Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pies w bloku
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gocha80

PostWysłany: Sro 15-02-2017, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja również uważam że duży pies w bloku to raczej męczarnia chyba że często się z nimi wychodzi albo wyszaleje na dworze. Moja sąsiadka ma Husky i codziennie z nim biega. Mi się marzy teraz Mops także rasa która w bloku da radę Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Antazy

PostWysłany: Sro 05-07-2017, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja żona miała wiele obaw przed posiadaniem dużego psa w bloku, ale w internecie odkryliśmy na przykład taką stronę sledztezpies.pl/2016/04/pies-w-bloku-obalamy-mity.html i dzięki informacjom w nich zawartym przestaliśmy się zamartwiać. Po prostu zorganizowaliśmy wszystko tak, by psu i nam żyło się dobrze, a mieszkanie służyło psu za budę Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

dezyda89

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Nie 09-07-2017, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gocha80 napisała:
Ja również uważam że duży pies w bloku to raczej męczarnia chyba że często się z nimi wychodzi albo wyszaleje na dworze. Moja sąsiadka ma Husky i codziennie z nim biega. Mi się marzy teraz Mops także rasa która w bloku da radę Puszcza oko

Zgadzam się, dlatego też sama nie mam psa. Nie mogłabym pozwolić na to, aby zwierzę zostawało same na tyle godzin w ciasnym mieszkaniu.

Podpis Sweet dreams are made of this...
Powrót do góry

emeczka21

PostWysłany: Wto 11-07-2017, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie się serce kraje jak słyszę o tych wszystkich psiakach, które właściciele idioci zostawiają na upałach w samochodach Bardzo smutny
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 18-07-2017, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam w mieszkaniu psa, mieszaniec ale jest naszym pupilem. Myślę że to jest organizacja wycieczki trzeba brać pod uwagę gdzie można z psem. Jest tak czasem że musi zostać w domu, ale tutaj zabawa wieczorem jest obowiązkowa.

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

Elizka001

PostWysłany: Wto 25-07-2017, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli ktoś chce mieć psa w bloku powinien zdecydować się na rasy małych psów. Nie wyobrażam sobie co muszą przeżywać duże psy w małych pomieszczeniach. Niestety z moich obserwacji wynika, że dalej sporo ludzi mieszkających w blokach posiada psy, które powinny przebywać w dużej mierze na podwórku a nie w ciasnych czterech ścianach. Sama mieszkam w mieszkaniu i chciałabym mieć psa, ale jeśli miałabym się zdecydować to na pewno na jakiegoś małego.
Powrót do góry

Paulina Frankowska

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Wto 01-08-2017, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moim zdaniem trzymanie dużych psów w bloku nie jest dobrym rozwiązaniem Złośliwa
Powrót do góry

menda

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Smok
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 26-09-2017, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mam znajomą która ma psa w bloku i jak jest w pracy to podgląda go na kamerce Mikavi YE1. Mówi że fajna opcja bo zawsze może sprawdzić co robi i go zawołać bo kamerka ma wbudowany mikrofon i głośnik
Powrót do góry

88Maja

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 27-09-2017, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A jak zaczyna jej obgryzac meble czy sikac na dywan to zwalnia sie z pracy i wraca szybko do domu?!?! Chyba troche glupi pomysł.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Skocz do: