Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Plastry antykoncepcyjne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mako.mako

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 06-01-2008, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

roksana napisała:
Witam od wczoraj mam plasterek ciagle mnie mdli i boli mnie glowa mam nadzieje ze to minie

Może w tych plastrach jest za duża dawka hormonów?

Podpis Nowy lajf
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 06-01-2008, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Roksana ja nie mialam takich przebojow....

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

roksana

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Nie 06-01-2008, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja z tabletkami mialam to samo zobaczymy dalej .Skora mnie swedzi kolo plastra.Mam nadzieje ze bedzie ok
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 07-01-2008, 0:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To, ze skora swedzi to normalne, przyzwyczaisz sie.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

dakota

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 07-01-2008, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Skoro powiększa się biust to dla mnie ok, muszę spróbować ,może w marcu nie będe musiała powiększać sobie piersi
Powrót do góry

roksana

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 10-01-2008, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam dzis juz lepiej jeszcze troszke mdli ale jest ok. Plasterek po rogach lekko sie odkleja ,ale myle ze to nic strasznego. Ciesze sie bardzo ze prawdopodobnie beda mi pasowaly. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 10-01-2008, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No wlasnie jedyny minus, ze sie troszke odklejaja Podejrzliwa

Powrót do góry

dasy123

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 14-01-2008, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam:) ja tez zaczelam uzywac plasterkow i poki co jest dobrze:) dzisiaj zmieniam na 2, mam nadzieje, ze moje libido nie bedzie takie niskie jak po tabletkach, bo dlatego wlasnie zaczelam stosowac plasterki, no i dlatego bo pani ginekolog powiedziala, ze juz za dlugo stosuje tabletki, moge miec problemy z watroba:) pozdrawiam:)
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 14-01-2008, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dasy a Ty chyba tez masz je za darmo?

Powrót do góry

dasy123

PostWysłany: Wto 15-01-2008, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No pierwsza paczke kupilam w Polsce, bo wlasnie wrocilam, ale teraz ide do ginekologa i bede je miala za darmo, mam nadzieje, jak Ty:)
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 15-01-2008, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Do ginekologa tutaj? Podejrzliwa
Z tego co wiem, tutaj nawet ciezarne nie widza ginekologa w trakcie ciazy Podejrzliwa

Powrót do góry

dasy123

PostWysłany: Wto 15-01-2008, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No nie do ginekologa tylko centrum planowania rodziny:) Tak w skrocie napisalam ginekologa:) Zuzka napisz mi czy ty jestes przekonana do tych plastrow? bo ja sie jakos tak boje troche...
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 15-01-2008, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dasy jakbym miala od nowa wybierac plastry czy tabletki to nawet 5 sekund bym sie nie zastanawiala - plastry.
Nie zatrzymuja tak wody w organizmie jak tabletki, nie maja szkodliwego wplywu na watrobe. Jakos mi sie wydaja mniej chemiczne Puszcza oko

A mialas juz tu cytologie robiona?

Powrót do góry

dasy123

PostWysłany: Wto 15-01-2008, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No ok, a skutecznosc?
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 15-01-2008, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No uzywam ich ponad rok, z facetem nie spalam kilka miesiecy, ale w ciazy nie jestem.
Skutecznosc podobno taka sama jak tabletki.

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 3 z 15

Skocz do: