. Szkoda by mi było zwierzaka tak potrzebującego ruchu w mieszkaniu (a przecież do pracy chodzić trzeba).
Powrót do góry

nessi28

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 18-05-2018, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie psy! Najwierniejsze zwierzaki na świecie Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

Pelkaa

PostWysłany: Pon 21-05-2018, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jakoś nie potrafię powiedzieć czy lepszy pies czy kot, nie da się ich do siebie porównać bo każde jest jedyne w swoim rodzaju Uśmiechnięta Teraz mam kota, ale rozważam w przyszłości pieska jeśli zamieszkam w większym mieszkaniu Uśmiechnięta
Powrót do góry

Rose_07

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 23-07-2018, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zarówno kotki, jak i pieski są bardzo fajne Bardzo szczęśliwa trudno jest tak generalizować, bo może być bardzo nieznośny kot i posłuszny piesek, albo bardzo nierzeczny piesek, ale za to ułożony kot Uśmiechnięta Ja lubię i pieski i kotki Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Sandruś

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 29-08-2018, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie pies. Koty to po prostu mali futrzaści egoiści. Psy to w duzej mierze o wiele inteligentniejsze i bardziej stadne zwierzęta, ktore traktuja cie na zasadach relacji partnerskiej.
Powrót do góry

Ewelina_wie1

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 18-09-2018, 10:05    Temat postu: Kot Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zawsze kot <3
Powrót do góry

menda

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Smok
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 10-10-2018, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

u Nas wybór padł na psa i dzieci siostry cieszą się że mają psa i mogą się nim opiekować. Dostali w prezencie Shih tzu z hodowli www.nowofundlandy.com.pl . Są bardzo szczęśliwe. I uczą się odpowiedzialności.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strona 12 z 12

Skocz do: