Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Plany na nowy rok 2016
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sob 05-12-2015, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie lubię postanowień, bo przeważnie mi się nie udaje ich zrealizować Złośliwa.

Dlatego niczego nie postanawiam- będę zdrowsza za rok w grudniu Śmiejąca się.

A swoje plany będę realizować na bieżąco Uśmiechnięta.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Cery

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sob 05-12-2015, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też nie lubię, bo też nie udaje mi się w nich wytrwać. A mimo to, co roku mam jakieś postanowienia Puszcza oko
Powrót do góry

kineszka

PostWysłany: Wto 08-12-2015, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pretty woman napisała:
Ja bym chciała wynjąć wieksze mieszkanie i wymienić samochód.

Też mam w planach samochód. Z tym, że nie wymieniam a kupuję mój pierwszy! A kupujesz nowy, czy używany? Zaczęłam się już rozglądać powoli i mam trochę kłopot, bo słabo się znam a chętnych do wciskania bubli nie brakuje.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 10-12-2015, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też nie robię postanowień, bo albo o nich zapominam, albo moje priorytety się zmieniły i nie są dla mnie istotne. Wolę stawiać sobie cele na bieżąco i dążyć do ich zrealizowania. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Gosia29

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 14-12-2015, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zawsze robię postanowienia. W tym roku tradycyjnie "więcej sportu" i porządny urlop Uśmiechnięta Do tego planuję podszlifować języki i przysiąść do programowania, bo nadal noga jestem.
Powrót do góry

malakobietka

PostWysłany: Wto 15-12-2015, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie lubię postanowień Uśmiechnięta wolę jakieś cele. W tym roku jednym z nich będzie na pewno sport, karnet na zumbę już mam, zaczynam przed sylwestrem.
Nad samochodem też się zastanawiam, bo sypie się staruszek i wypadałoby wymienić. O nowym nawet nie myślę, bo mnie nie stać, raczej leasing lub coś używanego.

Podpis Duma jest zawsze idiotycznym gestem, jeśli przyjąć punkt widzenia człowieka praktycznego.
Powrót do góry

Agata2

PostWysłany: Sro 16-12-2015, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tradycyjnie już nie robię noworocznych postanowień. Co ma być, to będzie Uśmiechnięta.
Powrót do góry

wiki014

PostWysłany: Sro 30-12-2015, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja co roku mam jakieś postanowienia. Wiele z nich się niestety nie spełnia albo po prostu nie jestem silna zeby w nich wytrwać ale uważam, że warto je mieć zeby do czegoś w życiu dążyć. To jest ważne żeby mieć jakieś cele.
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 18-02-2016, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

malakobietka napisała:
Nie lubię postanowień Uśmiechnięta wolę jakieś cele. W tym roku jednym z nich będzie na pewno sport, karnet na zumbę już mam, zaczynam przed sylwestrem.
Nad samochodem też się zastanawiam, bo sypie się staruszek i wypadałoby wymienić. O nowym nawet nie myślę, bo mnie nie stać, raczej leasing lub coś używanego.
Jeśli masz firme i możesz wrzucić w koszty to leasing jest super. U nas znowu padła jakaś część - intercooler chyba, więc coraz bardziej skłaniamy się ku kupnie czegoś nowszego. Myślimy o samochodzie z salonu aut poleasingowych na malowniczej. Znajomy kupił tam do firmy, ale można też prywatnie.
Powrót do góry

malakobietka

PostWysłany: Czw 18-02-2016, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pretty woman napisała:
Jeśli masz firme i możesz wrzucić w koszty to leasing jest super. U nas znowu padła jakaś część - intercooler chyba, więc coraz bardziej skłaniamy się ku kupnie czegoś nowszego. Myślimy o samochodzie z salonu aut poleasingowych na malowniczej. Znajomy kupił tam do firmy, ale można też prywatnie.

No włąśnie skłaniam się ku leasingowi, bo to chyba najlepsza opcja. A nie wiedziałam, ze mozna kupić też takie auto po leasingu, powiem bratu bo też szuka czegoś nowszego (chociaż znając go to pewnie wie, ze jest taka mozliwość Puszcza oko) a pochwalę się, ze od sylwestra nie opuściłam jeszcze zandych zajec zumby, mam dwa razy w tygodniu Puszcza oko teraz czekam az bedzie cieplej zeby wyciagnac rower

Podpis Duma jest zawsze idiotycznym gestem, jeśli przyjąć punkt widzenia człowieka praktycznego.
Powrót do góry

Jewa

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 19-02-2016, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Planuję więcej ćwiczyć, dużo czytać, rozwijać się osobiście, no i oczywiście organizacja ślubu Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

SophieFox

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 19-02-2016, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W tym roku planuje zrzucić ostatnie 5kg , znaleźć lepsza prace oraz przeczytać pare zaległych książek
Powrót do góry

Basiczek

PostWysłany: Pią 19-02-2016, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To ja podobnie. Moje plany to zgubić 10 kg do czerwca. Już od 6 tygodni chodzę na siłkę 2x w tyg razem z mężem. On oczywiście więcej ćwiczy, bo potrzebuje więcej kondycji, jak to facet.Nie jemy słodyczy i kolacja ma prawo być tylko leciutka, aby zabić pierwszy głód. Ja jeszcze dołożyłam do tego polecony przez koleżankę farmaceutkę suplement, który składa się z samych roślinnych składników bez chemii i konserwantów. Nazywa się /nazwa usunięta/. Pomaga mi szybciej chudnąć i nie podjadać wieczorami.
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 20-02-2016, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W tym roku wyjątkowo zamiast postanowień, zmieniam całe moje życia, z naciskiem na sposób myślenia, działania. Cała reszta jest efektem zmiany myślenia. Ale w zeszłym roku udało mi się rzucić palenie.
Powrót do góry

Olszunia

PostWysłany: Czw 10-03-2016, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Masz całkowitą rację i to jest największa trudność. Staram się, ale wieczory dla mnie są najtrudniejsze. Tak mnie ciągnie do jedzenia, że trudno się powstrzymać. Mam więc pytanie do Basiczek jak działa ten suplement , co go bierzesz /nazwa usunięta/. Czy pomaga Ci, żeby nie mieć wieczorem wilczego apetytu?
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: