Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Piotr Kupicha
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Gwiazdy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jasylwia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 2

PostWysłany: Nie 21-12-2008, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To ja powiem tak.....
Lubie jego piosenki, glos i osobowosc.
Za to, ze jest naturalny, glos owszem nie jest taki tylko jego i specjlanie to robi, ale wychodzi mu to.
A mam taka mala dygresje, bo u NAS w Polsce juz tak jest- jak jakas gwiazda pojawi sie i podoba, to ludzie po jakims czasie musza krytykowac.
Do tego plotki brukowskich gazet robia swoje.
Nie znamy gwiazd, a czytamy w gazetach opisy i tym sie sugerujemy. Niepotrzebnie, gdyby nie plotki- to nie bylo by zamieszania..wokol gwiazd.
Kazda z NAS pewnie mruczala, ...Ja aniola glos, czy ...inne.
Ja jestem na Tak, jego utwory maja w sobie cos.....
Mozna tak mnozyc ile sie przjadlo NAM - od Wisniewskiego, Dody , Rubika po....?????
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Nie 21-12-2008, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jasylwia napisała:
Kazda z NAS pewnie mruczala, ...Ja aniola glos, czy ...inne.

Jasylwia z pewnością masz rację- mi się na początku jego piosenki podobały. Na temat jego jako człowieka się nie wypowiadałam, bo go nie znam Śmiejąca się. Ale jego piosenki teraz mi się już przejadły i nie mogę ich słuchać. Z nimi jest całkiem inaczej niż np. z Anią Dąbrowską- której piosenki mogę słuchać non stop Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

magdakow

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 22-12-2008, 0:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jasylwia napisała:
A mam taka mala dygresje, bo u NAS w Polsce juz tak jest- jak jakas gwiazda pojawi sie i podoba, to ludzie po jakims czasie musza krytykowac. Do tego plotki brukowskich gazet robia swoje.
Nie znamy gwiazd, a czytamy w gazetach opisy i tym sie sugerujemy. Niepotrzebnie, gdyby nie plotki- to nie bylo by zamieszania..wokol gwiazd.

Sylwia ja oglądałam kilka wywiadów przeprowadzonych z nim na antenie na żywo. Tylko na podstawie tego wyrobiłam sobie o nim zdanie.
Chcesz to mogę podać kilka powodów dla których jestem na nie!

Podpis Thank God I'm a woman!

14.07.2005 Uśmiechnięta 14.07.2010
Powrót do góry

Artifficial_Minds

PostWysłany: Pon 22-12-2008, 0:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

magdakow napisała:
Sylwia ja oglądałam kilka wywiadów przeprowadzonych z nim na antenie na żywo. Tylko na podstawie tego wyrobiłam sobie o nim zdanie
Dokładnie. Nie czytam brukowców (poza pudlem od czasu do czasu Złośliwa ) i takich tam. Nawet to coś co teraz leci chyba na TVP 1..beznadzieja i arogancja.

I owszem-mruczalam Jak Aniola Glos-ale wtedy gdy się nabijałam z jego głosu.
Tak trudno uwierzyć, że "gwiazda" może się nie podobać? Przewraca oczami
Powrót do góry

Jasylwia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 22-12-2008, 7:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Artifficial_Minds napisała:

Tak trudno uwierzyć, że "gwiazda" może się nie podobać? Przewraca oczami
Przeciez na sile nie kaze WAM go lubic.
Nie chodzilo mi o to, ze sugerujecie sie brukowcami tylko.
Napisalam tak, bo wiem jak to czasami jest. Z prostego doswiadczenia innych gwiazd.
nie lubicie go, nie podoba sie, przeciez na sile nie kaze WAM go lubic, sluchac.
wypowiedzialam swoje zdanie. Wiem jak to w Polsce jest. Jak gwiazda na Tobie, to potrafia zrobic wszystko aby zbrzydlo....a jak od poczatku sie nie podoba, coz...kazdy ma swoje zdanie i opinie, kazdemu podoba sie inny glos, barwa i osobowosc artysty. Takie gwiazdy mozna mnozyc, co byly - achy i echy- a teraz.....nie ma nic- tylko krytyka.
Powrót do góry

Artifficial_Minds

PostWysłany: Pon 22-12-2008, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jasylwia napisała:
Przeciez na sile nie kaze WAM go lubic.
Wiem, ale tamten wcześniejszy post zabrzmiał zbyt generalizująco (? chyba nie ma takiego słowa Złośliwa ).
Ja nie lubię, Ty lubisz i tyle Uśmiechnięta Ja też nie każę nie lubić Złośliwa
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Pon 22-12-2008, 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jakiś czas temu, bałam się włączyć radio, żeby nie usłyszeć po raz enty "Jak anioła głos". Od tamtej pory, tak się do niego uprzedziłam, że nawet nie potrafiłabym wymienić jakiegoś innego utworu Kupichy. Przewraca oczami
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 22-12-2008, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja ze względu na to, ze nie mam możliwości słuchania żadnego polskiego radia i nie mam polskiej TV to nadal słucham jego piosenki i mi się nie osłuchał.
Może faktycznie go tam wszędzie pełno, że macie już dość. Ja go lubię, podobają mi się jego piosenki. Przyznam szczerze, że nie oglądałam z nim żadnego wywiadu, więc nie mogę powiedzieć nic o nim. Piosenki ma ok według mnie Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 21-01-2009, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zespół- zespołem, utwory- utworami, ale "Pan Feel" jest prze-przystojny:D
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

anusiak8989

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Nie 29-03-2009, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie znoszę go, wyje jak do księżyca o_matko o_matko
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 10-07-2009, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

anusiak8989 napisała:
Nie znoszę go, wyje jak do księżyca o_matko o_matko

Wyje?? Ja Ci dam! Uwielbiam falset;D I to jeszcze ten jego...mrr
Śmiejąca się

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Kath

PostWysłany: Pią 10-07-2009, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się przyznam, że na początku nawet jego piosenki wpadały mi w ucho ale potem było go za dużo i miałam go dość, teraz jest mi obojętny. Za tydzień Feel gra u mnie koncert ale nie idę, jakoś szkoda mi 35 zł na bilet. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Alva

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 10-07-2009, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sisi napisała:
Wyje?? Ja Ci dam! Uwielbiam falset;D I to jeszcze ten jego...mrr
Śmiejąca się

A Ty w ogóle wiesz co to jest falset? Jego głos nie ma z tym nic wspólnego. Puszcza oko

A tak poza tym to jest to kolejna tandeta polskiej sceny muzycznej.
I tyle na ten temat. Bardzo szczęśliwa

Podpis SerduszkoUcha nadstawiam, słucham jak gra. Muzyka we mnie - w muzyce ja..Serduszko
Powrót do góry

NIKITA

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 24-11-2009, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gwiazdka jednego sezonu, czy teraz slychac go ????
Chyba wszyscy najedli sie ... "jak aniola glos" Złośliwa Złośliwa Złośliwa

Podpis Zawsze trzeba podejmować ryzyko.
Tylko wtedy uda nam się pojąć,jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los...
Powrót do góry

liva

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 24-11-2009, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tez jakos za nim nie przepadam. U nas tez mial byc koncert, ale odwołali bo nie było chetnych Złośliwa a na plakatach jak pisało FEEL to ktos dopisywał literkę i było CFEEL haha Złośliwa
Ale to rowniez tylko moje zdan, znam wiele osob ktorzy lubia jego muzyke, takze kwestia gustu.

Podpis Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą .
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Gwiazdy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: