Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Plamienie.

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Katherina4991

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Wto 28-02-2017, 15:34    Temat postu: Plamienie. Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam was kochane jestem tu nowa i potrzebuję waszej rady - być może już któraś z was tak miała.

Zawsze miałam spokojną miesiączkę żadnych bóli czasem się tylko o pare dni przesunęła przeważnie to było jakieś 3-4 dni max. Teraz na początku lutego dostałam miesiączkę po 2 tygodniach opóźnienia i była bardzo bolesna w porównaniu do poprzednich aż ledwo mogłam się poruszać. Problem zaczął się dziś ponieważ nie minęło jeszcze zbyt wiele czasu a zaczęło się nie wielkie jasno różowe plamienie, ale na kolejną miesiączkę to raczej zbyt wcześnie. Może ma któraś podobne doświadczenie i wie co to może oznaczać?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 01-03-2017, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Według mnie najlepszym wyjściem jest pójście do lekarza.

Podpis Zuzanna 11.02.2017
Największa miłość!
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 02-03-2017, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

maja18 napisała:
Według mnie najlepszym wyjściem jest pójście do lekarza.

I na tym kończymy wątek Uśmiechnięta.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: