Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pies czy kot?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
buds7

PostWysłany: Pią 25-11-2011, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ewunia198612 napisała:
Najlepiej mieć psa i kota, takiej radości nie da się opisać słowami, to trzeba przeżyć Uśmiechnięta .

To prawda. Mam dwa koty i dwa psy, i aż trudno opisać symbiozę jaka między nimi panuje.Uśmiechnięta Naprawdę się lubią. Najciekawsze są ich podwórkowe relacje, które podpatruję codziennie przez okno.Bardzo szczęśliwa

Podpis Pasja + Wizja + Działanie = Sukces.
Polecam http://www.s90.pl

Uwagi  Zdanie zaczynamy z dużej litery.
Gizmowa.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

misia_asia

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 25-11-2011, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio przygarnęłam małego kotka.Uśmiechnięta SUPER sprawa,Bardzo szczęśliwa nawet jak siusia to jest słodki.;p

Uwagi  Nie zapominaj o kropkach!
Gizmowa.
Powrót do góry

Gruszka75

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 25-11-2011, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No rzecz jasna kocurek, mrr. Uśmiechnięta
Powrót do góry

eweliko

PostWysłany: Pią 09-12-2011, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Osobiście polecam pieska. Mam aktualnie dwa psiaki w domu, maltańczyka i labladorka. Psy w porównaniu do kotów są wierniejsze, czułe i uwielbiają zabawę. Miałam wcześniej kilka kotów ale tak patrząc na kota a na psa to wybrałabym psiaka. Koty raczej lubią chodzić własnymi ścieżkami. Zaś psiaki potrafią cię pocieszyć w trudnych momentach życia;p
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 09-12-2011, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pies! Nie lubie kotów, może dlatego, że nie funkcjonują na tych samych falach co my Złośliwa.

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Melisa

PostWysłany: Nie 11-12-2011, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam psa i kota, są kochani. Uśmiechnięta
Świetnie się dogadują i razem bawią Puszcza oko choć początki były trudne.

Ale jednak większą miłością darze koty, choć wcześniej ich nie lubiłam, wydawało mi się, że są głupie, ależ się myliłam! Mój kot więcej rozumie niż mój pies. Ale ma trzy lata, a psisko pół roku.

Podpis الحياة حلوة Uśmiechnięta

Uwagi  Pamiętaj o kropce na końcu zdania!
Emotka nie zastępuje kropki.
scoto.
Powrót do góry

mandrillugly

PostWysłany: Wto 13-12-2011, 0:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kocham i psy i koty, jednak jeśli juz muszę wybrać, to bedzie to piesek, przewaga niewielka ale jednak. ;p

Uwagi  Emotka nie zastępuje kropki!
scoto.
Powrót do góry

piaskowa

Zodiak: Waga

PostWysłany: Pon 19-12-2011, 14:05    Temat postu: Re Pies czy kot? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

asia25 napisała:
Witam,
czy uważacie, że jest tak, że ludzie mają taki charakter, że albo lubią koty (tajemniczość, indywidualizm), albo psy (ciepło, potrzeba silnej więzi)?Uśmiechnięta czy da sie to pogodzić?

Oczywiście, że tak, poza tym kot potrzebuje mniej uwagi niż pies. Także jeśli ktoś jest samotnikiem, to lepiej będzie mu się żyło z kotem niż z psem.

Ja osobiście kocham zwierzęta i przygarnęłabym wszystkie, ale gdybym miała wybierać to nie wiem czy zdecydowałabym się na kota czy psa.
Powrót do góry

fiana

PostWysłany: Czw 22-12-2011, 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To zalezy od czasu. Jesli ma się czas, aby wychodzić z psem to pies, jednak jak ktoś pracuje po kilkanascie godzin to kot jest lepszy.

Uwagi  Proszę wstawiać kropkę na końcu zdania!
scoto.
Powrót do góry

cardamon_girl

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Wto 27-12-2011, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Absolutnie kot, nie wyobrażam sobie wyprowadzania psa kilka razy dziennie, w mróz albo deszcz. Za leniwa jestem.
Powrót do góry

zoe

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 02-01-2012, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Absolutnie pies. Nie wyobrażam sobie innego kontaktu ze swoim zwierzakiem jak ten, który jest pomiędzy mną a moim psiskiem. Chciałabym jeszcze jedna sztukę w domu mieć. Uśmiechnięta

Podpis Uśmiechnięta
Powrót do góry

la_loca

PostWysłany: Pon 02-01-2012, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie należę raczej do wielkich wielbicieli zwierząt. W domu posiadam dwa psy i kota i lubię je równie mocno. Jako, że mieszkam w domu, nie ma problemu z wyprowadzaniem psa na spacer. Jestem leniem, więc pewnie gdybym mieszkała w mieszkaniu, odpowiedziałabym : kot!
Powrót do góry

Ewelina_Poznan

PostWysłany: Czw 21-06-2012, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od zawsze wolałam psy. Obecnie mam goldenka. Uśmiechnięta Jednak niedawno w naszym domku pojawiła się kotka i nie przepadałam za nią, do czasu gdy urodziła dwa małe kocięta. Uśmiechnięta
Teraz mamy misz-masz i moja niechęć wobec kotów chyba wynikała z małego zrozumienia ich osobliwej natury. Uśmiechnięta

Uwagi  Proszę zaczynać zdania z wielkiej litery i kończyć je kropką!

gieniusia.
Powrót do góry

nikaa

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 17-07-2012, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie wolę pieski. Wg mnie koty są fałszywe, chodzą swoimi ścieżkami,itd.
Powrót do góry

Ema Walis

PostWysłany: Czw 23-08-2012, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zawsze opowiadałam się za psami, i chyba już tak zostanie.
Ja mam owczarka niemieckiego. To są zaborcze psy, pełne sprzeczności. Chodzą swoimi drogami ale jednocześnie potrzebują dużo ciepła. I w sumie mnie też by to określało. Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 6 z 11

Skocz do: