Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Plastry antykoncepcyjne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 20-10-2007, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ewryl sorki, ze tak pozno Zakłopotana
Zadnych problemow z cera nie mam, w sumie nawet przy tabletkach tez nie mialam.
Ja naszczescie plastry mam za darmo Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ewryl
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 22-10-2007, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak to robisz, że masz za darmo Zszokowana Zszokowana !!!???
Jak ja ostatnio pyłam mojej lekarki to mi powiedziała, że kosztują ok 60 zł.

Podpis Desde que sinta a brisa fresca no meu cabelo
E ver o sol brilhar forte nas folhas
Nao irei pedir por mais.

Ricardo Reis
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 22-10-2007, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W Anglii wszystkie antykoncepcyjne, typu tabletki i plastry sa za darmo Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

ewryl
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 23-10-2007, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
W Anglii wszystkie antykoncepcyjne, typu tabletki i plastry sa za darmo Bardzo szczęśliwa

No coś ty Zszokowana Zszokowana Zszokowana ?
Koniecznie muszę tam jechać!!!!!!!! Napalony

Podpis Desde que sinta a brisa fresca no meu cabelo
E ver o sol brilhar forte nas folhas
Nao irei pedir por mais.

Ricardo Reis
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 23-10-2007, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pamietam jak poszlam 1 raz do mojej lekarki poprosic o plastry. Powiedziala mi wtedy, ze sa za darmo, normalnie myslalam, ze zartuje Puszcza oko
Powrót do góry

Sarah

PostWysłany: Pon 19-11-2007, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nam troszeczke brakuje do etapu na ktorym jest anglia. Pozatym system opieki zdrowotnej jest zupelnie inny. Ale faktycznie u nas wiecej srodkow anty powinno byc refundowanych. na naszym rynku sa dostepne tylko plastry evry tak?
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 28-11-2007, 1:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sarah tutaj tez sa tylko takie a poza tym to nie bardzo o nich nawet lekarze wiedza Podejrzliwa
Cytologie robila mi pielegniarka Zszokowana i pytala mnie dlaczego mam plaster przyklejony, nie docieralo do niej, ze to antykoncepcja...

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

roksana

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 10-12-2007, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jutro ide do lekarza i chce z nim porozmawiac na temat plastrow.Kiedyś brałam tabletki i zawsze mnie mdliło i nie wiem co mi poradzi myslalam też o spirali co wy na to. Pomóżcie.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 10-12-2007, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Roksana plastry fajna rzecz, uzywam ich juz jakis czas i zadnych skutkow ubocznych Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

roksana

PostWysłany: Pon 10-12-2007, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miejmy nadzieje że dla mnie też.Bo nie mam ochoty na dzidziusia ,a mąż wraca za 10 dni. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Martinez

Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pią 21-12-2007, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja używalam najpierw plastrów ale zrobiło się lato no i kostiumy i przeszlam na tabletki bo nie chcialam zeby bylo widac plasterki Podejrzliwa no i tak mi zostalo z tymi tabletkami, zapominac nawet nie zapominam (kocham przypomnienia w telefonach Bardzo szczęśliwa ) A co do plastrów mi biust strasznie po nich urósł, musialam inwestowac w nosze staniki ale nie cieszcie sie tym bo po odstawieniu biust wraca do swoich kształtówPuszcza oko i wtedy moze byc nawet gorzej bo niektórym moim kolezankom pojawiły sie na biuscie rozstepy...
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 22-12-2007, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Martinez masz tyle mozliwosci na ciele z przyklejeniem plasta ze w ogole nie musi byc go widac Puszcza oko

Powrót do góry

Martinez

Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Nie 23-12-2007, 1:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzko ale mam dwie lewe ręce Puszcza oko i przyklejanie plasterka czasami jest dla mnie bardziej stresujące niż chodzenie do dentysty;) nie noe zartuje of korse,masz racje musze wyprubowac kiedys w okolice bikini go machnąc..tam go jeszcze nie było.. Podejrzliwa
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Nie 23-12-2007, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Martinez ja sobie nie wyobrazam innego miejsca Zszokowana

Powrót do góry

roksana

PostWysłany: Nie 06-01-2008, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam od wczoraj mam plasterek ciagle mnie mdli i boli mnie glowa mam nadzieje ze to minie
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
Strona 2 z 15

Skocz do: