Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Planeta singli

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malakobietka

PostWysłany: Wto 05-01-2016, 13:26    Temat postu: Planeta singli Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agnieszka Więdłocha i Maciek Stuhr w nowej komedii romantycznej reżysera Listów do M Uśmiechnięta podobno będzie zabawnie i oryginalnie. Wybieracie się? Uśmiechnięta[/img]

Podpis Duma jest zawsze idiotycznym gestem, jeśli przyjąć punkt widzenia człowieka praktycznego.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Darunia

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Nie 17-01-2016, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja pójdę,z powodu wspaniałej obsady chociażby,
Powrót do góry

Malinka7

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 09-02-2016, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My już byliśmy. Mieliśmy iść w walentynki, ale mój R. nie przepada za tłumami w kinie. I tak było sporo osób... Puszcza oko
Jednak film bardzo na plus. Mam poczucie, że robimy ogromny progres w tym temacie. Kolejna dobra komedia romantyczna naszej produkcji. Aż miło. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Darunia

Zodiak: Bliźnięta

PostWysłany: Sro 10-02-2016, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam zamiar pójść w przyszłym tygodniu
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Sro 10-02-2016, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Całkiem przyjemna komedia, przewidywalna, ale przyjemna. Puszcza oko
Powrót do góry

Malinka7

Zodiak: Wodnik

PostWysłany: Nie 28-02-2016, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzastek, może nie jestem weteranem komedii romantycznych, ale ja tam nie wiedziałam kto okaże się jej Księciem z Bajki. Puszcza oko
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Pochwał: 8

PostWysłany: Nie 28-02-2016, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lubię Więdłochę i dla niej chce isc. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 01-03-2016, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzastek napisała:
Całkiem przyjemna komedia, przewidywalna, ale przyjemna. Puszcza oko
Zakonczenie wiadomo, ale przyznam, że w trakcie było kilka niespodziewanych akcji. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Kitaj

PostWysłany: Wto 08-03-2016, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Muszę przyznać, że nie chcieliśmy na to iść. Uśmiechnięta Mam uczulenie na polskie komedie, a ten film, to chyba najlepsze, co wydarzyło się w komedii polskiej w tej dekadzie. A to jakby nie patrzeć, prosta, ale przewrotna komedia o randkowaniu. Tylko po prostu dobrze zrobiona.
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Sro 09-03-2016, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak dla mnie się podobał Uśmiechnięta. Mogę polecić.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

zuza166

Zodiak: Panna

PostWysłany: Wto 13-06-2017, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak nie lubię polskich komedii, tak Planetą singli byłam zachwycona. I może obejrzę to drugi raz.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: