Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pies czy kot?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monia :)

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 19-02-2011, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa, psy mają też mnóstwo "obrzydliwych" zachowań, tak samo, jak dla mieszkańców innych kultur Twoje zachowanie mogą być obrzydliwe Przewraca oczami .
Ja kocham i psy, i koty i nie rozumiem, jak można twierdzić, że jakiekolwiek zwierzę jest wredne, okropne czy obrzydliwe. Ile zwierząt, tyle charakterów, tak samo, jak z ludźmi. O rudych też mówi się, że są podobno wredni i fałszywi, więc to, że poznam miłego rudzielca niczego nie zmienia, bo i tak reszta jest zła. Jak ja uwielbiam takie generalizowanie Puszcza oko.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 19-02-2011, 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa napisała:
Kotów nieznoszę. Są wredne i złośliwe.

A ja kiedyś zastanawiałam się nad tym jak to możliwe, żeby zwierzę było złośliwe. Przecież ono raczej nie myśli sobie: "A teraz będę złośliwy i zrzucę wazon albo nasikam na dywan" Puszcza oko. Koty mają po prostu mają jakiś tam charakter, ale nie jest ich głównym celem, żeby ludziom utrudniać życie przez złośliwość czy wredność.

Ja właśnie kocham koty za ten charakter i to ich chodzenie własnymi ścieżkami. Niestety aktualnie jestem już bez mojej kotki Niezdecydowana.
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Nie 20-02-2011, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wychowywałam się wśród zwierząt. U mnie w domu zawsze był pies, a u babci koty.
Nie ukrywam, że kocham psy, a koty bardzo lubię.
Babcia miała jednego złośliwego kota który wszystkim gościom sikał do butów.
W przyszłość jak się wybuduje, chcę znowu przygarnąć psiaka ze schroniska i kota również ale chciałabym go udomowić. Bardzo szczęśliwa

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Nie 20-02-2011, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie górują psy.
Nigdy nie miałam do czynienia z kotami , tyle co u babci w chlewku za dzieciaka jakiegoś dorwałam to go zawsze wytuliłam:).

Miałam traumę do kotów. Kiedyś na komunii mojego kuzyna , ich kot skoczył mi na twarz podczas mojego snu . Od tamtej pory omijałam koty szerokim łukiem Śmiejąca się , jednak ostatnim razem byłam u koleżanki miała uroczego dachowca , który nie chciał się ode mnie odczepić , głaskając go jakoś się przełamałam ,a on chodził za mną krok w krok.

Jeżeli mam do wyboru pies - kot . Wybieram psa. Chociaż jeżeli miałabym kiedyś możliwość posiadania kota , myślę , że również chciałabym go mieć.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

Śpiący

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 20-02-2011, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Obecnie pies jest na pierwszym miejscu.

Oczywiście lubię i koty i to w każdym wydaniu - najładniejsze są te duże z afryki. Uśmiechnięta

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Jaga

PostWysłany: Nie 20-02-2011, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kot - wspaniale niezależny charakter, żyjemy sobie razem, każde chodzi własną ścieżką, a mimo to tak nam ze sobą dobrze Puszcza oko .
Powrót do góry

Coral

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 16-03-2011, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak dla mnie kot.
Powrót do góry

Fretka

PostWysłany: Czw 17-03-2011, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kocham wszystkie zwierzęta.Uśmiechnięta Marzy mi się Owczarek Niemiecki, albo inny duży pies ale to już jak będę na swoim.Uśmiechnięta Jeśli miałabym domek z ogródkiem to zdecydowałabym się także na kota - takiego zwykłego dachowca, podwórkowca, który śpi w piwnicy i je myszy. Złośliwa
Powrót do góry

komnata

PostWysłany: Sro 13-04-2011, 0:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Da się pogodzić kota z psem. U mnie roczny kot wychował ośmiotygodniowego psa. Do tego stopnia, że kocica miała przez pierwsze dni wyssane brodawki, bo pies traktował ja jak matkę.
Powrót do góry

Samurajka

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 13-04-2011, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zawsze wolałam koty, bardziej je rozumiem, w domu zawsze mielimy i kota i psa i tez też kocham ( zwłaszcza kiedy jest moim wypieszczonym owczarkiem). Teraz kiedy już mam swoją rodzinę też mamy kotka, jest bardzo oddany i zdecydowanie uważa się za równoprawnego członka rodziny:). Udało się go dobrze wychować i nie robi szkód w mieszkaniu, no może poza dwoma obgryzionymi kwiatkami Uśmiechnięta
Powrót do góry

Małgo

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 13-04-2011, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

PSY PSY PSY!!! Uwielbiam! Szczególnie mojego owczarka niemieckiego (długowłosego) - Szamana. Jest niesamowicie mądry, posłuszny i taki kochany z niego pieszczoch Bardzo szczęśliwa Choć już nie mieszkam w domu z rodzicami to on wariuje ze szczęścia jak mnie widzi Śmiejąca się

Ostatnio moi rodzice dostali rudego kota perskiego, śmieszny taki, przymila się, mruczy jak traktor... Bardzo uśmiechnięta Bardzo uśmiechnięta Choć nie przepadam za kotami, to tego jestem w stanie zaakceptować Śmiejąca się

Podpis My heaven is with U:*
Powrót do góry

Sarah

PostWysłany: Pią 22-04-2011, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

a może Gizmowa z takim podejściem w ogóle nie powinna mieć zwierząt?

Sama mam dwa koty ale kocham wszystkie zwierzęta. Zauważyłam jednak jedną prawidłowość:

miłośnicy psów kochają psy i tylko psy... miłośnicy kotów kochają wszystkie zwierzęta... To daje do myślenia.

Podpis Regulamin
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 22-04-2011, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sarah napisała:
Zauważyłam jednak jedną prawidłowość:

miłośnicy psów kochają psy i tylko psy... miłośnicy kotów kochają wszystkie zwierzęta... To daje do myślenia.

Też często spotykam taką zależność. Złośliwa
A Ci, którzy uwielbiają psy prawie na pewno nienawidzą kotów. Złośliwa
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pią 22-04-2011, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sarah napisała:

Kiedyś może i bym się zgodziła z tym stwierdzeniem, ale moja koleżanka, która nie cierpi psów, sprawiła sobie kota i uwielbia tylko koty. Co prawda przez 4 miesiące na noc zamykała go w łazience bo się bała ale już się przyzwyczaiła do niego.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

biedroneczka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Pią 22-04-2011, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie rozumiem tego, co Gizmowa napisała. Dlaczego niby koty są złośliwe? Co takiego robią? Równie dobrze psy są "złośliwe", bo jak są małe, to sikają w mieszkaniu, albo nie chcą chodzić przy nodze. Albo wredne. N o jak to? Jakieś przykłady może albo coś.
Jak ktoś nie lubi kotów to ok, jego sprawa, ale mówienie takich głupot to przesada. Nie będę przepraszać, bo dla mnie to są głupoty.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 3 z 11

Skocz do: