Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pies czy kot?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
katrina

PostWysłany: Sob 23-04-2011, 19:30    Temat postu: Re Pies czy kot? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

asia25 napisała:
Witam,
czy uważacie, że jest tak, że ludzie mają taki charakter, że albo lubią koty (tajemniczość, indywidualizm), albo psy (ciepło, potrzeba silnej więzi)?Uśmiechnięta czy da sie to pogodzić?

Coś w tym musi być- też się zastanawiałam pies czy kot?
No i mam psa. Lubie zwierzęta.
A co świnka morska oznacza? bo miałam wczesniej, hi, hi, hi....
A szkody są- zarówno- gdy ma sie małego szczeniaczka czy młodego kotka, to bez znaczenia.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

jaLenka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 13-05-2011, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem zdecydowana kociarą, ale od zawsze w moim domu były koty i pies. Nie wiem czy to jest kwestia charakteru, bo mogę o sobie powiedzieć, ze zarówno jestem indywidualistką, jak i czuje potrzebę budowania silnej więzi z otaczającymi mnie ludźmi... Uśmiechnięta
Powrót do góry

princessa

PostWysłany: Pią 13-05-2011, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wszyscy mówia że jestem kocią mamą. Złośliwa
Powrót do góry

just-in-time

PostWysłany: Pią 13-05-2011, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwielbiam zwierzaki ogólnie, w szczególności pieski i kotki, ale chyba bardziej jednak psiaki... Miałam do niedawna (jakieś 2 lata temu) psa, lecz mu się zmarło, próbuję mamę namówić, ale nie chce już - że się za bardzo przywiązała... Choć pewnie jak będę już "na swoim", to przygarnę jakiegoś. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Jersey

PostWysłany: Sro 08-06-2011, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najlepiej mieć w domu i psa i kota Uśmiechnięta. Przez tydzień trzeba uważać, ale potem to już najlepsi kumple. Nie ma to jak pies myjący językiem małego kota. 3 machnięcia i kot jest cały mokry Bardzo szczęśliwa.
Powrót do góry

yakamoz

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 08-06-2011, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sarah napisała:

Sama mam dwa koty ale kocham wszystkie zwierzęta. Zauważyłam jednak jedną prawidłowość:

miłośnicy psów kochają psy i tylko psy... miłośnicy kotów kochają wszystkie zwierzęta... To daje do myślenia.

Pierwszy raz się z takim poglądem spotykam. Uśmiechnięta Wśród moich znajomych sa miłośnicy zwierząt, a nie pojedynczych gatunków.

Podpis Żal, że się za mało kochało, że się myślało o sobie ...
Choćby się łzy wypłakało, to teraz wszystko za mało ...
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Sro 08-06-2011, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja lubię zwierzęta, szczególnie koty, ale w domu nie chciałabym mieć żadnego stworzonka. Złośliwa
Powrót do góry

babelek

PostWysłany: Czw 16-06-2011, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem zdecydowanie za kotami. Mają w sobie to coś! i nawet podoba mi się że nie da się ich wytrenować Złośliwa chyba faktycznie coś jest w teorii że zwierzeta odzwierciedlaja swoich właścicieli. Bo mój kotek jest tak samo wredny i niezależny jak ja Bardzo szczęśliwa

Podpis Szukasz ciekawych zapachów w atrakcyjnej cenie? <a>Perfumeria internetowa</a> Pachnidełko zaprasza.
Powrót do góry

nieaktywna1

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 16-06-2011, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Da się pogodzić. Wszystko zalezy od nas samych - jaką my dajemy od siebie "aurę" i jacy jesteśmy z natury. Pies nie zawsze musi być ciepły i Kochający. Na Niego poprostu trzeba mieć czac, a na Kota trzeba mieć silną psychikę. Więc jak te dwa stworzonka sa w domu wtedy moim zdaniem panuje harmonia. Więc jak najbardziej da się to wszystko pogodzić.

Istnieje tutaj bardziej "filozoficzne" wyjaśnienie. Możemy pofilozofować. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

justinkowa

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 23-06-2011, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczywiście! kiedy moja mama była ze mną w ciąży miała dwa koty, które leżały jej na brzuchu. kiedy się urodziłam byłam strasznie rozdartym dzieckiem, płakałam na okrągło, uspokajałam się kiedy koty mruczały pod kołyską. zamiłowanie do kotów mam do tej pory, z charakteru jestem indywidualistką, nie lubię kiedy ktoś próbuje podporządkować sobie mnie pod siebie, chodzę swoimi drogami. myślę że to jak najbardziej prawda, iż to czy wolimy kota czy psa to kwestia charakteru.

Podpis Żyję chwilą. Lubię to.
17.01.2010- tak. Zakochany
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 23-06-2011, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tam mogłabym mieć i kota i psa - ale z kotem jest o tyle wygodnie, że nie trzeba go wyprowadzać na spacer. Puszcza oko
Jak dziecko się urodzi i nie będzie mieć alergii, to sprawię nam kociaka ze schroniska, albo jakiegoś dachowca z podwórka weźmiemy. Uśmiechnięta

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 24-06-2011, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:
Ja tam mogłabym mieć i kota i psa - ale z kotem jest o tyle wygodnie, że nie trzeba go wyprowadzać na spacer. Puszcza oko

Ja też tak myślałam, a potem nie chciało mi się sprzątać kuwety i zmieniać żwirku Śmiejąca się.
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 24-06-2011, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lisanne napisała:
Ja też tak myślałam, a potem nie chciało mi się sprzątać kuwety i zmieniać żwirku Śmiejąca się.

Ale ja to robiłam pół życia, więc wiem na czym to polega. Złośliwa

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Pią 24-06-2011, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zauważcie jednak, że kuwety nie trzeba sprzątać dwa razy dziennie i to w dodatku na zewnątrz, nawet jeśli jest siarczysty mróz lub pada deszcz. Nie trzeba też budzić się rano, żeby wymienić żwirek, bo te parę godzin później, też da się to zrobić. Złośliwa
Patrząc pod tym względem, to kot jest mniej wymagającym zwierzątkiem.

Ja to nawet kwiatów doniczkowych nie posiadam. Złośliwa

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 24-06-2011, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowita napisała:
Zauważcie jednak, że kuwety nie trzeba sprzątać dwa razy dziennie i to w dodatku na zewnątrz, nawet jeśli jest siarczysty mróz lub pada deszcz.

Ja to nawet kwiatów doniczkowych nie posiadam. Złośliwa

To była moja schiza, że ja ją sprzątałam 2 razy dziennie? Ale fakt nie tzrba wychodzić.
Jowita ja odkąd mój kot zaginął też już nic nie mam pod opieką. Ty masz chociaż męża, może on nie jest pod opieką, ale jednak Śmiejąca się.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 4 z 11

Skocz do: