Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Plastry antykoncepcyjne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dasy123

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Małpa
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 15-01-2008, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A cytologie mialam robiona, tutaj, napisali mi tylko, ze nie znalezli nic niepokojacego, co mnie zaniepokoilo, bo myslalam, ze dostane jakies obszerniejsze wiadomosci na ten temat.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 15-01-2008, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nastepna za 3 lata Bardzo szczęśliwa

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

dasy123

PostWysłany: Wto 15-01-2008, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak, mam nadzieje, ze tez bedzie ok:)
Powrót do góry

dasy123

PostWysłany: Pon 21-01-2008, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zaczynam odczuwac pierwsze skutki uboczne plastrow, a mianowicie bola mnie sutki i mam obrzmiale piersi, czy ktoras z Was sie z tym spotkala?
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 21-01-2008, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dasy to sa hormony Bardzo szczęśliwa
To przejdzie, wszystko sie unormuje Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

dasy123

PostWysłany: Pon 21-01-2008, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam nadzieje, bo po tych plastrach naprawde sie dobrze czuje, w sensie psychicznym, i libido ok, wiec trzymam za siebie ksciuki Uśmiechnięta Dzieki Zuzka Zakłopotana
Powrót do góry

roksana

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 22-01-2008, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witajcie tak bym chciala zeby z moimi piersiami tez sie dzialo (powiekszalo). A u mnie po mdlosciach pojawily sie plamienia ,nie wiem czy mialo to zwiazku z tym,ze przykleilam plaster w okolice bikini i potem sie zaczelo.Zuzka ty sie znasz pomocy
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 22-01-2008, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Roskana zaden ze mnie ekspert, ale powiem Ci ze ja tez nosze plasterek w okolicach bikini i u mnie wszystko ok.
Idz do lekarza, napewno bedzie wiedzial jak pomoc Puszcza oko

Powrót do góry

dasy123

PostWysłany: Sro 23-01-2008, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cyba jest tak, ze kazda kobieta inaczej reaguje na hormony, tez podawane przez skore. Ja mialam jeden dzien plamienia, ale to byla naprawde doslownie plamka, no i piersi mam powiekszone, nabrzmiale i bardzo tkliwe brodawki, ale w ulotce pisze, ze moga sie pojawic takie objawy, wiec nie martw sie tym narazie, trzeba chyba poczekac 3 mc i wtedy zobaczyc jak organizm sie dostosowal Uśmiechnięta
Powrót do góry

alanml

PostWysłany: Sro 23-01-2008, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja należę do grupy kobiet które cykle miały jak w zegraku. Możecie mi wierzyć lub nie ale Małpa wiedziałam mniej wiecej o której godzinie dostanę. Więc nigdy nie musiałam stosowac antykoncepcji.
Powrót do góry

dasy123

PostWysłany: Sro 23-01-2008, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Alanmlja tez mialam regularne cykle, ale antykoncepcje stosuje po to, zeby byc pewna ze kolejny cykl tez nastapi Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

alanml

PostWysłany: Sro 23-01-2008, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dasy123 napisała:
Alanmlja tez mialam regularne cykle, ale antykoncepcje stosuje po to, zeby byc pewna ze kolejny cykl tez nastapi Bardzo szczęśliwa

Rozumiem Ciebie. Ja mogłam dokładnie policzyć kiedy i jakie mam dni cyklu. Wiem, że ta metoda jest zawodna ale jak dla mnie była idealna. Może to kwestia przypadku? Nie wiem ale wszystko się działo tak jak trzeba. Własnie im bardziej o tym myslę tym bardziej jestem w szoku, że tak wytrwałam tyle czasu bez zadnej antykoncepcji, tylko z obserwacji cyklu i własnego ciała.

Teraz jestem w ciąży, bardzo chcianej i wyczekanej i stworzonej na podstawie obserwacji własnego organizmu.

Nie wiem jak to się dzieje Przewraca oczami
Powrót do góry

dasy123

PostWysłany: Sro 23-01-2008, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gratuluje Ci serdecznie, z calego serca Uśmiechnięta Ja zawsze sie balam obserwowac swoj organizm, chyba dlatego, ze mu nie ufam, wiesz jak to jest, jakies male przeziebienie czy impreza do rana i Twoj cykl moze sie przesunac, mowie tutaj o jajeczkowaniu, dlatego sie zabespieczam. Moje kolezanki tez nie stosuja zadnych metod, tak jak Ty, i nie sa jeszcze mamami ( nie chca nimi byc jeszcze) ale dla mnie ten stres, czy tym razem tez sie uda byl nie do zniesienia Smutna
Powrót do góry

alanml

PostWysłany: Sro 23-01-2008, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak... stres był pomimo wszystko.
Powrót do góry

dasy123

PostWysłany: Sro 23-01-2008, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No wlasnie i przez ten stres miesiaczka mi sie spozniala czasami 4 dni, co bylo juz dla mnie nie do zniesienia Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 4 z 15

Skocz do: