Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pilates
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 22-02-2008, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzisiaj idę się znów pilatesić Bardzo szczęśliwa

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 28-03-2008, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Po dwóch tygodniach przerwy idę dzisiaj znó na pilates Bardzo szczęśliwa
Cieszę sie strasznie, bo polubiłam te ćwiczonka Bardzo szczęśliwa
Gdybym miała ćwiczyć tylko to, to byłoby dla mnie zbyt statyczne.
No ale jak we wtorki Wojtek wymęczy na BUPie to z radością idę sie zrelaksować na pilates Bardzo szczęśliwa

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry

malina

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 09-04-2008, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Slyszalam ze takie cwiczenia sa najskuteczniejsze jak sie wspomaga jakims przyspieszacze spalania tluszczu?

Podpis <CZYTAJ REGULAMIN!>
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

martii

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 09-04-2008, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Takie ćwiczenia nie spalają tłuszczu.

Pilates to nie jest trening aerobowy, więc raczej się na nim nie schudnie.

Podpis 25.07.2009 - już prawie 4 lata w poważanym związku:)
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 10-04-2008, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Martii no trochę się jednak schudnie. Może niekoniecznie poleci się z wagi ale wzmocni mięśnie, spali tłuszczyk z deka i już się mniej miejsca zajmuje Bardzo szczęśliwa

S. King
Powrót do góry

martii

PostWysłany: Pią 11-04-2008, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Smaluszku, wiadomo, że każdy sport coś daje.
Ale np. moja instruktorka pilatesu mówiła zawsze "dziewczyny, które chcą na tych zajęciach spalić tłuszcz, nie mają co na to liczyć".

Ale jeśli uważasz, że jesteś za gruba i chcesz schudnąć - to najlepiej połączyć trening aerobowy o umiarkowanym natężeniu (sa w fitness klubach specjalne zajęcia tzw. Fat burning, może być też rowerek) z pilatesem, które formuje powstające mięśnie.

Problem polega na tym, że to nie jest tak, że jednocześnie spala się tłuszcz i formuje mięśnie. I nie każdy wysiłek spala tłuszcz - jeśli ćwiczy się za krótko i za intensywnie to zapasy tłuszczyku nie zostaną nawet ruszone;-).

Podpis 25.07.2009 - już prawie 4 lata w poważanym związku:)
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 11-07-2008, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tydzien temu zmieniła nam się instruktorka. Najpierw bałam się jak to będzie no ale po pierwszych zajęciach widzę, że jest to zmiana na lepsze Uśmiechnięta

S. King
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 11-07-2008, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zapisałam się na pilates Bardzo szczęśliwa
Koleżanka mnie wyciągnęła. Zaczynamy 7 sierpnia Uśmiechnięta Strasznie jestem ciekawa tych ćwiczeń i nie wiem czy sobie poradzę Podejrzliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 11-07-2008, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia na pewno sobie poradzisz Bardzo szczęśliwa
Nie oczekuj tylko cudów na pierwszych zajęciach Złośliwa

S. King
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Pią 11-07-2008, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja kiedyś widziałam instruktorkę pilatesu z dużą nadwagą. Zszokowana
Powrót do góry

martii

PostWysłany: Sob 12-07-2008, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na pilatesie ciężko schudnąćPuszcza oko.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Nie 13-07-2008, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

martii napisała:
Na pilatesie ciężko schudnąćPuszcza oko.

A ja myślałam że dzięki pilatesowi się chudnie... Zszokowana I chciałam go ćwiczyć na brzuch...

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

martii

PostWysłany: Pon 14-07-2008, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monika, zalezy. Moja instruktorka pilatesu zawsze mówiła, że dzięki tym ćwiczeniom raczej się nie schudnie. Ale można się wzmocnić i wyrzeźbić.

Jeśli masz nadwagę kilak kilo i chcesz ją zrzucić - to najlepiej zapisać sie na jakieś zajęcia aerobowe, np. na Fat Burning i do tego na Pilates. Bo jedno to schudnąć, a drugie to wyrzeźbić ładnie mieśnie.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 14-07-2008, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

martii napisała:
Jeśli masz nadwagę kilak kilo i chcesz ją zrzucić - to najlepiej zapisać sie na jakieś zajęcia aerobowe, np. na Fat Burning i do tego na Pilates. Bo jedno to schudnąć, a drugie to wyrzeźbić ładnie mieśnie.

Nadwagi nie mam, ale mam "pełniejszy" brzuszek (takie delikatne określenie Puszcza oko ) U mnie nie mogę się na nic zapisać, bo nic nie ma Bardzo smutna Niby spore miasto, ale nic takiego nie ma. Więc chcę ćwiczyć w domu i głównie chodzi najpierw o zrzucenie "oponki" a potem o kilka mięśni Puszcza oko

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 14-07-2008, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Koleżanka, która mnie wyciągnęła na pilates nosi rozmiar xxs (właśnie pokazywała mi ciuchy na zajęcia Puszcza oko ), więc domyślam się, że raczej nie o schudnięcie jej chodzi Puszcza oko
Natomiast mi zależy głównie na pozbyciu się bólu kręgosłupa. Mam nadzieję, że pilates mi w tym pomoże Złośliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: