Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pies w bloku
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewa0302

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 23-08-2010, 15:09    Temat postu: Pies w bloku Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co o tym sądzicie?? Mam tu na myśli psy duże typu bokser
Mnie osobiście to strasznie drażni Diablica lub Bardzo wściekła
Nie wyobrażam sobie żeby moja Tequila czy Ares mieli mieszkać w bloku...
dla takiego psa to męczarnia. takie psy potrzebują stałego ruchu uwagi itd
Małe psy typu shi-tzu pekińczyki jorki itd to co innego...
Gdzie te psy mogą wyjść na chwile do pobliskiego parku?? ciągle na smyczy zero swobody
Nie raz zostawiane same w mieszkaniu na kilka godzin...
Myślę ze ludzie często zrzucają na drugi plan dobro psa bo chęć posiadania takiego pupila jest silniejsza:/
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

may
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 23-08-2010, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślę, że trzymanie dużych psów w bloku jest straszne. Takie psy potrzebują przestrzeni, muszą się wybiegać a nie kisić w bloku.

Podpis 05.11.2007 - Jesteśmy razem! inlove
01.06.2010 - Zaręczyny! inlove
08.09.2012 - Powiemy "TAK" inlove
Powrót do góry

monika_2721

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 23-08-2010, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wyobrażam sobie trzymać boksera w bloku. Męczarnia dla psa. Mój Męzczyzna ma boksera i wiem jak się cieszy jak biega po ogrodzie Uśmiechnięta
Powrót do góry

ewa0302

PostWysłany: Pon 23-08-2010, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rodzice do pracy dzieci do szkoły a pies sam nudząc się demoluje mieszkanie za co później mu się obrywa Niezdecydowana
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 23-08-2010, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja uważam że duży pies , może być w bloku, wystarczy jak ma zapewnione długie spacery, bieganie na łące.
Natomiast nie podoba mi się jak pies jest przywiązany do budy, koło siebie ma pełno kup, śmierdzi i nie ma prawa ruchu.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 23-08-2010, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie jestem przeciwna trzymaniu dużych psów w bloku. Zresztą nie tylko dużych. Wielu właścicieli jest nieodpowiedizlanych i nawet małe pieski czasem wymagają dużo ruchu. Co to biedne zwierze ma robić w 4 ścianach i to jeszcze niewielkich, podczas gdy właściciele są całe dnie w pracy.
Powrót do góry

ewa0302

PostWysłany: Pon 23-08-2010, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzidzia napisała:

Natomiast nie podoba mi się jak pies jest przywiązany do budy, koło siebie ma pełno kup, śmierdzi i nie ma prawa ruchu.

Tacy właściciele powinni być karani,ale to całkiem odrębny temat...
Nie znoszę znęcania się nad zwierzętami Diablica lub Bardzo wściekła
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 23-08-2010, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zanim zdecydowałam się na psa ... przemyślałam to ze 100 razy... w końcu kupiłam malutkiego kundelka którego nie prowadzam na smyczy bo to bardzo mądre zwierzątko, teraz jestem z niego bardzo dumna Złośliwa
Powrót do góry

Menju

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 24-08-2010, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ewa0302 napisała:
Rodzice do pracy dzieci do szkoły a pies sam nudząc się demoluje mieszkanie za co później mu się obrywa Niezdecydowana

Zdemolować może chatę nawet maluśki ratlerek. Kwestia odpowiedniego ułożenia swojego pupila i poświęcenia mu codziennie pewnej ilości czasu. Jak właściciel głupi i pies mądrością nie zgrzeszy. Puszcza oko
Powrót do góry

ewa0302

PostWysłany: Wto 24-08-2010, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sadze ze co do jednego możemy się zgodzić pies w ogrodzie jest szczęśliwszy niż pies zamknięty w mieszkaniu na kilka godzin... Moim zdaniem to nie jest pieskie życie
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 24-08-2010, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Obecnego psa wzięłam ze schroniska , był szczeniakiem, weterynarz powiedział że nie będzie większy a tymczasem on rósł, rósł i teraz sięga mi po kolana, waży ponad 20kg więc jest jako tako duży.
Rodzice mieszkają z nim w bloku. Ale..mamy działkę i prawie co dziennie tam biega a w zimie za blokiem na łące.
W domu zostaje sam czasem na cały dzień , ale jest tak wychowany i ułożony że nawet nie szczeknie, i nic nie zgryzie.
I wcale nie uważam że jest mu źle bo widzę radość w jego oczach.
I zgadzam się z Menju babcia miała małego jamnika który demolował jej dom.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

ewa0302

PostWysłany: Wto 24-08-2010, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie każdy ma możliwość wożenia psa na wieś gdzie może się wyszaleć.
Rozumiem ze każdy kto mieszka w bloku będzie zaprzeczał ze psu wcale nie jest złe. Myśląc ze oskarżam właścicieli o brak współczucia i troski o pupila...
Logicznie myśląc to jest oczywiste ze pies się cieszy na widok właściciela po całodniowym kiszeniu się w mieszkaniu bo chce wyjść załatwić swoje potrzeby przewietrzyć się itd...
Boksery o których wspominałam są bardzo uczuciowe i źle znoszą samotność więc z pewnością nie nadają się do bloku.
Powrót do góry

madzialakus

Zodiak: Panna

PostWysłany: Wto 24-08-2010, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też mieszkam w bloku i też mam psa Puszcza oko Ale malutkiego ;p
I mogę otwarcie powiedzieć ze te moje mieszkanie nawet dla niego jest małe Puszcza oko mimo że wychodzimy często na spacery to w domu nie ma dużo przestrzeni żeby sobie pobiegać.
Całkiem inaczej zachowuje się jak wyjedziemy do rodziny i mieszkamy w domku. Wtedy to mój maluch ma raj Uśmiechnięta! Biega gdzie popadnie a ja widzę, że ma więcej swobody i jest z tego zadowolony.

Nie mam nic przeciwko trzymaniu psa w bloku, ale musi to być świadoma i przemyślana decyzja. Właściciel wie na co się decyduje i kupując dużego psa do bloku musi zapewnić mu wystarczająco długich spacerów.

Podpis "Kobiety pamiętają jeszcze pierwszy pocałunek, gdy mężczyźni zapomnieli już o ostatnim..." - Rémy de Gourmont
Jestem tu nowa.. ; )
Pozdrawiam :*!
Powrót do góry

Esmel

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 24-08-2010, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tez myslę ze duży pies w bloku to męczarnia dla niego i dla ludzi. Pies w budzie tez straszne - lepiej nie mieć psa jeśli ma się go tak męczyć.

Podpis 15.01.2005 - poznalismy się
22.10.2010 - pobierzemy się
A dalej zycie dopisze:)
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Wto 24-08-2010, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie duży pies w małym mieszkaniu to jakas paranoja.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

Skocz do: