Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Plamienie w ciąży

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bober

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 11-09-2015, 19:24    Temat postu: Plamienie w ciąży Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć dziewczyny! Jestem w 9 tygodniu ciąży i pojawiło się u mnie wczoraj brązowe plamienie ;/ czy jest to obaw do niepokoju? Lekarza mam za tydzień. Martwi mnie też to że nie wymiotuje, nie oddaje często moczu, w ogóle mam mało objawów ciąży.. Jedyne to zgaga i zmęczenie.

Dołączone po 5 minutach 38 sekundach:

Dodam jeszcze że 2 tyg temu miałam w Pl robione usg, maluszek w rozmiarze prawidłowym,serduszko biło, tak że było wszystko OK. Wyniki badań też dobrze wyszły. Teraz jestem w UK, a tutaj do 12 tc nie ingerują w ciążę.

Podpis Bo zawsze jest ktoś kto powie: nie dasz rady ,nie możesz,wtedy wstań, odwróć się i powiedz:" no to patrz…. ”Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kate29

PostWysłany: Pią 11-09-2015, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Plamienie na poczatku ciazy zdarza sie, jednak dla pewnosci musisz spytac lekarza.
Ja tez nie mialam objawow ciazy, ani mdlosci, omdlen itp Puszcza oko.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Sob 12-09-2015, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na poczatku plamienia moga sie pojawic w czasie kiedy powinna wystapic Małpa.
Jednak kazde moze byc niepokojace i warto skonsultowac z lekarzem.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

bober

PostWysłany: Nie 13-09-2015, 16:35    Temat postu: Witam. Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki dziewczyny. Na pewno skonsultuję to z lekarzem, faktycznie teraz mniej więcej przypada Małpa więc może to dlatego... Na szczęście jest tego niewiele i chyba już się kończy.

Podpis Bo zawsze jest ktoś kto powie: nie dasz rady ,nie możesz,wtedy wstań, odwróć się i powiedz:" no to patrz…. ”Puszcza oko
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Nie 13-09-2015, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Daj znac jak bedziesz po wizycie u lekarza Uśmiechnięta.
Powrót do góry

bober

PostWysłany: Czw 17-09-2015, 13:27    Temat postu: Po wizycie Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wczoraj byłam u lekarza. Mówię pani doktor że od tygodnia mam plamienia, że jestem w 10 tc a ona na to : "No nie lubimy plamień bo nigdy nie wiadomo co oznaczają,ważne ze nie są żywo czerwone bo to by znaczyło ze dzieje się coś teraz, brązowe to stara krew...niestety do 12 tc a czasem nawet do 16 tc nie ingerujemy i nie zapobiegamy ewentualnym poronieniom. Najważniejsze to się nie denerwować i nie stresować no i brać witaminy, zwłaszcza kwas foliowy i wit D." Do 2 tyg powinnam dostać skierowanie na usg. Bo w tym czasie mniej więcej tutaj robią pierwszy scan.

Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 17-09-2015, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

bober, niestety w UK ciezko z opieka medyczna. Moja propozycja, idz do polskiego ginekologa aby dowiedziec sie czy na pewno jest wszystko dobrze.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Czw 17-09-2015, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bober najważniejsze żebyś sie nie denerwowała bo to jeszcze gorzej. Wiem, że łatwo sie mówi. Staraj sie jak najwięcej odpoczywać.
A Sun dobrze radzi, może jest gdzieś w pobliżu jakiś polski lekarz co Cię zbada i powie co i jak Uśmiechnięta.
Powrót do góry

bober

PostWysłany: Pon 12-10-2015, 18:41    Temat postu: Hej Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Polskiego lekarza nie znalazłam w pobliżu, więc cierpliwie czekałam na wizytę w szpitalu. Powiedziałam lekarzowi o plamieniach, on kazał mi się obserwować, zrobił mi usg. Z maluszkiem wszystko w porządku, szaleje i rośnie jak na drożdżach. Uśmiechnięta Powiedział, że nie widzi przyczyn plamienia i żebym się nie martwiła. Kolejne usg mam za półtora miesiąca. Teraz miałam pobraną krew i wszystko jest ok. Uśmiechnięta Uśmiechnięta Kamień z serca.

Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pon 12-10-2015, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bober super wieści! Uśmiechnięta
Powrót do góry

bober

PostWysłany: Wto 20-10-2015, 19:14    Temat postu: hej Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale ze mnie głupek. Wściekła Dziś kolega w pracy poprosił mnie o pomoc w przeniesieniu dość ciężkiego przedmiotu...nie wiem ile mogło to ważyć z 30 kg? a ja głupia pomogłam mu. ;/ Teraz nie mogę sobie darować tego, że naraziłam maleństwo na niebezpieczeństwo. Jestem w 14 tc, prawie w 15. Mam nadzieję,że nic się nie stało, gdyby tak było jak szybko bym to zauważyła? Pewnie jakieś plamienie albo krwawienie by mogło wystąpić? Teraz będę już dmuchać i chuchać na siebie i darować sobie nie mogę, że tak głupia jestem;/ kolega przeprosił, że poprosił o pomoc, powiedział ze zapomniał że w ciąży jestem... eh oby było dobrze,bo inaczej bym sobie nie darowała swojej głupoty.

Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 21-10-2015, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

bober, nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem ale nastepnym razem odmów i dbaj o siebie i dziecko!
Przy kolejnej wizycie u położnej/lekarza powiedz co się stało i jak będziesz plamiła to lepiej skonsultuj sie z poradnia.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

bober

PostWysłany: Sro 21-10-2015, 19:10    Temat postu: Hej Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sunflower Tak zrobię :* na razie wszystko jest ok więc myślę, że nic złego się nie stało a następnym razem odmówię.

Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Pią 23-10-2015, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bober, doskonale Cię rozumiem, bo człowiekowi się jednak łatwo zapomnieć.
Oby się nic nie stało <przytul>
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: