Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Plamienie.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
odmieniona.

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 16-06-2015, 10:40    Temat postu: Plamienie. Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kochane , mam taki problem a raczej niedogodność i mam nadzieję ,że mi pomożecie . Od paru dni mam wrażliwe piersi . Okres powinnam dostać regularnie za 7 dni . Wtedy też powinnam wziąć pierwszy raz pierwszą tabletkę antykoncepcyjną Novynette. Problem w tym ,że dziś rano bez żadnych bóli i objawów dostałam póki co plamienie ( po 24 dniach) . To kiedy mam wziąć tą pierwszą tabletkę ??? Dziś ?

Podpis 22.09.2007 Zostaliśmy parą Uśmiechnięta :*
10.07.2009 Oświadczyny Uśmiechnięta Uśmiechnięta
23.07.2011 Ślub cywilny Uśmiechnięta Uśmiechnięta
26.07.2014 Ślub kościelny Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Gocha26

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 08-07-2015, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pierwszą tabletkę  bierzesz w dniu okresu , nawet jeśli jest to plamienie...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: