Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Plastry antykoncepcyjne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nesca

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Wto 20-12-2016, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chyba jednak nie jest to wyrzucanie pieniędzy w błoto, skoro używam plastrów i bywało tak, że z moim partnerem innego zabezpieczenia nie stosowaliśmy.. i mamą nie jestem.

Oczywiście trzeba mieć dobrze plastry dobrane i korzystać z nich w taki sposób, jak zaleca lekarz.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

kwasna

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sob 08-07-2017, 1:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie plastry niestety nie zdaly rezultatu bo prawie natychmiast dostalam na nie uczulenia i musialam wrocic do tabletek ;x Ale w sumie nie zaluje bo obecnie stosujac belare czuje sie o wiele lepiej niz na poprzedniej antykoncepcji.
Powrót do góry

kobitka77

PostWysłany: Czw 16-08-2018, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie stosowałam nigdy plastrów, zdecydowanie wole niskoskładnikowe pigułki antykoncepcyjne, bo czuję się po nich dobrze, nie mam skutków ubocznych, nei bolą po nich piersi, libido jest w normie i jestem zabezpieczona

Ostatnio zmieniony przez kobitka77 dnia Czw 16-08-2018, 15:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

patrycjuszka

PostWysłany: Czw 16-08-2018, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

a jakie to sa nisko składnikowe pigułki ? i jak się po nich czujesz ? Bo ja właśnie się zastanawiam nad metodą antykoncepcyjną dla mnie, ale już mam metlik w głowie co będzie dla mnie dobre a co nie Smutna
Powrót do góry

azalia79

PostWysłany: Sro 05-09-2018, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pigułki powinien nam dobrać lekarz i tylko lekarz.To jest bardzo ważna sprawa aby były dobrze dobrane,wtedy mogą nam ułatwić życie i chociażby miesiączki nie będą aż tak bolesne.Każda z nas ma inne predyspozycje do innej antykoncepcji,mnie lekarz przepisał belarę i bardzo mi odpowiada,czuję się o wiele lepiej,PMS nie jest taki okropnie dokuczliwy,a miesiączki o wiele krótsze.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strona 15 z 15

Skocz do: