Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Pigułka gwałtu - ku przestrodze.
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W Internecie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Więc
Administrator Forum
Administrator Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Czw 01-07-2010, 20:36    Temat postu: Pigułka gwałtu - ku przestrodze. Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

http://wiadomosci.onet.pl/1617499,2679,1,kioskart.html
Powinno być 25 dla wszystkich. Zły

Podpis Jak nie chcesz mieć problemów na tym forum to przeczytaj:
1. Regulamin!
2. Zapoznaj sie z przyklejonymi tematami w "Ogłoszeniach"
3. Ważny jest dla nas styl i ortografia
4. Zakładając nowy temat, nazwij go tak, aby jasno wynikało co jest w środku. Długie tematy mile widziane.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 01-07-2010, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dożywocie dla takich bestii Niezdecydowana.

Mnie dziwi jeszcze wciąż, że chociaż dziewczyny od lat wiedzą o tych tabletkach i o tym, że naprawdę nie wolno na na sekundę spuścić z oka swojego napoju, bo nigdy nie wiadomo kto co kiedy, to i tak popełniają ten błąd Smutna.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 01-07-2010, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dostal 12 lat... Brak slow...

Mari, ja mysle, ze przede wszystkim nie kazda dziewczyna wie dokladnie o co chodzi, a nawet jesli wie to wydaje jej sie, ze jej to nie spotka. Tak jak np. ta Marta - kolezanki zostawily ja sama w dyskotece. Skoro byla po pigulce to zachowywala sie co najmniej jak pijana, jakim wiec cudem kolezanki pozwolily, by "pijana" kolezanka zostala z nieznajomym? Totalny brak pomyslunku. Zły

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

szarotka_

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Czw 01-07-2010, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Normalnie nogi bym z d..y powyrywała! Aż strach pomyśleć, jakie niebezpieczeństwa czekają na nas albo nasze córki! 12 lat!? Państwo prawa, cholera!

Podpis Kobiety bez towarzystwa mężczyzn więdną, a mężczyźni bez kobiet głupieją.
A. Czechow
12.12.2009- Moja Maleńka :-*
11.12.2010- Pani K. Uśmiechnięta
Powrót do góry

dziuba

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 01-07-2010, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ajjj, się o tym słyszy, się o tym czyta a sama, choć sie staram, tez przez cały czas nie patrzę na moja szklanicę na imprezie. Jedyne co, to wiem na pewno, że moja ekipa nie puściłaby mnie nigdzie samej. Ale i tak muszę na to bardziej zwracać uwagę od następnego razu. Podejrzliwa

Podpis You'll never know if you don't go,
You'll never shine if you don't glow!
Powrót do góry

Menju

PostWysłany: Pią 02-07-2010, 6:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Znacie moje zdanie w temacie gwałcicieli Diablica lub Bardzo wściekła i wiecie co bym im osobiście zrobił w ramach kary. kat
Mam nadzieję, że w tekście coś pokręcono, bo dla takiego psychola nawet 25 lat jest za mało. Boże , czemu nie ma przymusowej lobotomii dla takich zwyrodnialców? Diablica lub Bardzo wściekła
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Pią 02-07-2010, 6:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szok!! Zszokowana
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 02-07-2010, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Koszmar!
U nas to w ogóle jest bezprawie. Kary są śmiesznie niskie i nic dziwnego, że się nie boją.
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 02-07-2010, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak to dlaczego Menju? Toz to byloby niehumanitarne!

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Menju

PostWysłany: Pią 02-07-2010, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aikaterina napisała:
Jak to dlaczego Menju? Toz to byloby niehumanitarne!

Każda kara jest niehumanitarna. Nie mam litości dla takich zwyrodniałych osobników. Ich się nie da resocjalizować.
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 02-07-2010, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Menju, a coz niehumanitarnego jest w tym, ze facet siedzi w przestronnej celi z telewizorem i nie wiadomo czym jeszcze i korzysta z udogodnien, jakich wiele z nas nie ma w domu? Ale zgodze sie z Toba, ze dla takich ludzi nie przewidziano w Polsce adekwatnej kary.

Powrót do góry

Menju

PostWysłany: Pią 02-07-2010, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ograniczenie swobody wolności jest samo w sobie niehumanitarne i powoduje określone skutki w psychice osadzonego. Nie mam żadnego współczucia dla sadystycznych oprawców. Nawet jeśli sami kiedyś doświadczyli na własnej skórze przemocy.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 02-07-2010, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Matko i corko, ojcze i synu!!! I to jeszcze we Wroclawiu Zszokowana

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Kinia@

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 02-07-2010, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie gwalt to najwieksza zbrodnia!!!!
Powinien byc bardziej karany niz zabojstwo Diablica lub Bardzo wściekła

Ktoregos dnia ogladalam W11 gdzie facet za probe gwaltu dostal 2 lata w zawieszeniu Zszokowana Skandal poprostu!

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 02-07-2010, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tutaj przynajmniej mieli jakies cechy charakterystyczne tego goscia wiec go szybko znalezli, ale trzeba miec na uwadze to, ze nie czesto tak sie zdarza i sprawca pozostaje bezkarny Niezdecydowana
Mnie dziwi zachowanie kolezanek w tym artykule. Ja widzac ze moja kupela dzwinie sie zachowuje nigdy nie zostawilabym jej samej, zwlaszcza w stanie wskazujacym Przewraca oczami a pozniej plakaly...

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W Internecie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: