Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pies w bloku
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Divergent

PostWysłany: Pią 17-01-2014, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My zastanawiamy sie nad adopcja owczarka niemieckiego, mieszkamy w bloku,i bardzo chcielibysmy, ale maz najpierw musi miec prace bez wyjazdow.

Ostatnio zmieniony przez Divergent dnia Pią 17-01-2014, 20:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 17-01-2014, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Davis- musicie przemyśleć tę decyzję, bo jest poważna. Jeśli ten owczarek nie jest już szczeniakiem to musicie mieć pewność, że sobie z nim poradzicie. Wiem, co mówię, bo nasza Nutka choć była mała- 6miesięcy to i tak miała już przyzwyczajenia z poprzedniego domu i przez jakiś czas próbowała nam się postawić. Teraz już jej się nie zdarzają takie pomysły, ale jakiś czas temu próbowała nam dorównać.Uśmiechnięta

No i my po ponad miesiącu mieszkania w bloku jesteśmy zadowoleni, sąsiedzi nie narzekają, Nutka też.Uśmiechnięta Nawet polubiła wychodzenie na balkon i jak tylko go rano otwieram, żeby przewietrzyć to leci tam i się kładzie.Uśmiechnięta

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Divergent

PostWysłany: Pią 17-01-2014, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sisi- jestem swiadoma, ze pies to obowiazek, a im wiekszy, tym wiekszy obowiazek. Chcielibysmy jak najmniejszego szczeniaka no i suke. Ale to jeszcze troche, bo maz wyjezdza co jakis czas na pol roku, a ja nie mialabym z kim zostawiac dziecka, zeby wyjsc na spacer z psem, a duzy pies potrzebuje sie wybiegac. Pogoda nie zawsze pozwoli na to, zebym wziela dziecko ze soba.
Powrót do góry

lea82

PostWysłany: Pon 10-02-2014, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wszystko tkwi we właścicielu - i jego zwyczajach. Zdecydowanie można zapewnić dużym psom (liczba mnoga - celowa) dobre warunki nawet w małym mieszkaniu w bloku, jesli tylko zapewni im się odpowiednią dawkę ruchu, swobody i zabawy. Ja teraz mam dwa psy i mieszkam w domu z ogrodem, ale wcześniej były trzy - mieszańce, na pewno nie należące do najmniejszych - i mieszkaliśmy z mężem w 37-metrowym mieszkaniu w bloku. Codzienne wielokilometrowe spacery były normą, psy były zdrowe, wybiegane, a my również w niezłej formie. Puszcza oko

Nie lubię uogólnień typu - w bloku - o ile w ogóle - to mały pies.
Powrót do góry

emilia111

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sro 09-04-2014, 7:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja noszę się z zamiarem przygarnięcia młodego husky, mam dom z niewielkim ogrodem. Myślicie, że to wystarczy? Oczywiście zamierzam wychodzić z pieskiem codziennie na długie spacery ( mam las pod domem).
Powrót do góry

mirabelka1987

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 21-07-2014, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja mieszkam w bloku, w małym mieszkaniu i mam yorka. Najważniejsze, żeby z psem wychodzić na dłuższe, różnorodne spacery. Sam dom sprawy nie rozwiązuje, bo ogródek tak czy siak nie załatwi kwestii spacerów
Powrót do góry

nadka

PostWysłany: Czw 24-07-2014, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kiedyś miałam psa w bloku, ale był za duży i musiałam oddać go rodzinie. Teraz mam kota.
Powrót do góry

Revi

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Wto 05-08-2014, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też mamy Yorka i ponoć można te mniejsze psy (m.in. Yorki) nauczyć załatwiać się w domu. Jednak nie po to ma się psa, żeby był kotem. Spacery, czy duży pies czy mały, sa obligatoryjne.
Powrót do góry

Smieszka

PostWysłany: Pon 18-08-2014, 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak się chce miec psa, to trzeba o niego dbac i nie można z niego robić kota! To duzy obowiązek i trzeba decyzje przemyslec...
Powrót do góry

ploni

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pią 22-08-2014, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie jestem zwolennikiem posiadania psa w bloku, mała psina to może i jakoś przejdzie ale duża jak dla mnie zdecydowananie nie. Ale jeśli jesteście pewni swojej decyzji to bierzcie psa i pewnie jakoś się przyzwyczaicie.
Powrót do góry

AgnieszkaKobylanska

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 29-08-2014, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tylko pytanie, czy będziecie się nim zajmować? Bo ludzie są różni. Po miesiącu zostawiają psiaka w lesie ;]
Powrót do góry

mrowenka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 03-10-2014, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moi rodzice mieszkają w bloku i mają psa od 10 lat. Nigdy nie było wniczym problemu. Wokół bloku jest dużo zieleni, więc jest z nim gdzie chodzić na spacery i ma tak tez psiak swoich kolegów.
Powrót do góry

mariolkowa

PostWysłany: Pon 06-10-2014, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Normalne że psa trzeba wyprowadzać. Wiadomo większy pies potrzebuje więcej ruchu, musi się wybiegać, ale zwykle nie ma z tym problemu nawet w miastach, tereny zielone są wszędzie.
Powrót do góry

Judyta1988K

PostWysłany: Wto 07-06-2016, 8:50    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zadzam się

Dołączone po 7 minutach 56 sekundach:

Przynajmniej pies motywuje do spaceru
Powrót do góry

GolesLaWa

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 10-06-2016, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Duży pies będzie się męczył.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

Skocz do: