Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Plastry antykoncepcyjne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sob 15-10-2011, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gieniu mi się wydaje, że jest. Bo ten pierwszy plaster jest w sumie najważniejszy.
A kiedy nakleisz ten plaster? Dasz radę jutro kupić?

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 15-10-2011, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gieniusia a to jest pierwszy pierwszy czy pierwszy z nowego opakowania?
Teoretycznie nie powinno byc jeszcze owulacji, ale nasze organizmy to jedna wielka niewiadoma, wiec kto wie.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Insomnia.

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 15-10-2011, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Idz lepiej do apteki i poproś o 1 opakowanie, jak trafisz na miłe Panie to wezmą zaliczkę, a receptę doniesiesz. Uśmiechnięta
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 16-10-2011, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Gieniusia a to jest pierwszy pierwszy czy pierwszy z nowego opakowania?

Pierwszy z nowego opakowania.
Przykleiłam dzisiaj na szczęście, ale nutka niepewności jest. Swoją drogą nie wpadłabym na to, że w sobotę apteka będzie krócej czynna niż w niedzielę. Przewraca oczami A właśnie przez to nie kupiłam plastrów. Mam po prostu nauczkę na przyszłość.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Linka

PostWysłany: Nie 11-12-2011, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny mam taki problem - Wczoraj odlepiłam ostatni plaster i teraz mam tydzień przerwy. Pomyliłam się i chciałam nalepić nowy i już w połowie odlepiłam go od foli ale szybko przylepiłam z powrotem jednak minimalnie wystaje poza folie i teraz nie wiem czy będę mogła go za tydzień użyć. Długo stosuję już plastry ale nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się to więc pytam. Przepraszam, że tak podłączam się pod wątek.

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Pochwał: 3

PostWysłany: Nie 11-12-2011, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To zależy ile wystaje za folię?
Plaster działa dopóki przynajmniej 25% będzie prawidłowo przyklejonego do skóry i klej się będzie trzymał w tym miejscu.
Jeśli to tylko odrobina wystaje, to nie ma się czym martwić.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Linka

PostWysłany: Nie 11-12-2011, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dwa milimetry może...jakoś tak. Myślisz, że będzie ok jak poleży tak tydzień a później go nalepię na skórę?

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 13-12-2011, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Będzie ok Uśmiechnięta.
Tak jak napisałam, jeśli klej nie został naruszony jak odkleiłaś i reszta plastra przyklei się normalnie, a te 2 mm nie, to nic się nie stanie Uśmiechnięta.
Jak pisałam, w ulotce jest, że 25% przyklejonego plastra, czyli 1/4 wystarczy, żeby działał Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Linka

PostWysłany: Sro 14-12-2011, 0:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uf...to mam nadzieję, że będzie się ładnie trzymał i dobrze działał.
Dzięki. Puszcza oko

Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 14-12-2011, 7:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od niedzieli mam na ramieniu plaster i cierpię katusze. Boli mnie ręka, szczególnie jak dotknę w tym miejscu. Swędzi mnie non stop pod plastrem i trafia mnie, bo nie mogę się podrapać. Diablica lub Bardzo wściekła Miejsce zmieniłam za radą gin, bo na podbrzuszu miałam ślady po starych plastrach i skórę wysuszoną.

Powrót do góry

Linka

PostWysłany: Sro 14-12-2011, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gieniusia, ja plastry stosuję już długo i nie mam żadnych skutków ubocznych. Ja tylko zmieniam pośladki co tydzień. Złośliwa Na ramieniu miałam ale mnie denerwował trochę i na podbrzuszu też ale do spodni mi się lepił. A na pośladku mam i jest ok. Próbowałaś?

Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 14-12-2011, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
Miejsce zmieniłam za radą gin, bo na podbrzuszu miałam ślady po starych plastrach i skórę wysuszoną.

Te slady i sucha skore ja traktowalam oliwka dla dzieci, mi pomagalo.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 14-12-2011, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też miałam na pośladku i zmieniałam co tydzień Uśmiechnięta.
Najlepsze miejsce, nie odkleja się, nie przeszkadza, nie zaczepia o nic Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Linka

PostWysłany: Sro 14-12-2011, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczywiście, że tak. Pośladek to najlepsze miejsce. Polecam. Puszcza oko

Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 14-12-2011, 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Te slady i sucha skore ja traktowalam oliwka dla dzieci, mi pomagalo.

Ja mam krem z Avonu do łokci i pięt z masłem shea i do tej pory pomagał. Ale ostatnio mimo codziennego smarowania miałam nie za fajnie i gin mi poradziła zmianę miejsce. Nie wiem czy następny przykleję na ramieniu czy jednak nie wrócę do bikini, które zaczyna lepiej wyglądać. Złośliwa

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 12 z 15

Skocz do: