Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Plastry antykoncepcyjne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 27-05-2014, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli plaster się trzyma dobrze to nie powinien wpływać. Uśmiechnięta
Ja czasem miałam i się nie przejmowałam. Puszcza oko

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Divergent

PostWysłany: Wto 27-05-2014, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ok, dzieki. Puszcza oko

A klej fajnie zszedl po wodzie po goleniu meza. Wpadla mi przed chwila w rece i wyprobowalam. Puszcza oko
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 23-02-2016, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Używałam dwa miesiące plastrów. WYgoda- bo nie trzeba pamiętać dziennie tylko raz w tygodniu. Jedyne co mnie raziło przy plastrach to to, że jak się go nakleiło, to następnego dnia, brzego z kleju miałam juz całe brudne. Obrzydliwie to wyglądało. Jakbym się nie myła. Przewraca oczami
Powrót do góry

pentelka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sob 05-03-2016, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mogłaś miejsce wokół plastra potraktować talkiem, no i ważne aby miejsce gdzie naklejasz plaster nie było wcześniej kremowane albo smarowane balsamem.
Powrót do góry

kiciaricia

PostWysłany: Sob 05-03-2016, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Patent z talkiem sprzedała mi koleżanka, ale laster mi się troszkę odklejał i bałam się, że przy ćwiczeniach czy czymś innym całkiem mi się odklei Smutna .
Powrót do góry

pentelka

PostWysłany: Pon 07-03-2016, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No mnie się nie odklejały. Może dlatego, że do tych cieniutkich i okrągłych tak łatwo nie bierze się brud.
Powrót do góry

kiciaricia

PostWysłany: Wto 08-03-2016, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niby się nie odklejał- ledwie było można zauważyć, że plaster nie przylega scisle do skóry. Ale na szczęście nie bawię się już w hormony.
Powrót do góry

melrose

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 20-03-2016, 13:14    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie mam zamiar zacząć stosować plastry, mam nadzieje, że będę zadowolona z tej metody Uśmiechnięta
Powrót do góry

pentelka

PostWysłany: Wto 10-05-2016, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I co jesteś zadowolona? Moja koleżanka tez zaczęła przygodę antykoncepcyjna od plastrów Uśmiechnięta
Powrót do góry

melrose

PostWysłany: Pon 27-06-2016, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem, jestem Uśmiechnięta Już ponad trzy miesiące naklejam i nie mam na co narzekać Uśmiechnięta
Powrót do góry

pentelka

PostWysłany: Czw 14-07-2016, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W sumie to chyba najwygodniejsza forma antykoncepcji i jeszcze jeśli ma mniejsza dawkę hormonów to już w ogóle super bo samopoczucie jest zawsze dobre.
Powrót do góry

melrose

PostWysłany: Czw 14-07-2016, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie bardzo wygodna, dobra też dla zapominalskich jak to w przypadku pigułek bywa Uśmiechnięta
Powrót do góry

pentelka

PostWysłany: Pon 01-08-2016, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O tak, dla zapominalskich kobiet to idealne rozwiązanie Uśmiechnięta
Powrót do góry

Nesca

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Wto 04-10-2016, 14:34    Temat postu: Evra Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja stosuję już ponad rok, jak nie lepiej - plastry EVRA. 1 plaster na tydzień - po trzech plastrach tydzień przerwy. Od razu chciałam taką metodę bo jestem zapominalska i wiedziałam, że z tabletkami będzie problem.

Cenowo u mnie ... hmm za dwa opakowania płacę w granicach 70-kilku zł. Czyli jak można łatwo wyliczyć, wychodzi około 30-kilku zł za opakowanie.

Jeżeli o mnie chodzi to żadnych skutków ubocznych nie mam.. Ani mi nic nie przybyło ( a mogłoby pójść w cycki! ) Niezdecydowana ani nic nie ubyło.
Żadnych zmian w cerze nie mam.

Także ze swojej strony mogę polecić, chociaż wiadomo ginekolog powinien, przed przepisaniem jakiejkolwiek antykoncepcji, przeprowadzić wszystkie badania, tak jak u mnie było Uśmiechnięta
Powrót do góry

Daria4411

PostWysłany: Sob 08-10-2016, 9:38    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja biorę tabletki.
Nie wierzę w to, że przykleję sobie plaster i to na coś działa.
No na moje to wyrzucanie pieniędzy w błoto.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny
Strona 14 z 15

Skocz do: