Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Plastry antykoncepcyjne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 27-05-2014, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli plaster się trzyma dobrze to nie powinien wpływać. Uśmiechnięta
Ja czasem miałam i się nie przejmowałam. Puszcza oko

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Divergent

PostWysłany: Wto 27-05-2014, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ok, dzieki. Puszcza oko

A klej fajnie zszedl po wodzie po goleniu meza. Wpadla mi przed chwila w rece i wyprobowalam. Puszcza oko
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 23-02-2016, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Używałam dwa miesiące plastrów. WYgoda- bo nie trzeba pamiętać dziennie tylko raz w tygodniu. Jedyne co mnie raziło przy plastrach to to, że jak się go nakleiło, to następnego dnia, brzego z kleju miałam juz całe brudne. Obrzydliwie to wyglądało. Jakbym się nie myła. Przewraca oczami
Powrót do góry

pentelka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sob 05-03-2016, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mogłaś miejsce wokół plastra potraktować talkiem, no i ważne aby miejsce gdzie naklejasz plaster nie było wcześniej kremowane albo smarowane balsamem.
Powrót do góry

kiciaricia

PostWysłany: Sob 05-03-2016, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Patent z talkiem sprzedała mi koleżanka, ale laster mi się troszkę odklejał i bałam się, że przy ćwiczeniach czy czymś innym całkiem mi się odklei Smutna .
Powrót do góry

pentelka

PostWysłany: Pon 07-03-2016, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No mnie się nie odklejały. Może dlatego, że do tych cieniutkich i okrągłych tak łatwo nie bierze się brud.
Powrót do góry

kiciaricia

PostWysłany: Wto 08-03-2016, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niby się nie odklejał- ledwie było można zauważyć, że plaster nie przylega scisle do skóry. Ale na szczęście nie bawię się już w hormony.
Powrót do góry

melrose

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 20-03-2016, 13:14    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie mam zamiar zacząć stosować plastry, mam nadzieje, że będę zadowolona z tej metody Uśmiechnięta
Powrót do góry

pentelka

PostWysłany: Wto 10-05-2016, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I co jesteś zadowolona? Moja koleżanka tez zaczęła przygodę antykoncepcyjna od plastrów Uśmiechnięta
Powrót do góry

melrose

PostWysłany: Pon 27-06-2016, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem, jestem Uśmiechnięta Już ponad trzy miesiące naklejam i nie mam na co narzekać Uśmiechnięta
Powrót do góry

pentelka

PostWysłany: Czw 14-07-2016, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W sumie to chyba najwygodniejsza forma antykoncepcji i jeszcze jeśli ma mniejsza dawkę hormonów to już w ogóle super bo samopoczucie jest zawsze dobre.
Powrót do góry

melrose

PostWysłany: Czw 14-07-2016, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie bardzo wygodna, dobra też dla zapominalskich jak to w przypadku pigułek bywa Uśmiechnięta
Powrót do góry

pentelka

PostWysłany: Pon 01-08-2016, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O tak, dla zapominalskich kobiet to idealne rozwiązanie Uśmiechnięta
Powrót do góry

Nesca

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Wto 04-10-2016, 14:34    Temat postu: Evra Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja stosuję już ponad rok, jak nie lepiej - plastry EVRA. 1 plaster na tydzień - po trzech plastrach tydzień przerwy. Od razu chciałam taką metodę bo jestem zapominalska i wiedziałam, że z tabletkami będzie problem.

Cenowo u mnie ... hmm za dwa opakowania płacę w granicach 70-kilku zł. Czyli jak można łatwo wyliczyć, wychodzi około 30-kilku zł za opakowanie.

Jeżeli o mnie chodzi to żadnych skutków ubocznych nie mam.. Ani mi nic nie przybyło ( a mogłoby pójść w cycki! ) Niezdecydowana ani nic nie ubyło.
Żadnych zmian w cerze nie mam.

Także ze swojej strony mogę polecić, chociaż wiadomo ginekolog powinien, przed przepisaniem jakiejkolwiek antykoncepcji, przeprowadzić wszystkie badania, tak jak u mnie było Uśmiechnięta
Powrót do góry

Daria4411

PostWysłany: Sob 08-10-2016, 9:38    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja biorę tabletki.
Nie wierzę w to, że przykleję sobie plaster i to na coś działa.
No na moje to wyrzucanie pieniędzy w błoto.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny
Strona 14 z 15

Skocz do: