Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pies czy kot?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 24-06-2011, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lis ja kuwetę czyściłam na bieżąco - czyli zawsze kilka razy dziennie, bo mieliśmy jedną kuwetę, a za to dwa koty. Puszcza oko
Jak było brudno, to księżniczki jedna po drugiej nie chciały korzystać. Uśmiechnięta

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

graszka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Nie 26-06-2011, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem psiarą, zresztą mam trzy psy. Uśmiechnięta

Podpis Najpiękniejsze chwile przeżywamy wtedy... Gdy dowiadujemy się, że Ktoś nas kocha.
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Nie 26-06-2011, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli bym miała wybierać to zdecydowanie pies. Złośliwa
Chociaż koty lubię, ale nie aż tak bardzo. Do tej pory mam ślady kocich pazurków na rękach. Złośliwa

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Anna26

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 27-06-2011, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nigdy nie przepadałam za kotami. Jesli już, to lubie tylko na chwilę, i obce:)
Ale pieska mam:)

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

Moni211

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Koń
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 04-07-2011, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja również wybrałabym pieska. Najlepiej Jack Russell Terriera, bo są takie miłe i panuje na nie moda wśród hollywoodzkich gwiazd.
Powrót do góry

porcum_marem

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 10-07-2011, 14:04    Temat postu: Re Pies czy kot? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

asia25 napisała:
czy uważacie, że jest tak, że ludzie mają taki charakter, że albo lubią koty (tajemniczość, indywidualizm), albo psy (ciepło, potrzeba silnej więzi)?Uśmiechnięta czy da sie to pogodzić?

Oczywiście, wystarczy kupić owczarka kaukaskiego lub mastifa tybetańskiego, to psy o charakterze kota i wyglądzie niedźwiedzia. To masz trzy w jednym Uśmiechnięta. Koci charakter ma też chow chow.
Powrót do góry

amanite

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 23-08-2011, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chciałam sprostować- koty tez potrzebują więzi. Uśmiechnięta To tylko stereotyp każe myśleć, że kot to samotnik, indywidualista itp. Oczywiście są koty i koty, ale moje stadko jest raczej bardzo prorodzinne.
Przez mój dom przewinęło się dotychczas jakieś 25 kotów, z czego dwa zostały na stałe, więc wiem co mówię. Uśmiechnięta

Podpis "...Tu właśnie przychodzi z pomocą siła Miłości,
bo zawsze, gdy kochamy, to pragniemy
być lepsi niż jesteśmy..." - Paulo Coelho
Powrót do góry

tojf

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 25-09-2011, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja nie rozumiem dlaczego ludzie tak się uparli żeby porównywać 2 różne gatunki zwierząt. Równie dobrze można by spytać: koń czy krowa?
Każde zwierzę jest inne, a przez to wyjątkowe.
Ja zawsze miałam w domu jedno i drugie. I tak pozostanie Uśmiechnięta.
Powrót do góry

ElizaSch

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Świnia
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 26-09-2011, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią Uśmiechnięta.
Na dodatek wszystkie zwierzaki potrzebują czułości i wszystkie się przywiązują Puszcza oko.
Powrót do góry

Nirgali

PostWysłany: Wto 27-09-2011, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem kociara, miałam okazję być właścicielką i psa i kota, i zdecydowanie wybieram to drugie. Uśmiechnięta
Psy są kochane, ale do kotów czuję miętę. Puszcza oko
Obecnie jestem szczęśliwą posiadaczką 11-to tygodniowej kotki, jest u nas od tygodnia i już zawojowała nasze serca Uśmiechnięta
Powrót do góry

Tuśka.

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 28-09-2011, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczywiście, że i pies, i kot. My w domu mamy pieska, dwuletnią jamniczkę szorstkowłosą Fionę. A po ogrodzie chętnie buszują kotki. Dokarmiamy je, a one...chodzą własnymi ścieżkami. Pojawiają się i znikają. A Fiona się ich boi.

Podpis Od tej chwili, do końca świata... MY - 1999
Zośka - 2000/Kacper i Kuba - 2005/Oleńka - 2011

Mam już wszystko.
Powrót do góry

Matylda

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 28-09-2011, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zdecydowanie wole koty, mam pieknego rosyjskiego niebieskiego kocura. Bardzo szczęśliwa

Podpis Qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est, ergo – qui bibit, sanctus est.
Powrót do góry

ewunia198612

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 10-10-2011, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najlepiej mieć psa i kota, takiej radości nie da się opisać słowami, to trzeba przeżyć Uśmiechnięta .
Powrót do góry

Gonieczka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 19-10-2011, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmm ja bym wolała psa i kotka. ;D Każde zwierzę ma to coś w sobie. Uśmiechnięta
Pies znany jest z przyjaźni, a kot z leniuchowania.
I to i to do mnie pasuje. Przewraca oczami
A co myślicie jak pies jest troch podobny do właściciela (chodzi mi o wygląd)?

Uwagi  Proszę stawiać kropki na końcu zdań.
Edzia.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Karinka88

PostWysłany: Wto 22-11-2011, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wszystkie koty, które miałam były złośliwe i podłe. Potrafiły narobić do łóżka. Z psami nigdy nie mieliśmy takich problemów. Psiaki są wierne i oddane. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 5 z 11

Skocz do: